Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Druh Przemysław Bladowski ponownie prezesem OSP Brzeźno - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Druh Przemysław Bladowski ponownie prezesem OSP Brzeźno
11-07-2021 21:28   Janusz Ludwiczak
W sobotę odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnie , podczas którego poszczególni druhowie zostali wyróżnieni medalami "Za zasługi dla pożarnictwa" oraz odznaczeniem "Strażak wzorowy". Wybrano również zarząd na kolejną kadencję. Prezesem OSP Brzeźno będzie nadal druh Przemysław Bladowski. Okazuje się, że jednym z druhów w tej jednostce jest zastępca burmistrza Waldemar Biskupski, a także radny Paweł Perka.

Podczas sobotniego zebrania kilku druhów OSP Brzeźno otrzymało medale "Za zasługi dla pożarnictwa" oraz odznaczenia "Strażak wzorowy".

Głównym punktem sobotniego zebrania w remizie były wybory nowego zarządu. Prezesem OSP Brzeźno będzie nadal Przemysław Bladowski.

W skład zarządu weszli również: Michał Wróbel – naczelnik, Piotr Kwapiński – skarbnik, Mateusz Piana – sekretarz i Remigiusz Kukuczka – członek zarządu.
Z kolei do komisji rewizyjnej zostali wybrani: Wiesław Liśkiewicz – przewodniczący, Szymon Zdziabek – sekretarz oraz Mirosław Juchacz (członek komisji).

OSP Brzeźno liczy 33 członków, z czego 20 z nich jest aktywnych – przeszkolonych, gotowych do wyjazdu. W ubiegłym roku druhowie z Brzeźna wyjeżdżali 30-krotnie do pożarów, wypadków drogowych i innych zdarzeń.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

lip

21:30
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Malinowe lato: Kino plenerowe - seans filmu "Klub rozwodników"
- wejściówki wstępu do odbioru od 22.07. od godz. 8:00 w MGOK

01

sie

14:00
KOSTRZYN, Park Miejski, ul.Warszawska/Dworcowa/Ogrodowa
Festyn charytatywny "Serce dla serca"

07

sie

Gułtowy
Malinowe lato: Spektakl teatru ulicznego Terminus a Quo

Kostrzyn
Malinowe lato: Spektakl teatru ulicznego Terminus a Quo

14

sie

09:00
KOSTRZYN, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rady Europy, ul. Powstańców Wielkopolskich 28a
Turniej dwójek siatkówki plażowej
(boisko przy SP2)

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku planujesz spędzić wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

w domu - nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: