Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Elżbieta Mielcarek w Radzie Seniorów Powiatu Poznańskiego - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Elżbieta Mielcarek w Radzie Seniorów Powiatu Poznańskiego
03-11-2021 12:53   Janusz Ludwiczak
Prezes Kostrzyńskiego Uniwersytetu Każdego Wieku, Elżbieta Mielcarek została powołana w skład Rady Seniorów Powiatu Poznańskiego.

Elżbieta Mielcarek będzie reprezentować gminę Kostrzyn w drugiej kadencji Rady Seniorów Powiatu Poznańskiego.

Powiatową Radę Seniorów powołał do życia starosta poznański Jan Grabkowski w 2018 roku.

– I to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Naszym zadaniem było przede wszystkim wsłuchanie się w głos seniorów oraz ich aktywizacja. Seniorów, których z roku na rok przybywa. I to nam się udało, choć nie wszystkie plany, ze względu na pandemię, udało nam się zrealizować. Kilka imprez jednak przeprowadziliśmy i zostały one bardzo ciepło przyjęte – stwierdziła Irena Skrzypczak, przewodnicząca Rady Seniorów Powiatu Poznańskiego pierwszej kadencji.

Rada Seniorów jest podmiotem o charakterze doradczym Starostwa Powiatowego w sprawach dotyczących seniorów.

– Wszyscy przedstawiciele mają doświadczenie w pracy z osobami starszymi w swoich gminach, znają ich potrzeby i jestem przekonana, że to przełoży się na powiatową działalność. Czego można oczekiwać od nowej Rady? Choćby nowych pomysłów i inicjatyw w bieżących działaniach na rzecz seniorów. Życzyć sobie tylko należy, żeby pandemia po raz kolejny nie pokrzyżowała nam planów – dodaje Elżbieta Tonder, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia, która jest też przedstawicielem Zarządu Powiatu w Poznaniu w nowej Radzie.

Oprócz niej w skład Rady drugiej kadencji weszli: Tomasz Woźnica – przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu, Małgorzata Halber – przedstawiciel Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Społecznej, Marek Lis – przedstawiciel Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego, Irena Skrzypczak – przedstawiciel Społecznej Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych, Krzysztof Dorna- przedstawiciel Gminy Dopiewo, Elżbieta Mielcarek – przedstawiciel Gminy Kostrzyn, Antoni Odzimek – przedstawiciel Gminy Kórnik, Teresa Tomaszewska – przedstawiciel Gminy Murowana Goślina oraz Irena Szewczyk – przedstawiciel Gminy Tarnowo Podgórne. Nominacje do Rady wręczał Antoni Kalisz, członek Zarządu Powiatu w Poznaniu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

paź

11:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn II - Orlik Miłosław

14:00
Siedleczek
VI Różaniec do granic

04

paź

17:00
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
Spotkanie autorskie z Marcinem Walczakiem
Recital muzyczny promujący książkę "Wiedźmin"

07

paź

11:00
Skałowo, las (teren ATV Kostrzyn)
Dziki Bieg w Lesie

17:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Wiwat! - koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Siekieracy" z okazji Dnia Tańca Ludowego

[ wszystkie ]

Sonda
Czy weźmiesz udział w wyborach parlamentarnych i referendum 15 października?

TAK wezmę udział w wyborach i referendum

TAK wezmę udział, ale tylko w wyborach

TAK wezmę udział tylko w referendum

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: