Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uczniowie kostrzyńskiej "jedynki" najlepsi w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Uczniowie kostrzyńskiej "jedynki" najlepsi w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
26-04-2024 04:19   Janusz Ludwiczak
Udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej, umiejętnością jazdy rowerem przez tor przeszkód oraz wiedzą z przepisów ruchu drogowego musieli wykazać się uczestnicy 45. Powiatowego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbył się w Iwnie.

W czwartek, w Szkole Podstawowej w Iwnie odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

– Po raz kolejny uczestnicy takiego turnieju muszą wykazać się wiedzą z przepisów ruchu drogowego, a także pierwszą pomocą i jazdą praktyczną na rowerze. Turniej organizowany jest po to, by na naszych drogach było bezpieczniej – wskazuje Dariusz Fleischer z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Uczestnicy Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego podzieleni byli na dwie kategorie – jedną obejmującą grupy młodsze od 4 do 6 klasy szkoły podstawowej oraz drugą, w której rywalizowali siódmo- i ósmoklasiści.

Wśród uczniów klas 4, 5 i 6 najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Luboniu, zaś w grupie starszej zwyciężyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie.

W klasyfikacji indywidualnej w wśród uczniów klas 7 i 8 dwa pierwsze miejsca zdobyli uczniowie kostrzyńskiej "jedynki" – odpowiednio Szymon Stankiewicz i Dawid Bošnjakowić.

Zwycięzcy wezmą teraz udział w wielkopolskim etapie Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i mają później szansę na udział w finale ogólnokrajowym, a także w turnieju ogólnoeuropejskim.

Wyniki 45. Powiatowego Turnieju Bezpieczeńśtwa Ruchu Drogowego – Iwno 2024:
Grupa młodsza:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Luboniu
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Luboniu
3. Szkoła Podstawowa Urszulanek UR w Poznaniu
4. Szkoła Podstawowa nr 75 w Poznaniu
5. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych nr 5 w Poznaniu (SP53)
Grupa starsza:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Kostrzynie
2. Szkoła Podstawowa Urszulanek UR w Poznaniu
3. Szkoła Podstawowa w Stęszewie
4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Luboniu
5. Szkoła Podstawowa w Iwnie
6. SP1 Luboń
7. SP75 Poznań
8. SP61 Poznań
9. SP4 Luboń.
10. SP9 Poznań.


Aktualności
Niezapominajka
13

lip

Drzązgowo
Festyn rodzinny w Drzązgowie
w godz. 16:00-24:00

14

lip

KOSTRZYN, Targowisko miejskie
Pchli targ i rękodzieła
w godz. 10:00-15:00

16:00
SIEKIERKI, Skwer im. Powstańców Wielkopolskich
Spotkanie integracyjne

KOSTRZYN, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego, ul. Piasta 1
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn - okręg nr 11 (Andrzejewo i zachodnia część os. Grunwaldzkiego w Kostrzynie)
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

15

lip

17:30
TARNOWO, świetlica wiejska
"Diamentowa podróż Zosi" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Kurtynka

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: