Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Uderzył przechodnia bez powodu. Mężczyzna doznał rozcięcia łuku brwiowego - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Uderzył przechodnia bez powodu. Mężczyzna doznał rozcięcia łuku brwiowego
10-09-2019 07:30   redakcja, Komisariat Policji w Kostrzynie
Do zdarzenia doszło na początku sierpnia na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Kostrzynie. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa we Wrześni. W sierpniu doszło również do dwóch kradzieży samochodów – KRONIKA POLICYJNA.

Uderzył przechodnia
W dniu 7 sierpnia na ul. Powstańców Wielkopolskich w Kostrzynie 17-letni mężczyzna bez powodu uderzył w twarz przechodnia, który doznał rozcięcia łuku brwiowego. Materiały sprawy zostały przekazane Prokuratorowi Rejonowemu we Wrześni.

Kradzież samochodów
Citroen C3 został skradziony w nocy z 6 na 7 sierpnia na ul. Konwaliowej w Kostrzynie. Straty oszacowano na 45 tysięcy złotych.
Natomiast w nocy z 21 na 22 sierpnia z ul. Wyszyńskiego w Kostrzynie skradziony został samochód marki Peugeot 508 o wartości 26 000 złotych.

Poszukiwany zatrzymany
14 sierpnia w Trzeku zatrzymany został 28-letni mężczyzna, który poszukiwany był przez Komisariat Policji w Kostrzynie celem doprowadzenia do Zakładu Karnego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna nie stawił się dobrowolnie do Zakładu Karnego i ukrywał się.

ZOBACZ TAKŻE: Wybierali się na festiwal Pol`and`Rock, ale pomylili Kostrzyn – prowadzili auto po pijaku

Oszustwa na tzw "blik"-a
W ostatnim czasie do Komisariatu Policji w Kostrzynie zgłaszają się osoby, które zostały oszukane . Metoda oszustw polega na włamaniu się na konto w portalu społecznościowym, a następnie do znajomych rozsyłane są wiadomości z prośbą o szybką pożyczkę i przesłanie kodu BLIK. W takiej sytuacji najlepiej skontaktować się ze znajomym i potwierdzić prośbę o pożyczkę. W żadnym przypadku nie można wysyłać kodu odruchowo.
Należy zwrócić także uwagę na wiadomości sms, które przysyłane są na telefony komórkowe z informacją o anulowaniu subskrypcji płatnej. W tym celu należy zalogować się do swojego konta bankowego i przelać kilka złotych celem anulowania subskrypcji. Niestety z konta zamiast kilku złotych znika nawet kilka tysięcy złotych. Jeżeli nie zamawialiśmy płatnej subskrypcji w żadnym wypadku nie należy logować się do swojego konta za pośrednictwem linku który jest przesyłany w wiadomości sms, czy e–mail.

asp.szt. Piotr Kubicz
Zespół Kryminalny
Komisariat Policji w Kostrzynie


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

maj

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji budżetowo-prawnej oraz komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

22

maj

15:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Antares Zalasewo

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Piast II Kobylnica/Karamba Gruszczyn - Lechia II Kostrzyn

27

maj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

28

maj

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - GKS Dopiewo

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w Kostrzynie powinna działać Straż Miejska?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: