Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobus "462" dojeżdża do Gułtów - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Autobus "462" dojeżdża do Gułtów
05-09-2019 00:41   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku obowiązują nowe rozkłady jazdy Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej. Ponadto jeden kurs linii nr 462 realizowany jest do Gułtów, dzięki czemu pasażerowie mogą dojechać dalej do Środy Wielkopolskiej, po dokonaniu przesiadki w Węgierskim lub dojechać bezpośrednio z Gułtów do Kostrzyna. Dodajmy, że już niebawem z Gułtów będzie można bezpośrednio dojechać do Środy Wielkopolskiej.

W nowym rozkładzie przywrócone zostały kursy szkolne. Ponadto linia nr 464 dojeżdża znów do Sokolnik Drzązgowskich, a "465" do Sokolnik Klonowskich.

Ponadto dwa kursy linii nr 462 zostały wydłużone do Gułtów. Odjazd o godz. 6:00 z Kostrzyna (z przystanku "Wiosny Ludów/Żeromskiego") realizowany jest do Gułtów (6:17), po czym pasażerowie mogą dojechać do Węgierskiego i dalej przesiąść się na autobus linii nr 11 jadący do Środy Wielkopolskiej, który z pętli Węgierskie odjeżdża o godz. 6:44 i o godz. 7:13 jest w centrum Środy.

Do Gułtów "462" przyjeżdża drugi raz popołudniu - o godz. 16:25, przywożąc pasażerów ze Środy (o 15:50 spod Kupca Średzkiego, w Węgierskim o 16:14). Ponadto Gułtowianie zyskali dodatkowe połączenie popołudniowe do Kostrzyna.

Dodajmy, że już niebawem z Gułtów będzie można bezpośrednio dojechać do Środy Wielkopolskiej.

– Odbyło się spotkanie Wójta Gminy Dominowo z Burmistrzem Kostrzyna, gdzie ustalono przedłużenie linii autobusowej z Nowojewa do Gułtów. Linia ta umożliwi dojazd z tej miejscowości przez Dominowo do Środy Wielkopolskiej – wyjaśnia Karolina Maciejewska z Urzędu Gminy w Dominowie.

Nowe połączenie będzie realizowane dopiero od 1 października, gdyż wcześniej musi zostać podpisane porozumienie pomiędzy gminami Dominowo i Kostrzyn. Podczas czwartkowej sesji Rada Miejska Gminy Kostrzyn podejmie uchwałę w sprawie zawarcia porozumienia międzygminnego pomiędzy Gminą Kostrzyn a Gminą Dominowo w zakresie publicznego transportu zbiorowego.

Znamy już rozkład jazdy. Od 1 października autobus linii 1B z przystanku "Gułtowy/Szkoła" odjeżdżać będzie o godz. 6:51 i pojedzie przez Nowojewo, Dzierżnicę, Giecz (7:03), Chłapowo, Borzejewo do Dominowa. Następnie będzie można przesiąść się na autobus linii 1A, który pojedzie przez Gablin, Bagrowo, Dębicz, Janowo i dotrze do Środy (Kilińskiego - 7:44, Paderewskiego - 7:46).

Do Gułtów autobus będzie przyjeżdżać o godz. 12:04 (Dominowo - 11:30, Giecz - 12:16) oraz o godz. 16:25 (Środa Kilińskiego - 15:33, Dominowo - 15:30, Giecz - 15:43).

Aktualne rozkłady jazdy wszystkich autobusów oraz mapę kostrzyńskiej komunikacji, wraz z naniesionymi połączeniami można znaleźć w naszym serwisie: www.komunikacja.infokostrzyn.pl. Tam też będziemy na bieżąco informujemy o zmianach w kursowaniu.

Rozkład jazdy linii nr 460: Kostrzyn - Glinka - Iwno

Rozkład jazdy linii nr 461: Kostrzyn - Tarnowo - Jagodno

Rozkład jazdy linii nr 462: Kostrzyn - Trzek/Wydrzerzewice - Węgierskie [Gułtowy]

Rozkład jazdy linii nr 463: Kostrzyn - Siekierki

Rozkład jazdy linii nr 464: Brzeźno - Siedlec - Gułtowy - Drzązgowo (-Czerlejno - Kostrzyn)

Rozkład jazdy linii nr 465: Kostrzyn - Os. Strumiany - Sokolniki Klonowskie

ZOBACZ TAKŻE: Zmiany w kursowaniu - KOMUNIKATY

ZOBACZ TAKŻE: Mapa kostrzyńskiej komunikacji


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

lip

18:00
IWNO kościół NMP Szkaplerznej ul. Zdrojowa 2
Odpust parafialny

18

lip

IWNO, Park Mielżyńskich
Serce od Serca
w godz. 13:00-16:00

25

lip

Siedleczek, figurka
Bieg do Nocy - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

28

sie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na białaczkę
w godz. 8:30-14:00

13

wrz

Iwno
V Bieg Pieczonej Pyry - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku planujesz spędzić wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

w domu - nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: