Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W hali przy Piasta rozegrano zawody w ramach Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce dziewcząt - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
W hali przy Piasta rozegrano zawody w ramach Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce dziewcząt
24-01-2023 16:32   Janusz Ludwiczak
Blisko 60 dziewczyn w wieku 9-11 lat wzięło udział w Turnieju Fazy Rozbudowanej w ramach Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce "dwójek". W zawodach, które rozegrano w sobotę w hali sportowej przy ul. Piasta w Kostrzynie wzięły udział młode siatkarki m.in. z Poznania, Jarocina, Środy Wielkopolskiej, Ostrowitego koło Słupcy i oczywiście z Kostrzyna.

Turniej Fazy Rozbudowanej w ramach Mistrzostw Wielkopolski w minisiatkówce "dwójek" dziewcząt im. Marka Kisiela o Puchar Kinder + Sport Joy of moving rozgrywany był równolegle na 6 boiskach.

– Do trzeciej, ostatniej rundy Fazy Rozbudowanej zakwalifikowano 22 zespoły w kategorii "dwójek" dziewcząt (3 drużyny KS SOKOŁY Kostrzyn, 7 - UKS Środa, 3 – MKS Nasz Jarocin, 3 - IUKS Jedynka Poznań, 4 - UKS Hetman Sobieski i po jednej drużynie: FPAS Teszner oraz SPMOS Ostrowite). Na zawody nie dotarły zespoły: FPAS Teszner 1, MKS Nasz Jarocin 2 oraz UKS Środa 7. Ostatecznie w rozgrywkach wzięło udział 19 drużyn – wyjaśnia Renata Lepczyk z KS „Sokoły Kostrzyn", które było organizatorem zawodów.

W zawodach wzięły udział dziewczyny z 2012 rocznika i młodsze.

– W pierwszej rundzie rywalizacja odbywała się w sześciu grupach w systemie "każdy z każdym", mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 15 plus ew. tie break do 11 (wszystkie sety z przewagą dwóch punktów). Miejsca zajęte w grupie kwalifikowały do odpowiednich grup, w których odbywały się dalsze rozgrywki w rundzie drugiej, w której zawodniczki walczyły w systemie "każdy z każdym" o miejsca w turnieju – wyjaśnia Michał Lepczyk z KS "Sokoły" Kostrzyn.

Wszystkie zawodniczki otrzymały dyplomy oraz punkty za zajęte miejsca. 30 najlepszych zespołów (po zsumowaniu punktów za udział w trzech rundach) uzyskało awans do półfinału Mistrzostw Wielkopolski.

Klasyfikacja końcowa turnieju dwójek:

 1. UKS ŚRODA 1
 2. MKS NASZ JAROCIN 1
 3. UKS ŚRODA 3
 4. UKS HETMAN SOBIESKI 1
 5. IUKS JEDYNKA POZNAŃ 3
 6. UKS HETMAN SOBIESKI 3
 7. UKS ŚRODA 2
 8. IUKS JEDYNKA POZNAŃ 1
 9. UKS HETMAN SOBIESKI 4
 10. KS „SOKOŁY” KOSTRZYN 2
 11. UKS ŚRODA 4
 12. UKS ŚRODA 5
 13. MKS NASZ JAROCIN 3
 14. SP MOS OSTROWITE 1
 15. KS „SOKOŁY” KOSTRZYN 3
 16. UKS ŚRODA 6
 17. UKS HETMAN SOBIESKI 2
 18. KS „SOKOŁY” KOSTRZYN 1
 19. IUKS JEDYNKA POZNAŃ 2


Fot: Klub Sportowy "Sokoły" Kostrzyn/mat.org.


R E K L A M A

Fot: Klub Sportowy "Sokoły" Kostrzyn/mat.org.

Aktualności
Niezapominajka
26

lip

Siedleczek
IV Bieg do Nocy - Grand Prix Gminy Kostrzyn

11

sie

KOSTRZYN, Targowisko miejskie
Pchli targ i rękodzieła
w godz. 10:00-15:00

22

sie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-13:30

07

wrz

11:00
IWNO, Park Mielżyńskich
VII Bieg Pieczonej Pyry - Grand Prix Gminy Kostrzyn

05

paź

Skałowo, las (teren ATV Kostrzyn)
Dziki Bieg w Lesie - Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: