Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Za ponad milion złotych przebudują Gnieźnieńską w Iwnie - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Za ponad milion złotych przebudują Gnieźnieńską w Iwnie
08-07-2021 09:07   Janusz Ludwiczak
Rozstrzygnięto przetarg na trzeci etap przebudowy ulicy Gnieźnieńskiej w Iwnie.

Inwestycja zakłada przebudowę 700-metrowego odcinka ulicy Gnieźnieńskiej od skrzyżowania ze Zdrojową do cmentarza. Zadanie zakłada modernizację oświetlenia, wymianę nawierzchni drogi. Ponadto powstanie kanalizacja deszczowa od ulicy Ułańskiej do Zdrojowej wraz z chodnikiem.

Do przetargu na to zadanie stanęło czterech wykonawców. Najdroższa oferta opiewała na kwotę blisko 1,7 mln zł. Inwestycję za kwotę 1 mln 157 tys. zł zrealizuje Zakład Drogowo-Transportowy Sławomir Begier z Nekli.

Na realizację inwestycji, która ma być zrealizowana w ciągu 7 miesięcy od rozstrzygnięcia przetargu gmina Kostrzyn otrzymała dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 830 tys. zł.


Komentarze (6)

12-07-2021 15:23:20
Mieszkaniec Iwna
Miał być też chodnik z Iwna do cmentarza, dużo ludzi tam chodzi. Tutaj nic o tym nie piszecie, czyli co nadal nie będzie chodnika na cmentarz?
10-07-2021 22:10:08
tadziu
@. do kropki a jaka nagroda jak zgadne kto wygrana najblizsze kilkanaśćie przetargów ,np kąmpanie sie z kaczkami pod tunelem co kosztyje 100 procent wiecej ,ze wzgledu błedu ludzi na stanowiskach ,a mieszkancy zapłacom,a moze inna nagroda ,jeden dzien na stanowisko burmistrza wtedy mozna duzo zmienić
09-07-2021 07:43:58
Robert
W przetargu ofertę złożyły cztery firmy. Wygrała ta, która złożyła najlepszą ofertę.
09-07-2021 07:38:57
.
Sprzedajesz produkt o 40% słabszy od konkurencji za cenę niższą o 10%, a kupujący nie musi oglądać każdej złotówki z obu stron bo płaci nie swoją kasą, za to korzyści z transakcji ma jak najbardziej dla siebie. Nikomu to specjalnie nie przeszkadza bo jednak robota idzie do przodu a odbiory techniczne, cóż, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. To co, że do tematu trzeba będzie wrócić za 10 lat zamiast za lat 30? I tak to się powoli toczy w tym grajdołku. Generalnie - to samo co w telewizorze, tylko skala inna. Tam jest więcej możliwości i liczy się w "sasinach". Aaaaa, zgadnij, kto wygra najbliższych kilkanaście przetargów?
08-07-2021 22:17:36
mieszkaniec Iwno
Może ktoś udzieli informacji dlaczego tylko jedna firma w gminie wygrywa przetargi ,moze burmistrz lub przewodniczaczy z Iwna ,niewadomo o co tu chodzi
08-07-2021 15:29:25
Matematyk
...ale maksymalna wysokość dofinansowania nie może przekroczyć połowy wartości inwestycji. Czyli w tym przypadku niespełna 580 tys. Cieszę się, że mogłam sprostować niedopowiedzenie z tekstu które zakrawało na fejkniusa ;-)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

SIEKIERKI, Skwer im. Powstańców Wielkopolskich
Festyn "Powitanie lata"
od godz. 17:00

07

lip

10:00
KOSTRZYN, Park Miejski, ul.Warszawska/Dworcowa/Ogrodowa
II Kostrzyński Bieg Kolorów dla dzieci

08

lip

Gułtowy
Gułtowskie Potyczki Poetów

14

lip

10:00
SIEKIERKI - boisko, ul. Szkolna
Bieg kolorów

27

lip

IWNO, Stara Cegielnia
Dziki bieg w polu - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w Kostrzynie powinna działać Straż Miejska?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: