Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kostrzyńscy krwiodawcy wyróżnieni przez starostę - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Kostrzyńscy krwiodawcy wyróżnieni przez starostę
30-09-2023 18:16   Janusz Ludwiczak
Ireneusz Hertel, Aneta Klasa i Dorota Szewczak zostali wyróżnieni przez starostę poznańskiego podczas XIII Gali Wolontariatu oraz VII Gali Krwiodawców Powiatu Poznańskiego.

– Krwiodawcy i wolontariusze są wartością samą w sobie. Oni nie myślą o zaszczytach. Działają na rzecz innych, ponieważ mają taką potrzebę. Poświęcają im swój czas, który mogliby przecież wykorzystać w zupełnie inny sposób. Dlatego wiele lat temu postanowiliśmy, aby należycie docenić tych ludzi. W powiecie jest ich wielu, my dzisiaj dziękujemy tym najlepszym z najlepszych. Powiat poznański, choć jest duży i ma się czym pochwalić, nie mógłby tak dobrze funkcjonować jak funkcjonuje, gdyby nie oni. Rola tych osób jest nie do przecenienia – powiedział podczas gali Jan Grabkowski, starosta poznański.

Wyróżnionych zostało 69 osób. Wśród znaleźli się: Aneta Klasa, Dorota Szewczak i Ireneusz Hertel, który otrzymał dodatkowe wyróżnienie za prowadzenie Kostrzyńskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi przy PCK.

– Zarówno wolontariuszy jak i krwiodawców łączą takie cechy jak empatia i bezinteresowna chęć pomocy innym. Wolontariat kojarzy nam się przede wszystkim z osobami niepełnosprawnymi, ale on ma wiele odcieni. Mnie najbardziej cieszy to, że wśród dzisiaj wyróżnionych jest sporo młodych ludzi. To bowiem pokazuje, że chęć pomagania innym jest przekazywana z pokolenia na pokolenie i wybór czy dbać o swoje, czy dzielić się sobą, jest dla tych młodych osób wyborem oczywistym – zaznacza Małgorzata Halber, przewodnicząca Komisji Polityki Społecznej i Ochrony Zdrowia Rady Powiatu w Poznaniu.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

18:00
IWNO, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, ul. Szkolna 11
Wybory sołeckie - Sołectwo Iwno

19

cze

18:00
WIKTOROWO, świetlica wiejska
Wybory sołeckie - Sołectwo Wiktorowo

18:30
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Przemysław Poznań
- zakończenie sezonu

21

cze

IWNO, Park Mielżyńskich
Wianki - powitanie lata
w godz. 17:00-24:00

22

cze

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Koncert Martyny Pruszyńskiej

[ wszystkie ]

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na Euro2024?

TAK

NIE

Nie interesuje mnie to


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: