Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prowadził auto pomimo sądowego zakazu. Matka opiekowała się dziećmi pod wpływem alkoholu - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Prowadził auto pomimo sądowego zakazu. Matka opiekowała się dziećmi pod wpływem alkoholu
06-07-2019 14:22   redakcja, Komisariat Policji w Kostrzynie
W ubiegłą środę w Iwnie zatrzymany został 40-letni mężczyzna podejrzany o znęcanie się fizyczne i psychicznie nad członkami rodziny. Dwukrotnie zatrzymany został 26-letni mieszkaniec gminy Kostrzyn, który prowadził samochód pomimo wydanego przez sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych – KRONIKA POLICYJNA.

Kradzież roweru
W dniu 10 czerwca z parkingu przed dworcem kolejowym przy ul. Warszawskiej w Kostrzynie skradziony został rower marki Romet o wartości 1200 złotych. W wyniku prowadzonych w tej sprawie czynności przez policjantów pionu kryminalnego dwa dni później (12 czerwca) sprawca został ustalony i zatrzymany, a rower odzyskany. Sprawcą kradzieży okazał się mieszkaniec Kostrzyna.

Prowadził auto pomimo sądowego zakazu
Dwukrotnie zatrzymany został 26 letni mieszkaniec gminy Kostrzyn, który prowadził samochód marki Volkswagen pomimo wydanego przez Sąd zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Do pierwszego zatrzymania doszło 6 czerwca przy ul. Wrzesińskiej w Kostrzynie, a drugiego niespełna tydzień później, w dniu 12 czerwca przy ul. Mickiewicza. Za powyższy czyn przewidziana jest kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 więzienia.

Sprawowała opiekę nad małoletnimi dziećmi pod wpływem alkoholu
11 czerwca 2019 na terenie gminy Kostrzyn zatrzymana została 44-letnia kobieta, która sprawowała opiekę nad swoimi dziećmi w wieku 4 lat w stanie znacznego stanu nietrzeźwości. Dzieci decyzją sędziego rodzinnego zostały umieszczone w Centrum Wspomagania Rodziny w Poznaniu. Za powyższy czyn przewidziana jest kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

Poszukiwany zatrzymany
W dniu 20 czerwca przy ul. Warszawskiej w Kostrzynie zatrzymano 46-letniego mieszkańca Kostrzyna, który poszukiwany był na podstawie wydanego zarządzenia Sądu Rejonowego we Wrześni o doprowadzeniu do Aresztu Śledczego w Poznaniu w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo z kategorii przeciwko rodzinie i opiece.

Znęcał się nad rodziną
W ostatnią środę czerwca w Iwnie zatrzymany został 40-letni mężczyzna podejrzany o znęcanie się fizyczne i psychicznie nad członkami rodziny. Ponadto tego samego dnia kopiąc uśmiercił zwierzę gospodarskie. Decyzją Prokuratora Rejonowego we Wrześni wobec mężczyzny zastosowane zostały wolnościowe środki zapobiegawcze.

st. asp. Piotr Kubicz
Zespół Kryminalny Komisariatu Policji w Kostrzynie


Komentarze (2)

07-07-2019 00:46:20
mini
lis lezy przy polu z kukurydza wiec wyklucza to na potracenie przez auto moze redakcja ,ik, sie tym zajmie tym bardziej ze pare osob go widzialo w tym rejonie i zupelnie sie nie bal ludzi.
06-07-2019 22:30:09
mini
a przed wiaduktem do iwna od strony kostrzyna lezy zdechly lis, moze byl wsciekly? ktoz to wie.
Aktualności
Niezapominajka
19

maj

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji budżetowo-prawnej oraz komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

22

maj

15:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Antares Zalasewo

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Piast II Kobylnica/Karamba Gruszczyn - Lechia II Kostrzyn

27

maj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

28

maj

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - GKS Dopiewo

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w Kostrzynie powinna działać Straż Miejska?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: