Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wygrana Lechii i Maratończyka, remis GKS-u - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Wygrana Lechii i Maratończyka, remis GKS-u
31-05-2021 00:20   Janusz Ludwiczak
Lechistom i piłkarzom Maratończyka Brzeźno udało się w weekend wywalczyć kolejne 3 punkty. Z kolei zawodnicy GKS Gułtowy zdobyli 1 punkt po bezbrakowym remisie.

W sobotę piłkarze Lechii Kostrzyn zagrali na własnym stadionie z Płomieniem Połajewo. Już w 3 minucie zwycięskiego gola strzelił Marek Kulczak. Była to jedyna bramka podczas 30. kolejki.
Lechiści awansowali o jedno oczko i obecnie zajmują 8. miejsce w tabeli V ligi mając 43 punkty, 12 zwycięstw, 7 remisów i 9 przegranych oraz bilans 37 bramek strzelonych i tyle samo straconych.

W sobotę grali również zawodnicy Maratończyka Brzeźno, którzy na wyjeździe pokonali 2:1 Luboński 1943 Luboń. Dwie bramki dla brzeźnian padły w pierwszej połowie meczu – w 25 minucie gola strzelił Mateusz Grajewski, trzy minuty później dzięki trenerowi Maratończyk wygrywał 2:0. Lubonianie zrehabilitowali się w 78 minucie.
Maratończyk nadal jest na 4. miejscu w tabeli klasy A – 43 punkty, 13 zwycięstw, po 4 remisy i przegrane, bramki: 69-53. Do pozycji lidera zawodnikom Rafała Wiąza brakuje 6 punktów.

Z kolei w niedzielne popołudnie na własnym boisku GKS Gułtowy zmierzył się z Huraganem II Pobiedziska. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Na konto Gułtowian trafił kolejny punkt. Po 18 rozegranych meczach GKS ma 32 punkty (9 zwycięstw, 5 remisów, 4 porażki, bramki: 33-22).

Wszystkie gminne drużyny kolejne mecze rozegraną w Boże Ciało. Lechia Kostrzyn o godz. 16:00 zagra na wyjeździe z GLKS Wysoka. Dwie godziny wcześniej Maratończyk Brzeźno zmierzy się w Golęczewie z tamtejszym GKS-em. Z kolei piłkarze GKS Gułtowy o godz. 13:00 zagrają w Owińskach z LKS Kicin.

Natomiast w niedzielę, 6 czerwca o 11:00 na własnych boiskach zagrają Lechia Kostrzyn (z Czarni Czerniejewo) oraz Maratończyk Brzeźno (z Lotnikiem 1997 Poznań). Zawodnicy GKS Gułtowy rozegrają niedzielny mecz na wyjeździe z Farą Pelikan Żydowo.

Wyniki meczów, najbliższe rozgrywki i tabele wszystkich trzech gminnych klubów piłkarskich (1922 Lechia Kostrzyn, Maratończyk Brzeźno i GKS Gułtowy) można sprawdzić w naszym serwisie na stronie: www.sport.infokostrzyn.pl.