Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Młodzieżowi radni spotkali się z Pierwszą Damą - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Młodzieżowi radni spotkali się z Pierwszą Damą
20-06-2021 00:46   Janusz Ludwiczak
Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn uczestniczyli w spotkaniu "Młodzi w Pałacu z Pierwszą Damą Agatą Kornhauser-Dudą oraz Doradcą Prezydenta RP Łukaszem Rzepeckim, by wymienić się doświadczeniami i poglądami. Kostrzyńscy młodzieżowi radni poruszyli temat napojów energetycznych, które powinny być ich zdaniem sprzedawane tylko osobom pełnoletnim.

W czwartek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyło się spotkanie "Młodzi w Pałacu" z Doradcą Prezydenta RP Łukaszem Rzepeckim, w którym uczestniczyła również Pierwsza Dama, Agata Kornhauser-Duda. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele młodzieżowych rad z Wielkopolski – m.in. z Poznania, Tarnowa Podgórnego, Gostynia, Wyrzysk i Kostrzyna.

– Było to dla nas duże wydarzenie. Podczas spotkania poruszaliśmy temat napojów energetycznych, które powinny być sprzedawane osobom powyżej 18. roku życia. Poruszyliśmy problem ich szkodliwości, a także uzależnienia. Pierwsza Dama poparła ten pomysł – powiedziała Milena Wąsik, sekretarz Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn.

– Rozmawialiśmy również o zachowaniach nauczycieli wychowania fizycznego. Zdarza się, że nierówno traktują uczniów, inaczej oceniają bieganie, a inaczej rzuty piłkami lekarskimi – opowiada radny Makary Michalak z Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn.

Poruszono również kwestie zajęć lekcyjnych, które nie powinny rozpoczynać się tuż po godz. 7, a taka sytuacja ma miejsce w wielu szkołach.


Komentarze (9)

21-06-2021 23:38:38
Rodzic
Do Mieszkanki: ta narracja Pis-owska na szczęście dotyczy tylko 30% elektoratu, bo takie mają na dzisiaj poparcie!
21-06-2021 21:19:02
@do@Mieszkanka
"rodziców przyzwolenia/zdecydowanej większości/" Aleś mnie tym rozbawił Rodzicu :) Tą zdecydowaną większością :) A jak to, Rodzicu, policzyłeś/łaś ? A może w TVN-nie powiedzieli albo w wyborczej napisali ? buahahaha. Szanuję Twoją opinię, ale to wyłącznie opinia, niepoparta zadnymi dowodami. Żeby nie powiedzieć: manipulacja opinią publiczną. Bez odbioru. PS. Jakoś znajomo wygląda ten lęk przed odpowiedzią wyartykułowany w słowach "...tym komentarzem kończę dyskusję") Buahahaha
21-06-2021 18:10:25
Do @Mieszkanka.
Chęć podporządkowania szkół w pełni władzy centralnej interesuje także rodziców. Pan Czarnek próbuje wprowadzić indokrynację zamiast szkoły nowoczesnej, zamiast szkoły, która uczy otwartych pstaw, która uczy samidzielnego myślenia i na to nie ma naszego, rodziców przyzwolenia/zdecydowanej większości/.Pozdrawiam i tym komentarzem kończę dyskusję.
21-06-2021 11:25:46
@Mieszkanka
To Pani (tak sądzę) uprawia inżynierię społeczną, oceniając Pana Ministra Czarnka w imieniu młodzieży.
21-06-2021 10:55:29
Nick (max. 40znaków)
Inżynierię społeczną to wy uprawiacie :) My uprawiamy twardą inżynierię (2+2=4) :)
20-06-2021 23:23:19
Mieszkanka
Do Nick. Pani/Pana komentarz, to typowy przykład działania inżynierii społecznej....
20-06-2021 20:53:44
Nick (max. 40znaków)
Młodzież nie ma problemów, to opozycja i jej elektorat mają problemy :)
20-06-2021 14:21:39
Mieszkanka
Z tego wynika, że młodzież nie ma problemu z kanonem lektur ustalonym przez Pana Czarnka, wybitnego ministra.....!
20-06-2021 08:13:50
Gość
Jeśli młodzież ma tylko problemy z rzucaniem piłką lekarską bez wypicia energetyka to nie jest źle

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

KOSTRZYN, Rynek
Mikołajki na kostrzyńskim Rynku
16-20 - Jarmark Bożonarodzeniowy
17:00 - Koncert pastorałek i kolęd (Zespół Pieśni i Tańca "Siekieracy", Zespół Śpiewaczy "Złota Jesień", Zespół Wokalny "Akord"

05

gru

12:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Odpust parafialny

07

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu wiejskiego)
w godz. 18:00-20:00

11

gru

KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
UKS Victoria Gułtowy - SZS Wieliszew
- VII kolejka I ligi mężczyzn w unihokeja

22

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu miejskiego)
w godz. 18:00-20:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy byłeś już w nowym Kinie za Rogiem? ►więcej

Tak

Jeszcze nie, ale wybieram się

Nie, wolę multipleks

Nie chodzę do kina


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: