Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zjechał z wyznaczonego pasa ruchu i wjechał w nasyp – kierowca został ranny - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zjechał z wyznaczonego pasa ruchu i wjechał w nasyp – kierowca został ranny
12-08-2020 10:33   Janusz Ludwiczak
Kierowca samochodu osobowego został ranny w wyniku wypadku, do którego doszło tuż przed północą w Brzeźnie, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z ul. Kostrzyńską.

O północy strażacy z OSP Kostrzyn i OSP Brzeźno zostali zadysponowani do wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 92.

– Na remontowanym odcinku drogi kierujący pojazdem osobowym nie zachował należytej ostrożności zjechał z wyznaczonego pasa ruchu w wyniku czego auto uderzyło w pryzmę piasku – informują strażacy z OSP Kostrzyn.

– Przyczyną zdarzenia było nie dostosowanie się przez kierującego do zmienionej organizacji ruchu na remontowanym odcinku trasy, w wyniku czego auto uderzyło w pryzmę ziemi – dodają druhowie z OSP Brzeźno.

W wyniku zdarzenia ranny został kierowca osobówki. Mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu oprócz jednostek OSP z Kostrzyna i Brzeźna interweniował jeden zastęp JRG3 Poznań, pogotowie ratunkowe i policja.

Od tygodnia trwa remont drogi krajowej nr 92. Kierowcy jadąc od strony Wrześni powinni w Brzeźnie, na skrzyżowaniu z ul. Kostrzyńską zjechać na przeciwną nitkę (tj. południową z Kostrzyna w kierunku Wrześni). Na remontowanym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 km/h, a na przewiązkach i skrzyżowaniach do 40 km/h.


Fot: OSP Brzeźno, OSP Kostrzyn

ZOBACZ TAKŻE: Rozpoczął się remont DK92. Do Kostrzyna tylko jedną nitką – i tak przez trzy miesiące

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie - www.kontakt.infokostrzyn.pl.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (3)

13-08-2020 13:55:43
użytkownik 92
co wy mówicie :) są panowie od kierowania ruchem w Siedlcu ale po 16:30 siedzą w aucie i czekają na koniec pracy. A jeśli ktoś wyjeżdża z bocznych ulic musi radzić sobie sam
12-08-2020 17:18:23
kapitan bomba
Zgadzam się z MIA, oby nie doszło do tragedii. We wrześniu będzie większy ruch, to już w ogóle trudno sobie wyobrazić jazdę 92:/
12-08-2020 14:02:41
MIA
Zmiana ruchu jest kiepsko oznaczona. Na krzyżówkach powinien ktoś kierować ruchem. Bardzo ciężko wyjechać z bocznych ulic zarówno w Siedlcu jak i w Brzeźnie. Zwłaszcza w godzinach 15-17. Kierowcy jadą bardzo gęsto nie ma prawie luk podczas których można byłoby włączyć się do ruchu. Bardzo słabo to wszystko zorganizowane.
Aktualności
Niezapominajka
19

maj

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji budżetowo-prawnej oraz komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

22

maj

15:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Antares Zalasewo

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Piast II Kobylnica/Karamba Gruszczyn - Lechia II Kostrzyn

27

maj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

28

maj

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - GKS Dopiewo

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w Kostrzynie powinna działać Straż Miejska?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: