Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zmarł radny Tomasz Janiak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zmarł radny Tomasz Janiak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
28-01-2020 17:05   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek w wieku 50 lat zmarł Tomasz Janiak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn.

Tomasz Janiak urodził się 30 listopada 1969 r. w Poznaniu. W latach 2014-2020 był radnym gminy Kostrzyn. Od 2018 r. pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn.

– Jako wieloletni przedsiębiorca, a także samorządowiec z kilkuletnim stażem w Radzie Miejskiej posiadał ogromne doświadczenie, które pozwalało mu na podejmowanie często niełatwych decyzji. Szeroka wiedza i jego zaangażowanie przyczyniały się do kształtowania nowoczesnej gminy Kostrzyn. Tomasz wykorzystując doświadczenie zawodowe potrafił zaproponować nowatorskie rozwiązania dla mieszkańców – wspomina Grzegorz Banaszak, przewodniczący Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn.

– Jego osobiste zaangażowanie w pracę na rzecz lokalnej społeczności przyczyniło się do rozwoju naszej gminy. Podejmowane przez niego inicjatywy obywatelskie, miały wpływ na poprawę jakości życia mieszkańców. Żonie Małgorzacie, ojcu Romualdowi oraz najbliższej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia – dodaje Szymon Matysek, burmistrz Gminy Kostrzyn.

Tomasz Janiak miał 50 lat.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 1 lutego. O godz. 11:00 odprawiona zostanie msza św. pogrzebowa w kostrzyńskiej farze. Pogrzeb o godz. 12:30 na cmentarzu przy ul. Cmentarnej w Kostrzynie.


Komentarze (7)

30-05-2020 00:33:46
Arek Krzyżański
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tym, że od nas odszedłeś. Ciężko opisać głęboki smutek po tej strasznej informacji. Jest mi niezmiernie przykro, że tak szybko nas opuściłeś. Spoczywaj w spokoju, kolego ze szkoły podstawowej, zawsze będziemy Cię miło wspominać, byłeś dobrym człowiekim
31-01-2020 21:47:27
plusz
Tomku żegnaj! Będzie mi brakowało wspólnych rozważań nad głupotą tego świata! Widocznie Pan Bóg również chce o tym z Tobą porozmawiać i zdecydował że jest ważniejszy niż ja. Nigdy Cię nie zapomnę!
28-01-2020 18:25:20
MagdA
Kondolencje dla rodziny i bliskich zmarłego (*)
28-01-2020 18:13:17
Piotr
Spoczywaj w pokoju.
28-01-2020 18:00:31
Barbara
Nie ma takich słów, które oddałyby żal jaki czujemy po stracie bliskich i takich, które mogłaby nas w takiej chwili pocieszyć, dlatego jedynie napiszę, iż łączę się w tym ogromnym smutku razem z Rodziną.SPOCZYWAJ W POKOJU...
28-01-2020 17:22:18
Mieszkanka osiedla Kórnickiego
Był bardzo dobrym radnym ,świetny człowiek ,wielka strata...
28-01-2020 17:22:05
toms
[*] [*] [*]

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
10

sie

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

15

sie

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Sparta Złotów

16

sie

11:00
BRZEŹNO, stadion ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - GKS Golęczewo
- rozpoczęcie sezonu 2020/2021

22

sie

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Sparta Szamotuły

23

sie

15:00
GUŁTOWY, stadion ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - LKS Kicin

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku planujesz spędzić wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

w domu - nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: