Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Grunwaldzkiej znaleziono zwłoki mężczyzny - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Na Grunwaldzkiej znaleziono zwłoki mężczyzny
20-11-2019 00:26   Janusz Ludwiczak
W sobotę późnym wieczorem w wykopie, w pobliżu zlikwidowanego przejazdu kolejowego znaleziono zwłoki 63-letniego mężczyzny. Wykluczony został osób udział trzecich.

– Straż jechała dwa razy w tym dniu. Drugi raz ok. 23, człowiek wpadł do wykopu przy zamkniętym przejeździe w ul. Grunwaldzkiej. Mężczyzna 58 lat pomimo długiej reanimacji zmarł. Stało się to w miejscu publicznym – napisał w komentarzu do artykułu "Pożar sadzy w kominie na os. Grunwaldzkim" nasz Czytelnik, Stary Kostrzyniak.

Sprawdziliśmy sygnał. Faktycznie w sobotę późnym wieczorem przybyli na miejsce policjanci i biegli stwierdzili zgon starszego mężczyzny.

– Zwłoki 63-letniego mężczyzny zostały znalezione w wykopie na ulicy Grunwaldzkiej. Na miejsce przybył prokurator, biegły z zakładu medycyny sądowej i policjanci kryminalni. Wstępnie wykluczony został udział osób trzecich. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, która stwierdzi co było dokładną przyczyną śmierci mężczyzny – powiedział nam asp. sztab. Piotr Kubicz z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Kostrzynie.


Zdjęcie ilustracyjne
Fot: archiwum InfoKostrzyn.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie - www.kontakt.infokostrzyn.pl.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (9)

27-11-2019 09:29:12
Kostrzyniak
Kto ma dbać o bezpieczeństwo na budowie, jeśli władze gminy idą tam tylko po to, by zrobić sobie zdjęcie. Na zdjęciu widać wyraźnie, że łamią przepisy wchodząc na teren budowy bez kasków i odzieży ochronnej. Gdyby wykop był ogrodzony zgodnie z przepisami, a nie tylko oznakowany wstążeczką, człowiek by żył.
21-11-2019 23:40:43
Nickname
Obawiam się że jeżeli nie było bezpośrednich świadków prokuraturze ciężko będzie jednoznacznie ustalić wszystko szczegóły tego zdarzenia.Bardzo ważna będzie sekcja zwłok
21-11-2019 02:23:01
:/
Nie bardzo rozumiem co autor miał na myśli, każdy orientuje się gdzie jest przejazd i jaka odległość jest od niego do przedszkola przy którym zdarzył się wypadek. Może zamiast skupić się na domniemanym przejściu przez torowisko skupmy się na faktach na tym jak prowadzone są inwestycje skoro firma która to wykonuje nawet nie angażuje się w zabezpieczeniu wykopów odpowiednim oznakowaniu. Dopiero jak zdarzyła się tragedia wszystkie odpowiednie wymagania zostały spełnione. Dramat
20-11-2019 18:26:51
Jeki
Wykop nie był na przejzdzie ani obok więc proszę nie przenosić odpowiedzialności na kolej i wprowadzać w błąd. Wykop był ul Grunwaldzka Miłosza i tam Pan wpadł A za to odpowiada wykonawca a nadzoruje gmina.
20-11-2019 12:21:43
Xyz
Smutne jest to, ze dopiero po tragedii dziura została zasypana wiec wykonawcy przyznali się do błędu. Dziura nie była zabezpieczona mimo to iż codziennie mnóstwo dzieci uczęszcza obok do przedszkola. Niestety musiało się cos wydarzyć by dziura została zasypana a inne lepiej zabezpieczone
20-11-2019 12:04:16
Kasia
Straszna tragedia do tego wypadku nie musiało dojść wystarczyło zakopać wykop dzień wcześniej ...albo ogrodzic teren jak należy.... mam nadzieję że winni tego zaniedbania poniosą jakiekolwiek konsekwencje ... wyrazy współczucia dla całej rodziny
20-11-2019 11:22:36
Kostrzyniak
Też dowiedziałem się więcej. Wykop nie był na przejeździe tylko w drodze publicznej przy ul. Grunwaldzkiej. Firma wykonująca inwestycję gminną zrobiła bardzo głęboki wykop, że było widać rury kanalizacyjne. Wykop nie był ogrodzony. Idąc chodnikiem mogły się obsunąć kostki z pozbruku, dziecko jadące rowerem też mogło wpaść. Kto nadzoruje inwestycje, że giną ludzie w Kostrzynie?
20-11-2019 11:04:25
Fk
To ile miał w końcu lat?
20-11-2019 07:42:40
Zainteresowani
Gdzie doszło do wypadku? W miejscu zlikwidowanego przejazdu kolejowego? Czy w nizabezpieczonym przed wypadkiem wykopie? Czy jest nagranie, dowód potwierdzający przejście w miejscu zlikwidowanego przejazdu ?faktem jest to, że gdyby wykop był ogrodzony przed wypadkiem nie doszłoby do zdarzenia. Niestety zamiast zabezpieczyć po wypadku wykop taśmami policyjnymi, został on zasypany i ogrodzony.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

SIEKIERKI, Skwer im. Powstańców Wielkopolskich
Festyn "Powitanie lata"
od godz. 17:00

07

lip

10:00
KOSTRZYN, Park Miejski, ul.Warszawska/Dworcowa/Ogrodowa
II Kostrzyński Bieg Kolorów dla dzieci

08

lip

Gułtowy
Gułtowskie Potyczki Poetów

14

lip

10:00
SIEKIERKI - boisko, ul. Szkolna
Bieg kolorów

27

lip

IWNO, Stara Cegielnia
Dziki bieg w polu - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w Kostrzynie powinna działać Straż Miejska?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: