Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

#bibliotekachallenge – zbierają na książki popularnonaukowe - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
#bibliotekachallenge – zbierają na książki popularnonaukowe
17-11-2020 11:48   Janusz Ludwiczak
Uczniowie klasy 7h kostrzyńskiej "jedynki", wspólnie z rodzicami i wychowawcami postanowili zorganizować akcję "#bibliotekachallenge", której celem jest uzbieranie środków na zakup książek popularnonaukowych, specjalistycznych i słowników.
– Jest to specyficzny rok szkolny, nie będzie wycieczek, dyskotek szkolnych, imprez, a symboliczną kwotę można wpłacić na książki. Nie chodzi nam o duże wpływy, ale drobne datki. Uczniowie potrzebują również specjalistycznych publikacji do olimpiad naukowych – wskazuje Barbara Polińska, bibliotekarka i nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie.

#bibliotekachallenge jest wspólnym projektem uczniów klasy 7h, rodziców oraz wychowawcy na rzecz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego w Kostrzynie.

– Biblioteka posiada lektury i podręczniki obowiązkowe, ale uczniowie potrzebują dodatkowych książek, chcą czytać komiksy, potrzebują również publikacji do olimpiad wojewódzkich i specjalistycznych książek popularno-naukowych. Stąd postanowiliśmy zorganizować akcję "#bibliotekachallenge". Uczniowie nakręcili film "Horror w Bibliotece", drugi przygotowali rodzice – wyjaśnia Barbara Polińska, bibliotekarka i nauczycielka historii, WOS i Wychowania do życia w rodzinie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie.

Celem akcji jest zebranie jak największej kwoty na zakup niezbędnych książek popularnonaukowych, słowników, literatury pięknej.

– Jest to specyficzny rok szkolny, nie będzie wycieczek, dyskotek szkolnych, imprez, a symboliczną kwotę można wpłacić na książki. Nie chodzi nam o duże wpływy, ale drobne datki – przekonuje Barbara Polińska.

Symboliczną złotówkę można wpłacać na konto Rady Rodziców przy SP nr 1 w Kostrzynie:
71 9075 0009 0001 2553 0016 6333
w tytule przelewu należy wpisać BIBLIOTEKA.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

gru

12:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Odpust parafialny

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Przedstawienie baletowe "Dziadek do orzechów"
- transmisja internetowa

07

gru

17:15
Gmina Kostrzyn
Wspólne posiedzenie komisji stałych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

17

gru

16:30
Gmina Kostrzyn
XXVIII sesja (budżetowa - zdalna) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18

gru

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Bezpłatne badanie mammograficzne dla pań w wieku 50-69 lat
Rejestracja: tel. 68 41 41 411

[ wszystkie ]

Sonda
Czy zaszczepisz się przeciw koronawirusowi gdy już będzie dostępna szczepionka?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: