Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

31 kandydatów powalczy o mandat radnego - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
31 kandydatów powalczy o mandat radnego
19-09-2018 00:34   Janusz Ludwiczak
W poniedziałek o północy minął termin zgłaszania kandydatów do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn. W sumie startować będzie 31 kandydatów. Co ciekawe w czterech okręgach na liście pojawi się tylko jedno nazwisko.

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała we wtorek listę kandydatów do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn. W sumie o 15 mandatów ubiegać będzie się 31 kandydatów.

Najwięcej osób na liście wystawił Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy oraz Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn. Co ciekawe w czterech okręgach wystawiony został tylko jeden kandydat. W takim przypadku termin zgłaszania list wyborczych może zostać wydłużony.

Jak powiedział PAP Krzysztof Lorentz z Krajowego Biura Wyborczego wówczas gminna komisja wyborcza w obwieszczeniach wzywa do dodatkowych zgłoszeń i od tego momentu jest pięć dni na zgłoszenie list kandydatów. Jeśli w okręgu wyborczym nie zarejestrowano żadnej listy lub zarejestrowano tylko jedną listę kandydatów, wyborów w tym okręgu wyborczym się nie przeprowadza.

Lista kandydatów do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn według okręgów

Okręg nr 1: Buszkówiec, Glinka Duchowna, Glinka Szlachecka, Gwiazdowo, Jagodno, Skałowo, Tarnowo:
• Szymon Frąckowiak FRĄCKOWIAK Szymon (KWW Nowe Oblicze Gminy)
• Szymon Małecki (KWW Razem Gmina Kostrzyn)

Okręg nr 2:
Chorzałki, Iwno, Rujsca, Sanniki, Wiktorowo
• Szymon Nadolny (KWW Nowe Oblicze Gminy)

Okręg nr 3:
Antonin, Brzeźno, Leśna Grobla, Siedlec, Siedleczek
• Paweł Perka (KWW Nowe Oblicze Gminy)

Okręg nr 4:
Gułtowy
• Marek Kowalski (KWW Marek Kowalski)
• Agnieszka Piątek (KWW Nowe Oblicze Gminy)

Okręg nr 5:
Drzązgowo, Klony, Libartowo, Ługowiny, Sokolniki Drzązgowskie, Sokolniki Klonowskie, Strumiany, Węgierskie, Wróblewo
• Krzysztof Kaczmarski (KWW Razem Gmina Kostrzyn)
• Piotr Kotarski (KWW Nowe Oblicze Gminy)
• Renata Moczyńska (KWW Aktywni Razem)

Okręg nr 6:
Czerlejnko, Czerlejno, Trzek
• Beata Knopnkiewicz (KWW Nowe Oblicze Gminy)
• Monika Woźniak (KWW Razem Gmina Kostrzyn)

Okręg nr 7:
Siekierki Małe, Siekierki Wielkie
• Anna Dudzińska (KWW Samorządne Siekierki):
• Michał Piasecki (KWW Aktywni Razem)
• Adam Szyszka (KWW Nowe Oblicze Gminy)

Okręg nr 8:
Kostrzyn: Akacjowa, Batorego, Brzozowa, Chrobrego, Dąbrówki, Dh. Józefa Glinkowskiego, Estkowskiego, Harcerska, Jadwigi, Jagiełły, Jolanty, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Krzywoustego, Lecha, Leszczyńskiego, Lipowa, Łokietka, Malinowa Mieszka I, Nowotarskiego, Powstańców Wielkopolskich, Przemysława, Sobieskiego, Sportowa, Strumiańska, Topolowa
• Przemysław Kubiak (KWW Nowe Oblicze Gminy)

Okręg nr 9:
Kostrzyn: Aleja 3 Maja, Broniewskiego, Chełmońskiego, Czesława Miłosza, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Kopernika, Kwiatowa, Matejki, Prądzyńskiego, Sienkiewicza, Witosa, Wyspiańskiego
• Tomasz Janiak (KWW Nowe Oblicze Gminy)
• Mirosław Rusin (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 10:
Kostrzyn: Andrzejewo, Astrowa, Bławatkowa, Daliowa, Dunikowskiego, Fiołkowa, Irysowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Konopnickiej, Konwaliowa, Kórnicka, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Malwowa, Modrakowa, Narcyzowa, Orzeszkowej, Prymasa Wyszyńskiego, Reymonta, Storczykowa, Tulipanowa, Wilkońskiego, Wiosny Ludów, Wrzosowa, Żeromskiego
• Jadwiga Balcerek (KWW Razem Gmina Kostrzyn)
• Grzegorz Banaszak (KWW Nowe Oblicze Gminy)
• Karolina Wolniewicz-Majocha (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 11:
Kostrzyn: Chopina, Karłowicza, Kosynierów, Kurpińskiego, Lotników, Moniuszki, Nowowiejskiego, Partyzantów, Rycerska, Warzywna, Wieniawskiego, Wojska Polskiego
• Agnieszka Kościańska (KWW Razem Gmina Kostrzyn)
• Ryszard Kubiak (KWW Nowe Oblicze Gminy)
• Rafał Ławniczak (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 12:
Kostrzyn: Ignacewo, Krakowska, Kujawska, Lubuska, Mazowiecka, Mazurska, Piasta, Pomorska, Śląska, Warmińska, Warszawska, Wielkopolska
• Aleksandra Jakubowska (KWW Razem Gmina Kostrzyn)
• Beata Jankowiak (KWW Nowe Oblicze Gminy)
• Zygmunt Pirogowicz (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 13:
Kostrzyn: Bednarska, Dworcowa, Garncarska, Jeziorna, Kilińskiego, Kościelna, Krajowa (od wschodniej granicy miasta do skrzyżowania z ul. Mickiewicza), Ks. Peika, Kuśnierska, Nad Strumieniem, Nowy Świat, Ogrodowa, Parkowa, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Stawna, Szewska, Szymańskiego, Średzka, Świerkowskich, Wrzesińska
• Piotr Hojeński (KWW Nowe Oblicze Gminy)
• Renata Lepczyk (KWW Razem Gmina Kostrzyn)

Okręg nr 14:
Kostrzyn: 20 Października, Cmentarna, Kościuszki, Mickiewicza, Okrężna, Polna, Rynek, Sikorskiego, Słowackiego, Waligóry, Zieleniec.
• Arkadiusz Bilski (KWW Nowe Oblicze Gminy)

Okręg nr 15:
Kostrzyn: Aleja Sokoła, Braci Drzewieckich, Czerwonego Krzyża, Dożynkowa, Graniczna, Hallera, Krajowa (od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do zachodniej granicy miasta), Miklaszewskiego, Paderewskiego, Poznańska, Półwiejska, Prętkowskiego, Rolna, Siewna, Słoneczna, Św. Walentego, Zacisze, Zaułek, Zbożowa, Żniwna
• Agata Ludwiczak (KWW Razem Gmina Kostrzyn)
• Artur Wojciechowski (KWW Nowe Oblicze Gminy)

Lista kandydatów do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn według w porządku alfabetycznym

  1. Balcerek Jadwiga (Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn)
  2. Banaszak Grzegorz (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  3. Bilski Arkadiusz (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  4. Dudzińska Anna Izabela (Komitet Wybroczy Wyborców Samorządne Siekierki)
  5. Frąckowiak Szymon (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  6. Hojeński Piotr Łukasz (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  7. Jakubowska Aleksandra (Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn)
  8. Janiak Tomasz (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  9. Jankowiak Beata (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  10. Kaczmarski Krzysztof (Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn)
  11. Knopkiewicz Beata Elżbieta (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  12. Kościańska Agnieszka (Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn)
  13. Kotarski Piotr Czesław (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  14. Kowalski Marek (KWW Marek Kowalski)
  15. Kubiak Przemysław Paweł (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  16. Kubiak Ryszard (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  17. Lepczyk Renata Agnieszka (Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn)
  18. Ludwiczak Agata Marianna (Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn)
  19. Ławniczak Rafał Michał (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  20. Małecki Szymon (Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn)
  21. Moczyńska Renata Maria (Komitet Wyborczy Wyborców Aktywni Razem)
  22. Nadolny Szymon (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  23. Perka Paweł Henryk (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  24. Piasecki Michał (Komitet Wyborczy Wyborców Aktywni Razem)
  25. Piątek Agnieszka (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  26. Pirogowicz Zygmunt (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  27. Rusin Mirosław Kazimierz (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  28. Szyszka Adam (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  29. Wojciechowski Artur Marcin (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy)
  30. Wolniewicz – Majocha Karolina Agata (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  31. Woźniak Monika Elżbieta (Komitet Wyborczy Wyborców Razem Gmina Kostrzyn)

Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Głosować będziemy w godz. od 7 do 21.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

11:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Pogrom Luboń

23

maj

14:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - KS Uchorowo

28

maj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

29

maj

10:00
Kostrzyn
Kurdeszowy Rajd Samochodowy

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Płomień Połajewo

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Biedronka

Dino

Netto

Tesco

Jana

Chata Polska

targowisko

sklep lokalny

poza gminą Kostrzyn (Poznań/Swarzędz/Środa/Pobiedziska/Nekla/Września)


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: