Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Posłanka Jadwiga Emilewicz w gminie Kostrzyn. Początek kampanii wyborczej? - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Posłanka Jadwiga Emilewicz w gminie Kostrzyn. Początek kampanii wyborczej?
08-04-2023 08:15   Janusz Ludwiczak
Spotkanie programowe #PrzyszłośćToPolska w Gułtowach, Międzypokoleniowe Centrum w Kostrzynie czy Szkoła Podstawowa w Brzeźnie – posłanka PiS Jadwiga Emilewicz zawitała w poniedziałek do gminy Kostrzyn.

Posłanka PiS Jadwiga Emilewicz, była wicepremier, minister przedsiębiorczości i technologii oraz była minister rozwoju uczestniczyła m.in. w spotkaniu z mieszkańcami, podczas którego mówiła o programie wyborczym partii rządzącej.

– Serdecznie podziękowania dla OSP Gułtowy za udostępnienie sali, w której wspólnie z wyborcami debatowaliśmy na tematy takie jak: dostęp do służby zdrowia, zapobieganie inflacji, zdolność kredytowa, istota programów społecznych, czy mieszkalnictwo. Głosów Polaków jest dla nas najważniejszy! – pisze na swoim profilu posłanka Jadwiga Emilewicz.

Podczas poniedziałkowej wizyty Jadwiga Emilewicz odwiedziła również Międzypokoleniowe Centrum Inicjatyw Lokalnych.

– Na zaproszenie Pana Burmistrza Szymona Matyska, odwiedziłam m.in.: Międzypokoleniowe Centrum, którego remont został sfinansowany z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Projekt uruchamiałam jeszcze w 2020 r., a teraz ponad stuletni budynek będzie mógł służyć mieszkańcom jeszcze przez wiele pokoleń! Podpatrzyliśmy również prace remontowe przy ul. Rzemieślniczej, (również realizowane z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych) dzięki którym ma zostać ułatwiony dojazd do pracy dla pracowników strefy gospodarczej (projekt również realizowanej z Funduszu Polski Ład) – informuje Jadwiga Emilewicz.

Jadwigi Emilewicz zadeklarowała też pomoc przy zadaszeniu boiska sportowego w Brzeźnie.

– Zobaczyliśmy też prawdopodobnie najmniejszą szkolę w Wielkopolsce - Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Brzeźnie. Bardzo dziękuję za spotkanie Panu Dyrektorowi, któremu udało się stworzyć wyjątkowa placówkę edukacyjna. Mam nadzieję, że będę mogła pomóc Państwu w zadaszeniu boiska! – przekonuje Jadwiga Emilewicz.

– Bardzo dziękujemy za odwiedziny. Do zobaczenia 23 czerwca. Zapraszamy – komentuje Adam Hamerski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzeźnie.

– Bardzo miła wizyta, podczas której mogliśmy pochwalić się nie tylko pięknymi terenami naszego regionu, ale również planami rozwojowymi i operatywnością naszych społeczników. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszych lokalnych projektów i życzymy sobie dalszej równie owocnej współpracy – dodaje radny Dawid Pałka.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

mar

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Znakowanie rowerów
w godz. 15:00-18:00

18:00
CZERLEJNKO, świetlica wiejska, ul. Jesionowa 23
Koncert Mis Tybetańskich prowadzony przez NatAya -Ruch i Dźwięk
Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy - tel. 505 094 375

08

mar

18:00
IWNO, Pałac
Koncert Pawła Bączkowskiego z okazji Dnia Kobiet

10

mar

11:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Koncert pieśni wielkopostnych - chór Cantores assumptae
(po mszy św.)

16

mar

KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
II Turniej Tańca Towarzyskiego

[ wszystkie ]

Sonda
Czy weźmiesz udział w wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: