Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Halina Banedyk i Marco Antonelli zaśpiewali polskie i włoskie kolędy - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Halina Banedyk i Marco Antonelli zaśpiewali polskie i włoskie kolędy
06-01-2020 23:19   Janusz Ludwiczak
W przededniu święta Trzech Króli w kostrzyńskiej Farze odbył się polsko-włoski koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu Haliny Banedyk i Marco Antonellego.

Charytatywny koncert kolęd i pastorałek odbył się już po raz piąty z inicjatywy kostrzyńskich radnych Beaty Jankowiak i Artura Wojciechowskiego. Tym razem w murach świątyni pw. św. apostołów Piotra i Pawła wystąpili Halina Benedyk i Marco Antonelii.

Artyści wykonali znane kolędy i pastorałki w języku polskim i włoskim, a także świąteczne piosenki we własnych aranżacjach.

Na koncercie pojawili się m.in. poseł Barłomiej Wróblewski, przedstawiciele zarządu Powiatu Poznańskiego: wicestarosta Piotr Zalewski, wiceprzewodniczący rady powiatu Paweł Ratajczak, burmistrz gminy Pobiedziska Irenesz Antkowiak, poseł Bartłomiej Wróblewski czy Jarosław Pucek. Odczytano również list od wojewody Łukasza Mikołajczyka: "To niezwykle cenne i wartościowe wydarzenie muzyczne, które nie tylko pozwala przybliżyć międzynarodowe tradycje kolędowania, ale też jest szansą na spotkanie całej społeczności Kostrzyna..."

Całkowity dochód z V charytatywnego koncertu zostanie przeznaczony na utwardzenie kolejnych alejek na kostrzyńskim cmentarzu.


R E K L A M A
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

mar

17:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Koncert Lecha Dyblika
wstęp wolny

22

mar

14:00
Sanniki
Słodka Mila - Grand Prix Biegów gminy Kostrzyn

24

mar

14:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
13. sesja (zwyczajna) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
►porządek obrad

29

mar

12:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
DERBY GMINY: Maratończyk Brzeźno - GKS Gułtowy

14:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Avia Kamionki

[ wszystkie ]

Sonda
Czy podobnie jak w śródmieściu Poznania i Luboniu
w Kostrzynie powinien być nocny zakaz sprzedaży alkoholu?

TAK

NIE


Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: