Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ulica Średzka dziurawa jak szwajcarski ser - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Ulica Średzka dziurawa jak szwajcarski ser
05-12-2023 09:15   Janusz Ludwiczak
Obecnie na ulicy Średzkiej jest dziura przy dziurze. Po pracach związanych z modernizacją sieci wodociągowej nie została ułożona nowa nawierzchnia.

– Zostały powycinane dziury na ulicy Średzkiej. Przez dwa miesiące nie było zabezpieczeń. Czy będzie to naprawione? Czy będziemy dalej wpadać w dziury? – mówiła podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn Renata Lepczyk, mieszkanka Kostrzyna.

We wrześniu na ulicy Średzkiej – od Rynku do Warszawskiej prowadzone były prace związane z modernizacją sieci wodociągowej.

– W pierwszej kolejności wykonaliśmy naprawę zasuw. Ten odcinek ulicy Średzkiej nie był remontowany od wielu lat. Pojawiły się zagłębienia. W pierwszej kolejności Zakład Komunalny przystąpił do napraw.
Ulica Średzka od ulicy Warszawskiej do skrzyżowania z ul. Szymańskiego ze względu na to, że jest to droga powiatowa w granicach miastach gmina Kostrzyn otrzymuje środki na utrzymanie dróg powiatowych w granicach miasta.
Dwa miesiące temu podpisaliśmy umowę z wykonawcą, który w najbliższych dniach wykona nakładkę od ulicy Warszawskiej do Szymańskiego. Pozostały odcinek od Szymańskiego do Rynku będzie przebudowany w ramach inwestycji związanej z modernizacją centrum miasta
– odpowiedział Szymon Matysek, burmistrz gminy Kostrzyn.


Komentarze (10)

07-12-2023 13:00:03
Mieszkaniec
Fawele, czyli dzielnica nędzy - zabrzmiało ironicznie - Dżordż. Czy w gminie są lepsze i gorsze dzielnice? Po zamknięciu przejazdów wygląda na to, że tak. Interesy podupadły, ulice zaniedbane.
07-12-2023 06:49:24
Do Barbary
Dziękuję w imieniu swoim i innych mieszkańców Kostrzyna za zaproszenie. Mnie jednak bardziej interesują dziury w drodze u mnie. Burmistrz obiecuje szklane domy w postaci ringu rowerowego, a nie potrafi załatwić przez lata prozaicznych spraw typu załatanie dziur w Średzkiej czy Wiosny Ludów. Czekam na świeże powietrze na wiosnę bo zaduch w ratuszu po 9 latach stał się nie do zniesienia!
07-12-2023 05:36:57
Dżordż
Nie przesadzajmy , ul. Wiosny Ludów i Sportowa to jednak tylko fawele .
06-12-2023 23:35:52
Barbara
Zapraszam zatem do Mosiny...tutaj są ulice i drogi nie remontowane chyba nigdy i ogólny balagan jest wszędzie...aby porównać....warto wybrać się tutaj na kawę lub na obiad...
06-12-2023 21:32:13
Kuba
Mitręga na ul. Wiosny Ludów trwa więcej niż 6 lat. W 2018 (przed wyborami) remont Wiosny Ludów znalazł się w budżecie z innymi ulicami i do tego czasu nie zrobiona. Proste remonty trwają latami i co roku te same drogi w budżecie. I czytamy o nich w ulotkach gminy. To nie jest normalne.
06-12-2023 17:32:46
Grzegorz Czerlejnko
Wiosna ludów to dopiero ser szwajcarski. Tam są takie dziury że można zostawić zawieszenie ta droga powinna być w ogóle naprawiana a w ogóle nie jest.
06-12-2023 13:24:17
Mieszkaniec
Jak długo i jaki problem ze Sportową, bo w Kostrzynie to już chyba normą jest przewlekłe wykonywanie robót remontowych i budów?
06-12-2023 06:44:28
Mieszkaniec
Zapraszam na ogrodkowa
05-12-2023 22:54:30
Mieszkaniec
Ulica Sportowa jeszcze w gorszym stanie
05-12-2023 18:20:52
Zainteresowany
Brak dat kiedy ta sytuacja z dziurami się zakończy?

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

cze

11:00
IWNO, Stara Cegielnia
Bieg "Cegła RUN" - Grand Prix Gminy Kostrzyn

14

lip

KOSTRZYN, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego, ul. Piasta 1
Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn - okręg nr 11 (Andrzejewo i zachodnia część os. Grunwaldzkiego w Kostrzynie)
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

26

lip

Siedleczek
IV Bieg do Nocy - Grand Prix Gminy Kostrzyn

22

sie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-13:30

07

wrz

11:00
IWNO, Park Mielżyńskich
VII Bieg Pieczonej Pyry - Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: