Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Poznańskiej przy Biedronce znaleziono dowód rejestracyjny - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Na Poznańskiej przy Biedronce znaleziono dowód rejestracyjny
31-12-2018 21:22   Janusz Ludwiczak
Nasza Czytelniczka znalazła dowód rejestracyjny na auto marki Deawoo Lanos, zarejestrowane na osobę zamieszkałą w Lublinie.

Znaleziono dowód rejestracyjny - na auto marki Deawoo Lanos, zarejestrowane na osobę zamieszkałą w Lublinie lub okolicach. Być może osoba, która zgubiła dokumenty przebywa obecnie na terenie Kostrzyna – pisze do nas na Kontaktową Platformę Czytelników KOSTRZYN KONT@KT nasza internautka Ewelina Długosz.

Dowód rejestracyjny został znaleziony w nowej Biedronce przy ul. Poznańskiej w Kostrzynie. Jego posiadacz proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 661 281 693.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników KOSTRZYN KONT@KT. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Zdjęcie ilustracyjne
Fot: Janusz Ludwiczak

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (2)

01-01-2019 16:56:20
Xxxx
Pewnie ukr
01-01-2019 13:54:40
.
Swego czasu Julian Tuwim napisał wierszyk "Wszyscy dla wszystkich", zaczynający sie od słów "Murarz domy buduje". Ale to przed wojną. Późnej wojna, następnie szarańcza ze wschodu, która wszystko postawiła na głowie. Wówczas Stanisław Staszewski pisał w Kołysance Stalinowskiej "Domy wznosi piekarz, bo w tej pracy biegły". I ów stan postawienia wszystkiego na głowie, którego nie da się pewnie wyplenić przez kilka pokoleń, uderza mnie zawsze jak czytam o znalezionej zgubie, do odbioru w jakimś dziwnym miejscu. Jak znajdziesz nie swoje, nie musisz powiadamiać całego świata, zwyczajnie, oddaj na policję. Ci ludzie są od tej roboty. Tego oczekują od znalazcy, tam będzie szukał zguby właściciel. Żadne "platformy kontaktowe", fejsbooki, słupy ogłoszeniowe.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

cze

16:00
Sanniki
Festyn rodzinny
- dmuchańce, grochówka, kiełbaski, ciasto, napoje, gry i zabawy, zabawa taneczna
Gość specjalny: DJ Angel

29

cze

09:00
KOSTRZYN, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rady Europy, ul. Powstańców Wielkopolskich 28a
Turniej Trójek Siatkówki Plażowej

12:00
KOSTRZYN, kościół Piotra i Pawła (Fara), ul. Średzka 8
Odpust parafialny

26

lip

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na białaczkę
w godz. 8:30-14:30

25

paź

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla potrzebujących krew
w godz. 8:30-14:30

[ wszystkie ]

Sonda
Jak oceniasz kostrzyńską komunikację? ►więcej

Dobrze, nie mam zastrzeżeń

Tak sobie, autobusy muszą być dopasowane do odjazdów pociągów

Słabo, brakuje kursów wieczornych

Nie mam zdania, i tak jeżdżę autem


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: