Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont przejazdu na Grunwaldzkiej. Autobusy "462", "463" i "464" kursują objazdem - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Strumiany | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | Wróblewo
Rozpoczął się remont przejazdu na Grunwaldzkiej. Autobusy "462", "463" i "464" kursują objazdem
04-12-2018 03:44   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku kierowcy nie przejadą z centrum Kostrzyna w kierunku Czerlejna. Rozpoczął się remont przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Grunwaldzkiej. Objazdem kursują autobusy linii nr 462, 463 i 464.

Od 3 do 12 grudnia włącznie, czyli do przyszłej środy firma Dromo na zlecenie PKP Polskie Linie Kolejowe prowadzić będzie remont przejazdu kolejowego na ulicy Grunwaldzkiej w Kostrzynie.

Objazdem wzdłuż drogi ekspresowej S5 i ulicą Powstańców Wielkopolskich kursują autobusy linii nr 462, 463 i 464:
... – Czerlejno – Jesionowa – Czerlejnko – Jesionowa – wiadukt nad S5 – droga wewnętrzna wzdłuż drogi ekspresowej S5 – węzeł Strumiany – Powstańców Wielkopolskich – Średzka – Warszawska – KOSTRZYN PKP.

Nieczynny jest przystanek "Grunwaldzka/Kwiatowa". Pasażerowie musza korzystać z przystanku na ul. Warszawskiej przy kostrzyńskim dworcu kolejowym.

Zmiany czekają również kierowców. Objazd wyznaczono przez miejscowości: Strumiany, Klony, Czerlejno oraz Czerlejenko.

Kierowcy mogą również korzystać z objazdu obowiązującego dla Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej. Z ulicy Warszawskiej można jechać ulicą Powstańców Wielkopolskich i przed wiaduktem na węźle Strumiany skręcić w prawo, następnie drogą wewnętrzną prowadzącą wzdłuż drogi ekspresowej S5 można dojechać do ulicy Jesionowej.

Zmotoryzowanym proponujemy również korzystanie z ulic osiedla Grunwaldzkiego i Andrzejewa (np. ulicą Wiosny Ludów) i dalej przez Kórnicką i Warszawską.

Dodajmy, że jeszcze do środy 5 grudnia z powodu remontu zamknięty jest przejazd kolejowy w Siedlcu. Objazd wyznaczono drogą gminną z Siedlca przez Sokolniki do skrzyżowania z drogą 2443P (relacji Czerlejno - Trzek - Klony - Gułtowy). Kierowcom proponujemy również objazd przez Gułtowy lub drogą ekspresową S5.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Przejazd kolejowy w Siedlcu przez tydzień będzie zamknięty

ZOBACZ TAKŻE: Zakończył się remont przejazdu na Powstańców Wielkopolskich. Autobusy "465" wróciły na swoją trasę

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

lut

18:00
SOKOLNIKI, świetlica
Wybory sołeckie - sołectwo Strumiany

19

lut

18:30
CZERLEJNO, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa, ul. Kostrzyńska 4
Wybory sołeckie - sołectwo Czerlejno

20

lut

07:45
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wyjazdowe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18:00
WĘGIERSKIE, świetlica wiejska
Wybory sołeckie - sołectwo Węgierskie (+Ługowiny)

21

lut

18:00
GWIAZDOWO, świetlica wiejska
Wybory sołeckie - sołectwo Gwiazdowo

[ wszystkie ]

Sonda
Czy weźmiesz udział w wyborch sołeckich?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: