Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MAREK GOLA – KOALICJA OBYWATELSKA - LISTA NR 5 MIEJSCE NA LIŚCIE - 1 - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
MAREK GOLA – KOALICJA OBYWATELSKA - LISTA NR 5 MIEJSCE NA LIŚCIE - 1
19-03-2024 22:30   PROMOCJA
---ARTYKUŁ PROMOCYJNY---
Dlaczego warto na mnie zagłosować?
Kandyduję do Rady Powiatu Poznańskiego, by być bliżej mieszkańców, słuchać i spełniać ich potrzeby i oczekiwania !!!

Kim jestem?
Samorządowiec, ojciec czwórki dzieci.
W latach 2018 - 2024 Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Członek 5 Komisji, rad społecznych szpitali województwa wielkopolskiego, programowej rady społecznej Monitora Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiej Platformy Wodorowej. Ekonomista, matematyk i menadżer: ukończone studia doktoranckie z ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu; Bankowość i „Dyplomowany Pracownik Bankowy” WSB w Poznaniu; Metody Numeryczne i Programowanie na Wydziale Matematyki i Informatyki na UAM, oraz studia podyplomowe Executive Master of Business Administration i Zarządzanie z opiece zdrowotnej. Od 1998 roku zarządzam regionami i oddziałami w instytucjach finansowych i bankach. Członek Zarządu Regionu Wielkopolskiej PO RP.

Co mnie wyróżnia?
Powiat poznański to największy i najlepiej zarządzany powiat w Polsce, jednakże nadal pozostaje wiele obszarów do działania i wiele do zrobienia. Powiat potrzebuje ludzi przedsiębiorczych, zdeterminowanych, pracowitych. Jako radny sejmiku pozostawiam po sobie dziesiątki kilometrów wyremontowanych dróg wojewódzkich, kilometry ścieżek rowerowych, a także Kina za Rogiem jak w Kostrzynie, wyremontowane obiekty sportowe i obiekty kultury jak biblioteka w Kostrzynie, Szatnie na medal, „Błękitno-zielone inicjatywy dla Wielkopolski” z których korzystał zarówno Kostrzyn i Kleszczewo, budowa i renowacja zbiorników wodnych, wsparcie finansowe imprez sportowych i charytatywnych, wsparcie Sołectw, dofinansowanie dróg dojazdowych do pól, wsparcie bezpieczeństwa gmin – wozy strażackie, łodzie ratownicze, sprzęt. Jestem pracowity i skuteczny w działaniu i to przeniosę na nasze gminy w powiecie poznańskim.

Co jest dla mnie ważne?
Zawsze dotrzymuję obietnic!!! Powiat poznański jest piękny. Są jednak gminy bardziej bogate i lepiej rozwinięte. Chcę wyrównywać te różnice, chcę walczyć w „wykluczeniem” drogowym, kulturalnym, sanitarnym czy brakiem Internetu. Gminy Kostrzyn, Pobiedziska i Kleszczewo rozwijają się bardzo dynamicznie, przybywa mieszkańców, nowych domów. Naszym obowiązkiem jest zagwarantowanie infrastruktury, dróg, chodników, oświetlenia dróg i chodników, dobrej służby zdrowia, szkolnictwa i czasu wolnego – miejsc, w których można czynnie wypoczywać, jak boiska, place zabaw, siłownie.

Jako Radny Powiatu Poznańskiego:
Zadbam o budowę nowych dróg, ścieżek rowerowych – powstaną w Kostrzynie, obwodnic miast i wsi, remonty starych dróg, zadbam o dalszy rozwój PKS i PKM – w ramach walki z wykluczeniem komunikacyjnym.
Wprowadzę finansowanie linii autobusowych oraz połączeń lokalnych, międzygminnych – Kleszczewo-Swarzędz, Pobiedziska-Kostrzyn.
Poprawię bezpieczeństwo w gminach naszego powiatu przez stworzenie odpowiedniej infrastruktury - remonty, zjazdy, przejścia dla pieszych, oświetlenie – którego brakuje w wielu miejscowościach, ścieżki rowerowe, odblaski dla najmłodszych, czujki czadu.
Pomogę w walce ze smogiem byśmy mogli oddychać zdrowym powietrzem – wymiana „kopciuchów”, likwidacja azbestu, budowa odnawialnych źródeł ciepła.
Będę walczył o zwiększenie puli pieniędzy na dofinansowanie działań w dziedzinie edukacji, kultury, sportu, rekreacji, więcej dla młodzieży i z młodzieżą itp.
Zatroszczę się o najbardziej potrzebujących, wzmacniając system usług pomocy społecznej i ochrony zdrowia – nowe programy opiekuńczo-zdrowotne dla seniorów i najmłodszych.
Wprowadzę telefon zaufania dla seniorów.
Rozwinę ideę „Wielkopolski otwartej – otwartego powiatu poznańskiego” która skupia się na likwidowaniu istniejących barier, zapobieganiu powstawaniu nowych barier i przeszkód prowadzących do wykluczenia społecznego, czy to z powodu niepełnosprawności, czy starości, choroby lub ubóstwa.
Będę wspierał przedsiębiorców i rolników, by Nam wszystkim żyło się lepiej.


R E K L A M A
---ARTYKUŁ PROMOCYJNY---
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

kwi

13:45
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Wełnianka Kiszkowo

16:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - KS Błękitni Psary Polskie

16

kwi

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji zdrowia, bezpieczeństwa i działalności gospodarczej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
►porządek obrad

20

kwi

11:00
Wiktorowo
Dziki Bieg w Błocie - Grand Prix Gminy Kostrzyn

14:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - LKS Ślesin

[ wszystkie ]

Sonda
Czy jesteś za zmianami zasad handlu w niedzielę?

Tak, wszystkie niedziele powinny być handlowe

Jestem za tym, by tylko jedna lub dwie niedziele w miesiącu były handlowe

Nie, niech zostanie tak jak jest


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: