Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biegali i skakali w dal, by uczcić 100-lecie Niepodległej Polski - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Strumiany | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | Wróblewo
Biegali i skakali w dal, by uczcić 100-lecie Niepodległej Polski
06-12-2018 00:18   Janusz Ludwiczak
45 uczniów klas czwartych i piątych kostrzyńskich i nie tylko szkół podstawowych wzięło udział w Zawodach Lekkoatletycznych, które zorganizował Klub Sportowy Olimp z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

W połowie listopada na stadionie przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kostrzynie odbyły się "Zawody Lekkoatletyczne z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości", w których wzięło udział 45 uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych.

– Celem zawodów zorganizowanych przez Uczniowski Klub Sportowy Olimp była możliwość sprawdzenia własnych umiejętności w trakcie rywalizacji z zawodnikami z innych szkół. W zawodach brało udział 45 uczniów klas IV i V. Można było się sprawdzić w czterech konkurencjach: piłka palantowa, skok w dal i konkurencjach biegowych 60 lub 600 i 800 metrów w kategorii chłopców i dziewczyn. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową książkę o historii Kostrzyna oraz medale dla pierwszych trzech w każdej konkurencji i kategorii – wyjaśniają Cecylia Jachimczak i Mieczysława Zwierz z Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp.

W roku bieżącym Uczniowski Klub Sportowy OLIMP otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Rządowego Programu "Klub".

– Dofinansowanie zostało zgodnie z umową przeznaczone na zakup sprzętu sportowego i prowadzenie zajęć szkoleniowych w ramach sekcji lekkoatletyki. Wartość projektu wynosi 11 480 zł. W zajęciach sportowych uczestniczyło 30 dzieci w wieku 7 – 12 lat. Zajęcia szkoleniowe odbywały się w dwóch grupach liczących po 15 osób z uwzględnieniem różnego stopnia zaawansowania umiejętności, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę – dodaje Renata Lepczyk z UKS Olimp.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

lut

18:00
SOKOLNIKI, świetlica
Wybory sołeckie - sołectwo Strumiany

19

lut

18:30
CZERLEJNO, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa, ul. Kostrzyńska 4
Wybory sołeckie - sołectwo Czerlejno

20

lut

07:45
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wyjazdowe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18:00
WĘGIERSKIE, świetlica wiejska
Wybory sołeckie - sołectwo Węgierskie (+Ługowiny)

21

lut

18:00
GWIAZDOWO, świetlica wiejska
Wybory sołeckie - sołectwo Gwiazdowo

[ wszystkie ]

Sonda
Czy weźmiesz udział w wyborch sołeckich?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: