Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wpływ funduszy unijnych na rozwój gminy Kostrzyn - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Wpływ funduszy unijnych na rozwój gminy Kostrzyn
28-05-2021 08:30   Janusz Ludwiczak
Jak oceniasz wykorzystanie funduszy unijnych w gminie Kostrzyn? Który już ze zrealizowanych projektów jest najbardziej potrzebny? Czy w gminie są miejsca wymagające modernizacji przy użyciu funduszy unijnych? – odpowiedzi na te pytania można udzielić w specjalnej ankiecie, którą przygotowuje Alicja Filusz na potrzeby pracy licencjackiej Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Ankieta ma na celu poznanie opinii mieszkańców na temat pozyskiwania środków unijnych przez władze lokalne oraz pomóc określić znaczenie projektów unijnych dla mieszkańców. Ankieta jest anonimowa, a jej wyniki posłużą do realizacji celów badawczych pracy dyplomowej.

– Ankieta jest bardzo krótka, nie wymaga rozpisywania się tylko odpowiedzi typu "tak/nie". Piszę pracę dyplomową o naszej gminie i odpowiedzi mieszkańców bardzo by mi pomogły.
Piszę licencjat na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Temat moje pracy licencjackiej to "Wpływ funduszy unijnych na rozwój gminy na przykładzie gminy Kostrzyn". Mieszkam całe życie w gminie, w ostatnich latach dużo się tutaj zmieniło, dlatego postanowiłam napisać pracę i przy okazji dowiedzieć się jak wyglądał ten cały proces
– mówi Alicja Filusz.

Odpowiedzi w ankiecie na temat "Wpływ funduszy unijnych na rozwój gminy Kostrzyn" można udzielić do 4 czerwca włącznie.


Fot: Łukasz Wojtkowiak/flytosky.pl

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

sty

Polska * Gmina Kostrzyn
30. finał WOŚP

Gułtowy
30. finał WOŚP

BRZEŹNO, sala Ochotniczej Straży Pożarnej
30. finał WOŚP

18:00
KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
Wielki Koncert Noworoczny, połączony z 30. finałem WOŚP
Wystąpią: AudioFeels i Ola Szwed

25

lut

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy Polski Ład wpłynął na Twoją pensję?

Tak, dostałem wyższą

Nic się nie zmieniło

Niestety moja wypłata jest teraz niższa


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: