Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Druh Przemysław Bladowski ponownie prezesem OSP Brzeźno - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Druh Przemysław Bladowski ponownie prezesem OSP Brzeźno
11-07-2021 21:28   Janusz Ludwiczak
W sobotę odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeźnie , podczas którego poszczególni druhowie zostali wyróżnieni medalami "Za zasługi dla pożarnictwa" oraz odznaczeniem "Strażak wzorowy". Wybrano również zarząd na kolejną kadencję. Prezesem OSP Brzeźno będzie nadal druh Przemysław Bladowski. Okazuje się, że jednym z druhów w tej jednostce jest zastępca burmistrza Waldemar Biskupski, a także radny Paweł Perka.

Podczas sobotniego zebrania kilku druhów OSP Brzeźno otrzymało medale "Za zasługi dla pożarnictwa" oraz odznaczenia "Strażak wzorowy".

Głównym punktem sobotniego zebrania w remizie były wybory nowego zarządu. Prezesem OSP Brzeźno będzie nadal Przemysław Bladowski.

W skład zarządu weszli również: Michał Wróbel – naczelnik, Piotr Kwapiński – skarbnik, Mateusz Piana – sekretarz i Remigiusz Kukuczka – członek zarządu.
Z kolei do komisji rewizyjnej zostali wybrani: Wiesław Liśkiewicz – przewodniczący, Szymon Zdziabek – sekretarz oraz Mirosław Juchacz (członek komisji).

OSP Brzeźno liczy 33 członków, z czego 20 z nich jest aktywnych – przeszkolonych, gotowych do wyjazdu. W ubiegłym roku druhowie z Brzeźna wyjeżdżali 30-krotnie do pożarów, wypadków drogowych i innych zdarzeń.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

KOSTRZYN, Rynek
Mikołajki na kostrzyńskim Rynku
16-20 - Jarmark Bożonarodzeniowy
17:00 - Koncert pastorałek i kolęd (Zespół Pieśni i Tańca "Siekieracy", Zespół Śpiewaczy "Złota Jesień", Zespół Wokalny "Akord"

05

gru

12:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Odpust parafialny

07

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu wiejskiego)
w godz. 18:00-20:00

11

gru

KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
UKS Victoria Gułtowy - SZS Wieliszew
- VII kolejka I ligi mężczyzn w unihokeja

22

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu miejskiego)
w godz. 18:00-20:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy byłeś już w nowym Kinie za Rogiem? ►więcej

Tak

Jeszcze nie, ale wybieram się

Nie, wolę multipleks

Nie chodzę do kina


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: