Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Renata i Michał Lepczyk, Jadwiga Balcerek oraz Adam Iwański uhonorowani przez Powiat Poznański - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Renata i Michał Lepczyk, Jadwiga Balcerek oraz Adam Iwański uhonorowani przez Powiat Poznański
21-09-2022 00:28   Janusz Ludwiczak
Już po raz 12. Powiat Poznański uhonorował osoby, które niosą pomoc innym i poświęcają swój czas. W gronie 27 uhonorowanych wolontariuszy znaleźli się m.in. Renata Lepczyk, Jadwiga Balcerek, Adam Iwański i Michał Lepczyk.

Wyróżnienia przyznano podczas XII Gali Wolontariatu.

– Świat potrzebuje takich ludzi jak Wy. Jesteśmy silni jako powiat, bo mamy tak wspaniałych ludzi wokół nas. Dzisiaj nagradzamy najlepszych z najlepszych, ale osób niosących pomoc innym, poświęcających swój czas i swoje serce potrzebującym jest u nas znacznie więcej – powiedział Jan Grabkowski, starosta poznański.

W gronie 27 wyróżnionych osób znaleźli się przedstawiciele różnych środowisk artyści, seniorzy, przyszli studenci czy licealiści. Wśród nich są również:

Renata Lepczyk (Uczniowski Klub Sportowy Olimp Kostrzyn)
Prezes klubu. Jako wolontariusz pozyskuje pieniądze na organizację zajęć sportowych dla dzieci, a także środki na sprzęt sportowy, z którego mogą korzystać dzieci uczęszczające na różnego rodzaju zajęcia.Powiat Poznański już po raz 12 uhonorował wolontariuszy.

Jadwiga Balcerek (Stowarzyszenie Kostro w Kostrzynie)
Wiceprezes Koła Kostro. Organizuje zajęcia fitness dla kobiet.

Adam Iwański (Kostrzyński Klub Sportowy)
Jest członkiem zarządu klubu i jednocześnie pełni funkcję sekretarza. Od wielu lat dobrowolnie i bezinteresownie poświęca swój czas na rzecz KKS 1922 Lechia Kostrzyn.

Michał Lepczyk (Klub Sokoły Kostrzyn)
Od 12 lat sekretarz klubu z Kostrzyna. Organizuje zajęcia sportowe dla dzieci i dorosłych. Pozyskuje środki na organizację turniejów.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
Niezapominajka
07

paź

17:00
Kino za rogiem Kostrzyn ul. Poznańska 24 (budynek Biblioteki)
1. urodziny Kina za Rogiem - spotkanie z Januszem Płońskim - ostatnim żyjącym współautorem kultowego serialu "ALTERNATYWY 4"
Darmowe wejściówki do odbioru od 26.09.

08

paź

Gmina Kostrzyn
Gwiaździsty Rajd Rowerowy

14:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Leśnik Margonin

16:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Meblorz II Swarzędz

09

paź

12:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Piłkarskie derby gminy:
1922 Lechia II Kostrzyn - Maratończyk Brzeźno

[ wszystkie ]

Sonda
KKP ma już 4 lata. Jak oceniasz kostrzyńską komunikację? ►więcej

Dobrze, nie mam zastrzeżeń

Tak sobie, autobusy muszą być dopasowane do odjazdów pociągów

Słabo, brakuje kursów wieczornych

Nie mam zdania, i tak jeżdżę autem


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: