Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zagrały w siatkówcę na kilku boiskach równocześnie - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zagrały w siatkówcę na kilku boiskach równocześnie
20-11-2019 06:45   Janusz Ludwiczak
46 zawodniczek wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach w Mini Siatkówce.

9 listopada w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kostrzynie odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa w Mini Siatkówce Dziewcząt, których organizatorem był Klub Sportowy "Sokoły Kostrzyn" przy współpracy z Urzędem Miejskim w Kostrzynie i Volley Academy.

– W zawodach udział wzięło 46 zawodniczek startujących w kategorii singli. W tym roku Klub Sportowy "Sokoły Kostrzyn" otrzymał 15 tys. zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach rządowego programu "Klub" na zakup sprzętu sportowego oraz dodatkowe zajęcia z siatkówki i tenisa stołowego. Turniej umożliwił młodszej grupie zawodniczek sprawdzenie własnych umiejętności podczas rywalizacji – wyjaśnia Renata Lepczyk z Klubu Sportowego "Sokoły Kostrzyn".

W zawodach wzięły udział reprezentacje z ośmiu klubów sportowych: Energetyk Poznań, MKS Nasz Jarocin, SP Da Vinci Poznań, LZS Piat Kobylnica, UKS Lider Rokietnica, UKS ZSMS Poznań, Volley Academy Września oraz KS Sokoły Kostrzyn.

– Mecze rozgrywane były w trzech rundach. W pierwszej rundzie rywalizacja odbywała się w dziewięciu grupach w systemie „każdy z każdym” na czas (przez 6 min.). Miejsca zajęte w grupie kwalifikowały do odpowiednich grup, w których odbywały się dalsze rozgrywki. W rundzie trzeciej, również w grupach, zawodniczki walczyły o miejsca w turnieju – wyjaśnia Renata Lepczyk.

Najlepsza okazała się reprezentacja UKS Rokietnica 1. Drugie miejsce zajął KS Energetyk Poznań 1, a trzecie - LZS Piast Kobylnica 1.

Wszystkie siatkarki startujące w turnieju otrzymały złote medale za udział, natomiast trzem najlepszym zostały wręczone puchary i medale.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
SIEKIERKI, Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich ul. Karalusa 1
Kiermasz świąteczny - rękodzieło, domowe wypieki i jasełka

16

gru

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18

gru

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Posiedzenie komisji oświaty, kultury i sportu Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

19

gru

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
XVII sesja (budżetowa) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

27

gru

18:00
CZERLEJNO, kościół NMP Wniebowziętej, ul. Kostrzyńska 1
Obchody 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego
- msza św. w kościele, przemarsz pod Obelisk Powstańców, odpalenie iluminacji świetlnej

[ wszystkie ]

Sonda
Ile planujesz w tym roku wydać na święta?

Do 300 złotych

Nie więcej niż 500 zł

Szacuję, że będzie to do 1 tys. zł

Między 1000 a 1500 zł

Powyżej 1500 zł


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: