Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Młodzieżowi radni spotkali się z Pierwszą Damą - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Młodzieżowi radni spotkali się z Pierwszą Damą
20-06-2021 00:46   Janusz Ludwiczak
Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn uczestniczyli w spotkaniu "Młodzi w Pałacu z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą oraz Doradcą Prezydenta RP Łukaszem Rzepeckim, by wymienić się doświadczeniami i poglądami. Kostrzyńscy młodzieżowi radni poruszyli temat napojów energetycznych, które powinny być ich zdaniem sprzedawane tylko osobom pełnoletnim.

W czwartek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się spotkanie "Młodzi w Pałacu" z Doradcą Prezydenta RP Łukaszem Rzepeckim, w którym uczestniczyła również Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele młodzieżowych rad z Wielkopolski – m.in. z Poznania, Tarnowa Podgórnego, Gostynia, Wyrzysk i Kostrzyna.

– Było to dla nas duże wydarzenie. Podczas spotkania poruszaliśmy temat napojów energetycznych, które powinny być sprzedawane osobom powyżej 18. roku życia. Poruszyliśmy problem ich szkodliwości, a także uzależnienia. Pierwsza Dama poparła ten pomysł – powiedziała Milena Wąsik, sekretarz Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn.

– Rozmawialiśmy również o zachowaniach nauczycieli wychowania fizycznego. Zdarza się, że nierówno traktują uczniów, inaczej oceniają bieganie, a inaczej rzuty piłkami lekarskimi – opowiada radny Makary Michalak z Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn.

Poruszono również kwestie zajęć lekcyjnych, które nie powinny rozpoczynać się tuż po godz. 7, a taka sytuacja ma miejsce w wielu szkołach.


Komentarze (9)

21-06-2021 23:38:38
Rodzic
Do Mieszkanki: ta narracja Pis-owska na szczęście dotyczy tylko 30% elektoratu, bo takie mają na dzisiaj poparcie!
21-06-2021 21:19:02
@do@Mieszkanka
"rodziców przyzwolenia/zdecydowanej większości/" Aleś mnie tym rozbawił Rodzicu :) Tą zdecydowaną większością :) A jak to, Rodzicu, policzyłeś/łaś ? A może w TVN-nie powiedzieli albo w wyborczej napisali ? buahahaha. Szanuję Twoją opinię, ale to wyłącznie opinia, niepoparta zadnymi dowodami. Żeby nie powiedzieć: manipulacja opinią publiczną. Bez odbioru. PS. Jakoś znajomo wygląda ten lęk przed odpowiedzią wyartykułowany w słowach "...tym komentarzem kończę dyskusję") Buahahaha
21-06-2021 18:10:25
Do @Mieszkanka.
Chęć podporządkowania szkół w pełni władzy centralnej interesuje także rodziców. Pan Czarnek próbuje wprowadzić indokrynację zamiast szkoły nowoczesnej, zamiast szkoły, która uczy otwartych pstaw, która uczy samidzielnego myślenia i na to nie ma naszego, rodziców przyzwolenia/zdecydowanej większości/.Pozdrawiam i tym komentarzem kończę dyskusję.
21-06-2021 11:25:46
@Mieszkanka
To Pani (tak sądzę) uprawia inżynierię społeczną, oceniając Pana Ministra Czarnka w imieniu młodzieży.
21-06-2021 10:55:29
Nick (max. 40znaków)
Inżynierię społeczną to wy uprawiacie :) My uprawiamy twardą inżynierię (2+2=4) :)
20-06-2021 23:23:19
Mieszkanka
Do Nick. Pani/Pana komentarz, to typowy przykład działania inżynierii społecznej....
20-06-2021 20:53:44
Nick (max. 40znaków)
Młodzież nie ma problemów, to opozycja i jej elektorat mają problemy :)
20-06-2021 14:21:39
Mieszkanka
Z tego wynika, że młodzież nie ma problemu z kanonem lektur ustalonym przez Pana Czarnka, wybitnego ministra.....!
20-06-2021 08:13:50
Gość
Jeśli młodzież ma tylko problemy z rzucaniem piłką lekarską bez wypicia energetyka to nie jest źle
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

sie

Sanniki
Festyn rodzinny
- euro bungee, eliminator, rowery piwne, grill, grochówka, ciasta, napoje
od godz. 16:00 do późnego wieczora

14

sie

Gułtowy
Qultowe Gułtowy
- msza odpustowa na cmentarzu, ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i 75-lecie OSP, Raper "Bisek" i Sławomir "Rusek" Urbaniak & Josza, Strefa Zera, zabawa taneczna

15

sie

15:00
Gułtowy
Qultowe Gułtowy
- Biesiada Kasztelańska na rockową nutę

16

sie

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Znakowanie rowerów
w godz. 15:00-18:00

19

sie

Siedleczek
II bieg do nocy - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę – za drogo

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: