Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie można porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Będzie można porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie
17-12-2023 22:44   Janusz Ludwiczak
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kostrzynie organizują w przyszłym tygodniu kolejne konsultacje społeczne i spotkanie dla mieszkańców dotyczące bezpieczeństwa.

Tego typu spotkania organizowane są co pół roku. Najbliższe odbędzie się w przyszłym tygodniu.

W środę, 20 grudnia w godz. od 11:00 do 13:00 zaplanowano spotkanie dla mieszkańców miasta Kostrzyn. Dzień później, 21 grudnia w godz. od 14:00 do 16:00 odbędzie się spotkanie dla mieszkańców sołectw gminy Kostrzyn (teren wiejski). Konsultacje społeczne odbędą się w Komisariacie Policji przy ul. Półwiejskiej 1a w Kostrzynie.

– Celem spotkania będzie dyskusja i wymiana informacji na temat niebezpieczeństw, które są spotykane oraz sposobu skutecznego zapobiegania przestępstwom i wykroczeniom. Uzyskane informacje zostaną wykorzystane w planie priorytetowym dzielnicowych w pierwszym półroczu 2024 roku – zaznacza aspirant sztabowy Tomasz Kasprzak, dzielnicowy Komisariatu Policji w Kostrzynie.

Sprawy można zgłaszać również drogą e-mailową na adres: dyzurny.kostrzyn-wlkp@po.policja.gov.pl bądź też telefonicznie lub SMS-owo pod numerem telefonu 519 064 594.


Zapowiedzi nadchodzących wydarzeń można znaleźć jak zawsze w naszej niezapominajce" na stronie: www.niezapominajka.infokostrzyn.pl.


R E K L A M A

Komentarze (3)

19-12-2023 09:07:05
Bestrans
Dokładnie. Dziesiątki zdjęć mieli notoryczne prośby mieszkańców i zgłaszanie wykroczeń w związku z tirami na zbożowej żniwnej i okrężnej bez rezultatu. Komisariat wychodzi z założenia że w sumie nic nie może zrobić a społeczeństwo samo odpuści widząć że odbijają się od sciany. Temat narasta bo tirowcy widząc że mogą bezkarnie stać na zakazach i tamować ruch nie ponoszą żadnych konsekwencji.
19-12-2023 06:12:31
PW
Konsultacje są w dziwnych godzinach nie dla ludzi pracujących. Wystarczy policji reagować na zgłoszenia obywateli i będzie lepiej. Tutaj też ludzie piszą co ich boli. Prośba do Komendanta o zdecydowaną walkę z penerstwem, bez taryfy ulgowej. Prośba do Burmistrza o więcej policjantów i patroli. Prośba do Redaktora Naczelnego o wywiad z Komendantem i Burmistrzem tak aby przedstawili na Info K. jaki mają plan na polepszenie bezpieczeństwa u nas w gminie tak aby się lepiej żyło. Tak aby to penerstwo było piętnowane i się bało zrobić coś złego a nie odwrotnie, że obywatele mają problem z penerstwem.
18-12-2023 21:00:29
Marcin
Konsultacje? Niech się za robotę wezmą, trochę mandatów za parkowanie np. za blisko przejść dla pieszych, za blisko skrzyżowania, na chodnikach nie zostawiając wymaganej przestrzeni dla pieszych, parkowanie na zakazach postoju, zatrzymywania się. Wystarczy wyjść zza biurka i w końcu zrobić porządek w tym Kostrzynie.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

kwi

13:45
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Wełnianka Kiszkowo

16:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - KS Błękitni Psary Polskie

16

kwi

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji zdrowia, bezpieczeństwa i działalności gospodarczej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
►porządek obrad

20

kwi

11:00
Wiktorowo
Dziki Bieg w Błocie - Grand Prix Gminy Kostrzyn

14:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - LKS Ślesin

[ wszystkie ]

Sonda
Czy jesteś za zmianami zasad handlu w niedzielę?

Tak, wszystkie niedziele powinny być handlowe

Jestem za tym, by tylko jedna lub dwie niedziele w miesiącu były handlowe

Nie, niech zostanie tak jak jest


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: