Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Urząd gminy zamknięty dla mieszkańców – 12 pracowników zakażonych Covid-19 - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Urząd gminy zamknięty dla mieszkańców – 12 pracowników zakażonych Covid-19
23-03-2021 00:29   Janusz Ludwiczak
Przynajmniej do końca tygodnia nieczynny będzie Urząd Miejski w Kostrzynie. Powodem takiej sytuacji jest wykrycie wirusa Covid-19 u 12 pracowników. 15 osób, które miało kontakt z zakażonymi zostało skierowane na kwarantannę i pracę zdalną.

– 12 pracowników Urzędu Miejskiego w Kostrzynie ma wynik dodatni na obecność koronawirusa. Obecnie osoby te przebywają na izolacji. Żadna z osób zakażonych nie wymaga hospitalizacji. Ponadto 15 osób, które miały kontakt w ostatnim tygodniu z osobami zakażonymi skierowane zostały na pracę zdalną – poinformował w poniedziałek Szymon Matysek, burmistrz gminy Kostrzyn.

Przynajmniej do końca tygodnia, czyli do piątku, 26 marca Urząd Miejski w Kostrzynie nie będzie przyjmował interesantów. Mieszkańcy mogą kontaktować się telefonicznie pod numerem 61 817 85 65, mailowo: um@kostrzyn.wlkp.pl bądź za pośrednictwem platformy ePUAP.

Dostępne jest biuro podawcze w okienku przy wejściu do urzędu. Korespondencję można pozostawiać również w skrzynce usytuowanej na budynku kostrzyńskiego ratusza.


Komentarze (5)

23-03-2021 16:00:29
.:.
Hej antycovidowcy - nie wzywajcie karetki dla zakażonych bliskich! W Poznaniu już 400 statystów (jak ich nazywa pewna celebrytka-idiotka) leży na Szwajcarskiej i kolejnych nie przyjmują...
23-03-2021 13:55:40
Normalny
Czy wy - antycovidowcy - macie klapki na oczach? Naprawdę nie widzicie tego, co się dzieje w szpitalach covidowych? Nie potraficie znaleźć w sieci relacji ludzi, którzy ledwo uszli z życiem? Nie czytaliście apeli lekarzy i pielęgniarek, którzy są na pierwszej linii walki z wirusem? Nie znacie nikogo, kto umarł z powodu covida? Pewnie macie to gdzieś, ponieważ ważniejsze jest to, że wasz biznes cierpi z powodu ograniczeń?! Nie ma co dyskutować z ludźmi, którzy covida przyrównują do przeziębienia... albo cieszą się, że go mieli, ponieważ teraz lżej grypę przejdą. Może wasze apele o "zacznijcie żyć jak dawniej" skierujecie do całego świata, bo w Polsce ich jakoś nie słyszą?!
23-03-2021 08:25:16
antyFilip
widać nie masz innych argumentów jak "zgłoś się na wolontariusza". Szczerze współczuję tych kilku osób. Jesteś wyjątkowy, ciekawe kiedy napiszą o tobie w gazetach
23-03-2021 06:04:38
Filip
@Antycovidian: To polecam Ci zgłosić się na wolontariusza do szpitala covidowego, zobaczysz sobie pacjentów jak łatwo przechodzą "grypę"... wtedy się wypowiadaj... Ja już pochowałem kilka osób, które zmarły z powodu Covid-19.
23-03-2021 01:34:23
Antycovidian
A ilu pracowników urzędu gminy było w tym roku chorych na grypę? Ja we wrześniu ubiegłego roku byłem chory na tego covida i się cieszę bo teraz już nie biorą mnie żadne przeziębienia,ani inne grypopodobne choroby jak to bywało w poprzednich latach. Ludzie przestańcie panikować i zacznijcie żyć jak dawniej!!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

sty

Polska * Gmina Kostrzyn
30. finał WOŚP

Gułtowy
30. finał WOŚP

BRZEŹNO, sala Ochotniczej Straży Pożarnej
30. finał WOŚP

18:00
KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
Wielki Koncert Noworoczny, połączony z 30. finałem WOŚP
Wystąpią: AudioFeels i Ola Szwed

25

lut

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy Polski Ład wpłynął na Twoją pensję?

Tak, dostałem wyższą

Nic się nie zmieniło

Niestety moja wypłata jest teraz niższa


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: