Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy znów licznie odpowiedzieli na apel strażaków i wsparli szpital zakaźny - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Mieszkańcy znów licznie odpowiedzieli na apel strażaków i wsparli szpital zakaźny
31-03-2020 06:40   Janusz Ludwiczak
Strażacy ze wszystkich jednostek w gminie ponownie zorganizowali zbiórkę dla szpitala zakaźnego w Poznaniu. Mieszkańcy również tym razem dopisali, przynosząc maseczki i inne środki ochrony, a także wodę mineralną, ręczniki papierowe i inne artykuły dla lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych.

Szpital miejski im. Józefa Strusia na poznańskich Ratajach został przeznaczony do leczenia i opieki nad pacjentami zarażonymi koronawirusem. Lekarzom i pielęgniarkom zwłaszcza teraz niezbędne są środki ochrony, takie jak maseczki i rękawiczki.

Strażacy ze wszystkich trzech jednostek gminy Kostrzyn: OSP Brzeźno, OSP Gułtowy i OSP Kostrzyn ponownie zorganizowali zbiórkę niezbędnych artykułów do funkcjonowania lecznicy.

– Akcja miała na celu wsparcie szpitala zakaźnego. Cieszymy się, że mieszkańcy tak licznie odpowiedzi na nasz apel, przynosząc wodę, rękawiczki, maseczki, papier i ręczniki. W tej chwili najbardziej brakuje właśnie maseczek, okularów ochronnych i kombinezonów. W sumie do szpitala zawieźliśmy 3 busy zebranych artykułów – powiedział Mikołaj Stasinski, zastępca naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostrzynie.

Wszystkie dary strażacy osobiście przewieźli w sobotnie popołudnie do szpitala zakaźnego im. Józefa Strusia przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. Akcja ma być kontynuowana niebawem.


Komentarze (1)

31-03-2020 10:44:51
Syla
Mam pytanie. Czy możecie pomóc ?? Chciałbym wysłać pieniądze na szpital ,na szwajcarską czy jest podany gdzieś nr ich konta . Z góry dzięki

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

maj

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

31

maj

Kostrzyn
8. Kurdeszowa (Za)Dyszka - Biegowe Grand Prix Gminy KostrzynODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

04

cze

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
XXI sesja (absolutoryjna) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

25

lip

Siedleczek, figurka
Bieg do Nocy - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

28

sie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na białaczkę
w godz. 8:30-14:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy obawiasz się kryzysu gospodarczego po koronawirusie?

Zdecydowanie tak

Trochę, ale jakoś to będzie

Raczej nie, poradzimy sobie


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: