Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policjanci będą znakować rowery - w obawie przed złodziejami - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Policjanci będą znakować rowery - w obawie przed złodziejami
16-08-2022 12:02   Janusz Ludwiczak
W ramach akcji "WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower" kostrzyńscy policjanci będą bezpłatnie znakować i rejestrować rower, co ma sprawić, że w przypadku kradzieży odnalezienie jednośladu będzie prostsze. Znakowanie rowerów prowadzone będzie dziś po południu w komisariacie przy ul. Półwiejskiej 1.

Cykliści mogą zabezpieczyć rower przed złodziejami. W ramach kolejnej edycji programu "WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower" (znanej wcześniej jako "Poznański rower - bezpieczny rower") kostrzyńscy funkcjonariusze będą znakować jednoślady.

– Znakowanie roweru cieszy się dużym zainteresowaniem na obecną chwilę rowery znakowane są trwałe za pomocą graweru umieszczanego na spodzie ramy. W każdej chwili właściciel ma podgląd na dane roweru zdjęcia. Przy sprzedaży można w łatwy sposób zmienić właściciela. W przypadku kradzieży lub odnalezienia oznakowanego roweru policja może w łatwy sposób odszukać właściciela dzięki nr telefonu i innych danych – wyjaśnia asp. sztab. Tomasz Kasprzak, dzielnicowy Komisariatu Policji w Kostrzynie.

Znakowanie rowerów odbędzie się dziś w godz. od 15:00 do 18:00 w Komisariacie Policji przy ul. Półwiejskiej 1 w Kostrzynie.


Komentarze (4)

20-08-2022 23:17:46
Jurek
Na stronie KWP jest informacja kiedy i w którym komisariacie są znakowane rowery. Na początku miesiąca jest rozpiska na cały miesiąc. Tam można sobie sprawdzić.
19-08-2022 23:13:30
Zenek
Niby fajna akcja, ale może byście podali czy w ogóle udało się odzyskać jakiś rower dzięki takiemu oznakowaniu? Bo mi to pachnie zwykłą propagandową.
17-08-2022 09:24:56
REDAKCJA
@Dobra robota: Zapowiedź znakowania rowerów była od kilku tygodniu podana na w "niezapominajce" - i właśnie zapowiedzi nadchodzących wydarzeń są przede wszystkim tam podawane: www.niezapominajka.infokostrzyn.pl. Moja kulpa, że artykuł o tym poszedł w ostatniej chwili. Akcje znakowania rowerów prowadzone są również w komisariatach Policji w Poznaniu oraz w komisariatach w innych gminach - szczegółowy wykaz jest podawany na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Pozdrawiam.
17-08-2022 09:16:14
Dobra robota
Dobrze, ze ta informacja nie pojawiła się dzisiaj czyli 17 sierpnia... Czy może pan redaktor zdradzić kiedy otrzymał informację od Policji o tej akcji? Serio pytam. Bo od publikacji informacji do rozpoczęcia akcji zostało 2h58m. Trochę mało żeby "urwać" się z pracy w dzień roboczy i podjechać na komisariat. Dla kogo była ta akcja?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
07

mar

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Znakowanie rowerów
w godz. 15:00-18:00

18:00
CZERLEJNKO, świetlica wiejska, ul. Jesionowa 23
Koncert Mis Tybetańskich prowadzony przez NatAya -Ruch i Dźwięk
Udział bezpłatny. Obowiązują zapisy - tel. 505 094 375

08

mar

18:00
IWNO, Pałac
Koncert Pawła Bączkowskiego z okazji Dnia Kobiet

10

mar

11:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Koncert pieśni wielkopostnych - chór Cantores assumptae
(po mszy św.)

16

mar

KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
II Turniej Tańca Towarzyskiego

[ wszystkie ]

Sonda
Czy weźmiesz udział w wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: