Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W niedzielę wybory samorządowe. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
W niedzielę wybory samorządowe. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR
05-04-2024 21:37   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 7 kwietnia w godz. od 7:00 do 21:00 odbędą się wybory samorządowe, podczas których będziemy wybierać gminnych radnych, burmistrza gminy, przedstawicieli Rady Powiatu Poznańskiego oraz radnych Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Przedstawiamy szczegółowy informator wyborczy: gdzie i jak głosować wraz z pełną listą kandydatów.

Jak głosujemy?

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Listy kandydatów


Jak głosujemy?

Głosować będzie można w niedzielę, 7 kwietnia 2024 w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy cztery karty do głosowania:

  • kartę z nazwiskami kandydatów NA BURMISTRZA na różowym tle. W Gminie Kostrzyn podobnie jak w 412 gminach w całej Polsce jest tylko jeden kandydat.
    Głosując za wyborem kandydata należy postawić znak "X" w kratce oznaczonej "TAK" z lewej strony obok nazwiska kandydata.
    Głosując przeciwko wyborowi kandydata należy postawić znak "X" w kratce oznaczonej słowem "NIE" z lewej strony obok nazwiska kandydata.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO RADY GMINY na szarym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "X" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO RADY POWIATU na żółtym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO na niebieskim tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
Świetlica Wiejska,
Gwiazdowo 15

• Buszkówiec
• Glinka Duchowna
• Glinka Szlachecka
• Gwiazdowo
• Jagodno
• Skałowo
• Tarnowo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
Iwno, ul. Szkolna 11

• Chorzałki
• Iwno
• Rujsa
• Sanniki
• Wiktorowo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
Brzeźno, ul. Długa 5

• Antonin
• Brzeźno
• Leśna Grobla
• Siedlec
• Siedleczek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Gułtowy, ul. Średzka 8

• Gułtowy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Czerlejno, ul. Kostrzyńska 4

• Czerlejnko
• Czerlejno
• Drzązgowo
• Klony
• Libartowo
• Ługowiny
• Sokolniki Drzązgowskie
• Sokolniki Klonowskie
• Strumiany
• Trzek
• Węgierskie
• Wróblewo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6
Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich
Siekierki Wielkie, ul. Karalusa 1

• Siekierki Małe
• Siekierki Wielkie

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rady Europy
Kostrzyn, ul. Powstańców Wielkopolskich 28a

• Kostrzyn, al. 3 Maja,
• Kostrzyn, ul. Agrestowa,
• Kostrzyn, ul. Akacjowa,
• Kostrzyn, ul. Batorego,
• Kostrzyn, ul. Broniewskiego,
• Kostrzyn, ul. Brzozowa,
• Kostrzyn, ul. Chełmońskiego,
• Kostrzyn, ul. Chrobrego,
• Kostrzyn, ul. Cypriana Kamila Norwida,
• Kostrzyn, ul. Czesława Miłosza,
• Kostrzyn, ul. Dąbrowskiego,
• Kostrzyn, ul. Dąbrówki,
• Kostrzyn, ul. dh. Józefa Glinkowskiego,
• Kostrzyn, ul. Estkowskiego,
• Kostrzyn, ul. Grunwaldzka,
• Kostrzyn, ul. Harcerska,
• Kostrzyn, ul. Jagodowa,
• Kostrzyn, ul. Jadwigi,
• Kostrzyn, ul. Jagiełły,
• Kostrzyn, ul. Jolanty,
• Kostrzyn, ul. Kazimierza Wielkiego,
• Kostrzyn, ul. Klonowa,
• Kostrzyn, ul. Kopernika,
• Kostrzyn, ul. Kwiatowa,
• Kostrzyn, ul. Krzywoustego,
• Kostrzyn, ul. Lecha,
• Kostrzyn, ul. Leszczyńskiego,
• Kostrzyn, ul. Lipowa,
• Kostrzyn, ul. Łokietka,
• Kostrzyn, ul. Malinowa,
• Kostrzyn, ul. Matejki,
• Kostrzyn, ul. Mieszka I,
• Kostrzyn, ul. Nowotarskiego,
• Kostrzyn, ul. Powstańców Wielkopolskich,
• Kostrzyn, ul. Poziomkowa,
• Kostrzyn, ul. Prądzyńskiego,
• Kostrzyn, ul. Przemysława,
• Kostrzyn, ul. Sienkiewicza,
• Kostrzyn, ul. Sobieskiego,
• Kostrzyn, ul. Sportowa,
• Kostrzyn, ul. Strumiańska,
• Kostrzyn, ul. opolowa, Witosa,
• Kostrzyn, ul. Wyspiańskiego.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego
Kostrzyn, ul. Piasta 1

• Kostrzyn, ul. Andrzejewo,
• Kostrzyn, ul. Astrowa,
• Kostrzyn, ul. Bławatkowa,
• Kostrzyn, ul. Daliowa,
• Kostrzyn, ul. Dunikowskiego,
• Kostrzyn, ul. Fiołkowa,
• Kostrzyn, ul. Irysowa,
• Kostrzyn, ul. Jana Pawła II,
• Kostrzyn, ul. Jaśminowa,
• Kostrzyn, ul. Konopnickiej,
• Kostrzyn, ul. Konwaliowa,
• Kostrzyn, ul. Kórnicka,
• Kostrzyn, ul. Krokusowa,
• Kostrzyn, ul. Kwitnącej Wiśni,
• Kostrzyn, ul. Liliowa,
• Kostrzyn, ul. Makowa,
• Kostrzyn, ul. Malwowa,
• Kostrzyn, ul. Modrakowa,
• Kostrzyn, ul. Narcyzowa,
• Kostrzyn, ul. Orzeszkowej,
• Kostrzyn, ul. Prymasa Wyszyńskiego,
• Kostrzyn, ul. Reymonta,
• Kostrzyn, ul. Słonecznikowa,
• Kostrzyn, ul. Storczykowa,
• Kostrzyn, ul. Tulipanowa,
• Kostrzyn, ul. Wilkońskiego,
• Kostrzyn, ul. Wiosny Ludów,
• Kostrzyn, ul. Wrzosowa,
• Kostrzyn, ul. Żeromskiego.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Kostrzyn, ul. Poznańska 33

• Kostrzyn, al. Sokoła,
• Kostrzyn, ul. Chopina,
• Kostrzyn, ul. Cztery Pory Roku,
• Kostrzyn, ul. Dożynkowa,
• Kostrzyn, ul. Graniczna,
• Kostrzyn, ul. Jesienna,
• Kostrzyn, ul. Karłowicza,
• Kostrzyn, ul. Kosynierów,
• Kostrzyn, ul. Kurpińskiego,
• Kostrzyn, ul. Letnia,
• Kostrzyn, ul. Lotników,
• Kostrzyn, ul. Moniuszki,
• Kostrzyn, ul. Nowowiejskiego,
• Kostrzyn, ul. Paderewskiego,
• Kostrzyn, ul. Partyzantów,
• Kostrzyn, ul. Poznańska,
• Kostrzyn, ul. Półwiejska,
• Kostrzyn, ul. Prętkowskiego,
• Kostrzyn, ul. Rolna,
• Kostrzyn, ul. Rycerska,
• Kostrzyn, ul. Siewna,
• Kostrzyn, ul. św. Michała,
• Kostrzyn, ul. św. Walentego,
• Kostrzyn, ul. Warzywna,
• Kostrzyn, ul. Wieniawskiego,
• Kostrzyn, ul. Wiosenna,
• Kostrzyn, ul. Wojska Polskiego,
• Kostrzyn, ul. Zacisze,
• Kostrzyn, ul. Zaułek,
• Kostrzyn, ul. Zbożowa,
• Kostrzyn, ul. Zimowa,
• Kostrzyn, ul. Żniwna.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego
Kostrzyn, ul. Piasta 1

• Kostrzyn, ul. Bednarska,
• Kostrzyn, ul. Dworcowa,
• Kostrzyn, ul. Garncarska,
• Kostrzyn, ul. Ignacewo,
• Kostrzyn, ul. Jeziorna,
• Kostrzyn, ul. Kilińskiego,
• Kostrzyn, ul. Kościelna,
• Kostrzyn, ul. ks. prof. Tadeusza Peika,
• Kostrzyn, ul. Krakowska,
• Kostrzyn, ul. Kujawska,
• Kostrzyn, ul. Kuśnierska,
• Kostrzyn, ul. Lubuska,
• Kostrzyn, ul. Mazowiecka,
• Kostrzyn, ul. Mazurska,
• Kostrzyn, ul. Nad Strumieniem,
• Kostrzyn, ul. Nowy Świat,
• Kostrzyn, ul. Ogrodowa,
• Kostrzyn, ul. Parkowa,
• Kostrzyn, ul. Piasta,
• Kostrzyn, ul. Pomorska,
• Kostrzyn, ul. Rzemieślnicza,
• Kostrzyn, ul. Rzeźnicka,
• Kostrzyn, ul. Stawna,
• Kostrzyn, ul. Szewska,
• Kostrzyn, ul. Szymańskiego,
• Kostrzyn, ul. Śląska,
• Kostrzyn, ul. Średzka,
• Kostrzyn, ul. Świerkowskich,
• Kostrzyn, ul. Warmińska,
• Kostrzyn, ul. Warszawska,
• Kostrzyn, ul. Wielkopolska,
• Kostrzyn, ul. Wrzesińska.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kostrzyn
Kostrzyn, ul. Poznańska 24

• Kostrzyn, ul. 20 Października,
• Kostrzyn, ul. Bolesława Prusa,
• Kostrzyn, ul. Braci Drzewieckich,
• Kostrzyn, ul. Cmentarna,
• Kostrzyn, ul. Czerwonego Krzyża,
• Kostrzyn, ul. Hallera,
• Kostrzyn, ul. Jana Brzechwy,
• Kostrzyn, ul. Juliana Tuwima,
• Kostrzyn, ul. Kościuszki,
• Kostrzyn, ul. Mickiewicza,
• Kostrzyn, ul. Miklaszewskiego,
• Kostrzyn, ul. Okrężna,
• Kostrzyn, ul. Polna,
• Kostrzyn, ul. Rynek,
• Kostrzyn, ul. Sikorskiego,
• Kostrzyn, ul. Słoneczna,
• Kostrzyn, ul. Słowackiego,
• Kostrzyn, ul. Spokojna,
• Kostrzyn, ul. Stanisława Lema,
• Kostrzyn, ul. Waligóry,
• Kostrzyn, ul. Wisławy Szymborskiej,
• Kostrzyn, ul. Zieleniec.

Listy kandydatów

Lista kandydatów na burmistrza Gminy Kostrzyn
• Szymon Matysek, lat 44, Kostrzyn (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)

Lista kandydatów do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn

Okręg nr 1 (Buszkówiec, Glinka Duchowna, Glinka Szlachecka, Gwiazdowo, Jagodno, Skałowo, Tarnowo):
• Szymon Frąckowiak – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy
• Beata Wilczyńska – Lista nr 13: KWW Bliżej Ludzi.

Okręg nr 2 (Chorzałki, Iwno, Rujsca, Sanniki, Wiktorowo):
• Jacek Lis – Lista nr 12: KWW Jacka Jerzego Lisa
• Szymon Nadolny – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy.

Okręg nr 3 (Antonin, Brzeźno, Leśna Grobla, Siedlec, Siedleczek):
• Dawid Pałka – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy
• Dawid Szczeciński – Lista nr 13: KWW Bliżej Ludzi.

Okręg nr 4 (Gułtowy)
Ze względu na zgłoszenie tylko jednego kandydata w tym okręgu NIE PRZEPROWADZA SIĘ WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN.

Okręg nr 5 (Drzązgowo, Klony, Libartowo, Ługowiny, Sokoliniki, Strumiany, Węgierskie):
Ze względu na zgłoszenie tylko jednego kandydata w tym okręgu NIE PRZEPROWADZA SIĘ WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN.

Okręg nr 6 (Czerlejnko, Czerlejno, Trzek):
• Beata Knopkiewicz – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy
• Paweł Sołtysiak – Lista nr 11: KWW Tu Mieszkam.

Okręg nr 7 (Siekierki Małe oraz Siekierki Wielkie część północno-zachodnia):
• Tymoteusz Hossa – Lista nr 11: KWW Tu Mieszkam.
• Lena Koprucka – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy.

Okręg nr 8 (Siekierki Wielkie – część południowo-wschodnia):
• Michał Klapczyński – Lista nr 11: KWW Tu Mieszkam
• Natalia Smurawa – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy.

Okręg nr 9 (osiedle Królewskie w Kostrzynie):
• Anna Goździak – Lista nr 13: KWW Bliżej Ludzi
• Przemysław Kubiak – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy.

Okręg nr 10 (osiedle Grunwaldzkie w Kostrzynie):
Ze względu na zgłoszenie tylko jednego kandydata w tym okręgu NIE PRZEPROWADZA SIĘ WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN.

Okręg nr 11 (Kostrzyn – Andrzejewo i os. Grunwaldzkie):
• Grzegorz Banaszak – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy.
• Honorata Szak – Lista nr 12: KWW Jacka Jerzego Lisa
• Vital Voranau – Lista nr 15: KWW Jakuba Łąbędzkiego.

Okręg nr 12 (Ignacewo, os. Piastowskie i os. Rycerza Kostro):
• Magdalena Dobska – Lista nr 15: KWW Jakuba Łabędzkiego
• Beata Jankowiak – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy.

Okręg nr 13 (centrum Kostrzyna):
• Piotr Hojeński – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy
• Renata Lepczyk – Lista nr 13: KWW Bliżej Ludzi.

Okręg nr 14 (Rynek i północna część Kostrzyna):
• Arkadiusz Bilski – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy
• Magdalena Grzelak – Lista nr 12: KWW Jacka Jerzego Lisa.

Okręg nr 15 (os. Poznańskie i północno-zachodni Kostrzyn):
• Jakub Łabędzki – Lista nr 15: KWW Jakuba Łabędzkiego
• Artur Wojciechowski – Lista nr 14: KWW Nowe Oblicze Gminy.

Lista kandydatów do Rady Powiatu Poznańskiego
(okręg nr 7 – gminy: Kleszczewo, Kostrzyn i Pobiedziska)

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Mikołaj Witaszyk, lat 35, Pomarzanowice
2. Urszula Rodak, lat 54, Siekierki Wielkie
3. Halina Michalak-Szczepaniak, lat 73, Gowarzewo
4. Sławomir Hasiński, lat 37, Kleszczewo
5. Barbara Urban, lat 63, Biskupice.

Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
1. Michał Podsada, lat 70, Pobiedziska
2. Anna Dudzińska, lat 43, Siekierki Wielkie
3. Małgorzata Filipiak, lat 65, Trzek
4. Małgorzata Wysocka, lat 55, Tulce
5. Andrzej Kaczmarek, lat 63, Siekierki Wielkie.

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy KOALICJA OBYWATELSKA
1. Marek Gola, lat 53, Kostrzyn
2. Anna Poklewska-Koziełł, lat 66, Biskupice
3. Agnieszka Antkowiak, lat 44, Gowarzewo
4. Łukasz Linke, lat 43, Dębienko
5, Waldemar Sadyś, lat 66, Kostrzyn.

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1. Łukasz Szał, lat 32, Kostrzyn
2. Jakub Waligóra, lat 37, Pobiedziska
3. Agnieszka Strańczyk, lat 51, Kleszczewo
4. Karolina Mroczkowska-Pawelec, lat 39, Kostrzyn
5. Wojciech Lisowski, lat 49, Biskupice.

Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego
(okręg nr 3– powiaty: poznański, gnieźnieński, śremski, średzki, wrzesiński)

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Joanna Szczechowska, lat 31, Poznań
2. Dorota Barełkowska, lat 50, Przeźmierowo
3. Łukasz Grabowski, lat 37, Małachowo Złych Miejsc
4. Maksymilian Springer, lat 40, Poznań
5. Tomasz Łykowski, lat 66, Gniezno
6. Dariusz Pospieszny, lat 46, Szewce
7. Justyna Gryczan, lat 43, Pyzdry
8. Wiesław Wojtczak, lat 58, Nowe Miasto nad Wartą
9. Piotr Białas, lat 41, Gowarzewo
10. Alicja Pieczykolan, lat 65, Śrem.

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wyborców KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. Maciej Jóźwiak, lat 40, Środa Wielkopolska
2. Tomasz Banaszczak, lat 51, Kaczanowo
3. Wiktor Chicheł, lat 24, Śrem
4. Emilia Pawełczak, lat 24, Łubowo
5. Radosław Król, lat 34, Biedrusko
6. Marta Doga, lat 30, Środa Wielkopolska
7. Dawid Grzyb, lat 19, Gniezno
8. Izabela Głowacka, lat 49, Robakowo
9. Jakub Rakowski, lat 44, Witkowo
10. Danuta Giertych, lat 59, Szczodrzykowo.

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Wojciech Jankowiak, lat 67, Skórzewo
2. Agnieszka Wiśniewska, lat 40, Dachowa
3. Jaromir Dziel, lat 63, Gniezno
4. Marek Baumgart, lat 53, Kobylnica
5. Tadeusz Bąkowski, lat 69, Kiszkowo
6. Julia Krakowiak, lat 40, Poznań
7. Ewa Kumor-Rybka, lat 55, Śrem
8. Edyta Zielińska-Stępa, lat 41, Zbrudzewo
9. Wioletta Kobeszko, lat 56, Suchy Las
10. Teresa Waszak, lat 67, Kołaczkowo.

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborczy LEWICA
1. Katarzyna Kretkowska, lat 65, Poznań
2. Anna Wnuk, lat 50, Orzechowo
3. Kamila Kasprzak-Bartkowiak, lat 42, Gniezno
4. Piotr Skrzypniak, lat 64, Brodnica
5. Katarzyna Kmieciak, lat 60, Swarzędz
6. Agnieszka Antkowiak, lat 54, Dymaczewo Stare
7. Mirosław Kowalczyk, lat 53, Poznań
8. Zbigniew Szymańskim lat 72, Kaźmierz
9. Jarosław Bobowski, lat 67, Gowarzewo
10. Krystyna Kubicka-Sztul, lat 70, Środa Wielkopolska.

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy KOALICJA OBYWATELSKA
1. Paulina Stochniałek, lat 47, Swarzędz
2. Marta Dzikowska, lat 41, Tarnowo Podgórne
3. Patrycja Przybylska, lat 31, Skórzewo
4. Wojciech Mikusiński, lat 52, Gniezno
5. Hieronim Urbanek, lat 64, Śrem
6. Iwona Janicka, lat 45, Puszczykowo
7. Piotr Kasprzak, lat 55, Swarzędz
8. Stanisław Waligóra, lat 61, Słomowo
9. Jowita Trzcielińska, lat 44, Poznań
10. Anna Świderska, lat 46, Suchy Las.

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy STOWARZYSZENIE "BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY"
1. Przemysław Grzegorek, lat 44, Koziegłowy
2. Iwona Chudyk, lat 67, Poznań
3. Sebastian Kozłowski, lat 37, Poznań
4. Agnieszka Górzyńska, lat 49, Czerwonak
5. Jacek Kowalczyk, lat 38, Krzyżówki
6. Anna Wielich, lat 52, Czerwonak.

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1. Paweł Przepióra, lat 45, Dopiewiec
2. Barbara Borowska, lat 61, Graby
3. Wojciech Kiełbasiewicz, lat 66, Kórnik
4. Weronika Hedrych-Ignaszak, lat 39, Psary Polskie
5. Piotr Kaczmarek, lat 49, Tarnowo Podgórne
6. Andrzej Wartecki, lat 67, Śrem
7. Paula Ziętkowska, lat 30, Środa Wielkopolska
8. Michał Kosiński, lat 60, Września
9. Jakub Wojtkowiak, lat 35, Owińska
10. Anna Tomicka, lat 68, Gortatowo.

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1. Damian Kwiatkowski, lat 40, Dąbrówka
2. Natalia Lisiewicz, lat 35, Bytkowo
3. Marta Szydłowska, lat 41, Śrem
4. Piotr Szablewski, lat 43, Trzemeszno
5. Arleta Grzechowiak, lat 55, Dominowo
6. Dariusz Narojczyk, lat 59, Niepruszewo.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
Niezapominajka
30

maj

12:00
Kostrzyn
Procesja Bożego Ciała ulicami Kostrzyna - z fary do parafii bł. Jolanty

02

cze

18:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn II - Kosynier Sokołowo

04

cze

17:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wybory sołeckie - Sołectwo Glinka

19:00
BRZEŹNO, sala Ochotniczej Straży Pożarnej
Wybory sołeckie - Sołectwo Brzeźno

05

cze

17:00
SIEDLECZEK, świetlica
Wybory sołeckie - Sołectwo Siedleczek

[ wszystkie ]

Sonda
Czy jesteś za zmianami zasad handlu w niedzielę?

Tak, wszystkie niedziele powinny być handlowe

Jestem za tym, by tylko jedna lub dwie niedziele w miesiącu były handlowe

Nie, niech zostanie tak jak jest


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: