Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ruszyła liga unihokeja. W kolejnej kolejce piłkarskich rozgrywek wygrała tylko Lechia II - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Ruszyła liga unihokeja. W kolejnej kolejce piłkarskich rozgrywek wygrała tylko Lechia II
21-09-2022 06:20   Janusz Ludwiczak
W niedzielę unihokeiści Victorii Gułtowy rozegrali pierwszy mecz w nowym sezonie 2022/2023. Z kolei w piłkarskich rozgrywkach wszystkie mecze zakończyły się przegraną, jedynie zawodnicy drugiej Lechii wygrali 4:3.

Już w 9 minucie spotkania padła pierwsza bramka dla unihokeistów UKS Bańkówki Zielonka. Druga tercja zakończyła się remisem 3:3 i jedynie w tej części spotkania udało się strzelić gole zawodnikom UKS Victoria Gułtowy. W trzeciej tercji znów lepsi okazali się goście. Mecz zakończył się wygraną 6:3 dla UKS Bańkówka Zielonka. Tym samym podopieczni Krzysztofa Zawadzkiego zajmują 7., przedostatnie miejsce w tabeli.

Przegraną zakończyły się również mecze piłki nożnej gminnych drużyn. Jedynie zawodnikom Lechii II udało się pokonać rywali 4:3.

Pierwsza drużyna Lechii przegrała na wyjeździe 0:1 z Meblorzem Swarzędz. Po 5 rozegranych meczach Lechiści zajmują 13. miejsce w tabeli V ligi z 3 punktami, 1 zwycięstwem i 4 przegranymi (7 goli strzelonych, 12 straconych).

Po przegranej 1:4 z Piastem Łubowo na własnym boisku Maratończyk Brzeźno spadł na 14 – niestety ostatnie miejsce w klasie A. Do tej pory zawodnicy trenowani przez Artura Chmiela nie wygrali ani jednego meczu (1 punkt, 1 remis, 3 przegrane, bramki: 5-12).

Z kolei na podium tabeli klasy A awansowała z 3. miejsca druga kostrzyńska drużyna. Rezerwowi Lechiści po wygranej 4:3 z Lubońskim Klubem Sportowym mają na koncie 9 punktów (3 zwycięstwa, 0 remisów, 1 przegrana, bramki: 15-7).

Niedzielne spotkanie Kosyniera Sokołowo z GKS Gułtowy zakończyło się wygraną 2:1 dla gospodarzy. Gułtowianie są teraz na 4. miejscu tabeli klasy B, zyskując 9 punktów (3 wygrane i 1 porażka, bramki: 10-6).

Dziś o godz. 17:00 w Obornikach Lechia Kostrzyn rozegra zaległy mecz z tamtejszą Spartą w ramach 3. kolejki. Z kolei w sobotę o 16:00 na stadionie przy Sportowej w Kostrzynie 90-minutowa rywalizacja z Pogonią Łobżenica.

Również w sobotę zagra Maratończyk Brzeźno. O godz. 16:00 w Jarosławcu rozegrany zostanie mecz z Orkanem.

W niedzielę na własnych boiskach zagrają Lechia II (o godz. 12:00 z Lasem Puszczykowo) oraz GKS Gułtowy (o godz. 13:30 ze Zjednoczonymi Września).

Wyniki meczów, najbliższe rozgrywki i tabele wszystkich drużyn (1922 Lechia Kostrzyn, Maratończyk Brzeźno, GKS Gułtowy i Lechia 2 Kostrzyn oraz Victoria Gułtowy) można sprawdzić w naszym serwisie na stronie: www.sport.infokostrzyn.pl.