Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kostrzynianie pomogli chorej mieszkance gminy - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Kostrzynianie pomogli chorej mieszkance gminy
07-02-2021 00:29   Janusz Ludwiczak
Aż 56 osób zgłosiło się do nadzwyczajnej akcji poboru krwi, podczas której można było pomóc ciężko chorej mieszkance gminy.

Jak już informowaliśmy w czwartek odbyła się nadzwyczajna akcja poboru krwi, podczas której można było pomóc ciężko chorej 63-letniej mieszkance gminy, Marii Listopad, która leży na oddziale intensywnej terapii w szpitalu im. Raszei w Poznaniu.

– Mama ma ciężkie zapalenie płuc i niewydolność krążeniową. Jej stan jest ciężki, ale stabilny. Do dalszego leczenia niezbędna jest krew. Mama wychowała 8 dzieci, w tym niepełnosprawnego syna, a tęskni za nią 25 wnucząt – powiedział Łukasz Listopad.

Mieszkańcy odpowiedzieli pozytywnie na apel. Do czwartkowej akcji zgłosiło się aż 56 osób, z czego krew mogło oddać 37 z nich. W sumie udał się zebrać 16,650 litrów krwi, która trafi do wielu potrzebujących osób.

– W imieniu całej naszej rodziny chciałbym podziękować każdemu, kto w tak ważnej dla nas sprawie pomógł zebrać krew dla mojej mamy Marii Listopad. Przede wszystkim bardzo dziękuję każdemu kto przyszedł oddać krew. Bardzo dziękuje. Dziękuję również medykom zaangażowanym w naszą akcje i osobom, którzy pomogli zorganizować całe przedsięwzięcie – dziękuje Łukasz Listopad.

19 lutego w godz. od 8:30 do 14:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. przy ul. Poznańskiej 33 w Kostrzynie odbędzie się kolejna, tym razem wyznaczona zgodnie z harmonogramem akcja poboru krwi.


R E K L A M A

Fot: Kostrzyński Klub Honorowych Dawców Krwi PCK

ZOBACZ TAKŻE: Oddali krew – pomogli potrzebującym

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

maj

11:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Orkan Śmiłowo

02

maj

11:00
BRZEŹNO, stadion ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Sokół Mieścisko

14:00
GUŁTOWY, stadion ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Jadwiżański KS Poznań

09

maj

14:00
GUŁTOWY, stadion ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - KS 1999 Łopuchowo

16

maj

11:00
BRZEŹNO, stadion ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Pogrom Luboń

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Biedronka

Dino

Netto

Tesco

Jana

Chata Polska

targowisko

sklep lokalny

poza gminą Kostrzyn (Poznań/Swarzędz/Środa/Pobiedziska/Nekla/Września)


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: