Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zdawali pierwszy w życiu egzamin – 4-klasiści starali się o kartę rowerową {►FILM} - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zdawali pierwszy w życiu egzamin – 4-klasiści starali się o kartę rowerową {►FILM}
17-06-2023 01:14   Janusz Ludwiczak
67 uczniów klas czwartych ze szkół podstawowych z Siekierek, Gułtów, Brzeźna i Iwna wzięło udział w egzaminie na kartę rowerową. Uczestnicy musieli przejechać przez miasteczko ruchu drogowego i wykazać się znajomością przepisów.

W środę, 7 czerwca w miasteczku ruchu drogowego na terenie szkoły podstawowej w Iwnie odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową.

– Uczniowie musieli zmierzyć się z umiejętnością postrzegania znaków drogowych, zarówno pionowych, jak i poziomych. Musieli zatrzymać się przed znakiem "stop" i przejazdem kolejowym. Kolejnym zdaniem było dostosowanie się do sygnalizatora świetlnego i wykazanie się umiejętnością przepuszczenia innego uczestnika ruchu oraz prawidłowego wjazdu na rondo – wyjaśnia aspirant sztabowy Tomasz Kasprzak z Komisariatu Policji w Kostrzynie.

W egzaminie na kartę rowerową wzięło udział 67 uczniów klas 4 z czterech szkół podstawowych – z Siekierek, Gułtów, Brzeźna i Iwna. Czwartoklasiści zdawali do skutku. Wszyscy uczestnicy uzyskali kartę rowerową.


Komentarze (2)

17-06-2023 12:43:40
Rodzic
Niech się dzieci uczą, że w życiu nie jest lekko.
17-06-2023 08:11:48
Mama
Policjanci spóźnili się na egzamin, a rowery były nie dostosowane do wzrostu dziecka. Organizacja egzaminu na 3-

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

mar

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Znakowanie rowerów
w godz. 15:00-18:00

18:00
CZERLEJNKO, świetlica wiejska, ul. Jesionowa 23
Koncert Mis Tybetańskich prowadzony przez NatAya -Ruch i Dźwięk
Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy - tel. 505 094 375

08

mar

18:00
IWNO, Pałac
Koncert Pawła Bączkowskiego z okazji Dnia Kobiet

10

mar

11:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Koncert pieśni wielkopostnych - chór Cantores assumptae
(po mszy św.)

16

mar

KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
II Turniej Tańca Towarzyskiego

[ wszystkie ]

Sonda
Czy weźmiesz udział w wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: