Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zakażony przedszkolak w "Bajkowej krainie" - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zakażony przedszkolak w "Bajkowej krainie"
23-10-2020 16:09   Janusz Ludwiczak
Kolejne przypadki zakażeń w placówkach oświatowych w gminie Kostrzyn. Zachorowało dziecko z Przedszkola nr 2 "Bajkowa kraina". W piątek potwierdzony został kolejny przypadek zakażenia Covid-19 wśród pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 w Kostrzynie.

– Potwierdzony został dzisiaj pierwszy przypadek zakażenia dziecka w wieku przedszkolnym, które jest wychowankiem Przedszkola Nr 2 w Kostrzynie. Służby sanitarne skierowały jedną grupę przedszkolną oraz jej wychowawcę i pomoc nauczyciela na kwarantannę w okresie od 23.10.2020 r. do 29.10.2020 r. Kwarantanna obowiązuje również domowników – poinformował w komunikacie Szymon Matysek, burmistrz gminy Kosrzyn.

W piątek potwierdzony został kolejny przypadek zakażenia koronawirusem wśród pracowników kostrzyńskiej "jedynki".

– Sanepid wydał opinię o skierowaniu na kwarantannę w okresie od 24.10.2020 r. do 29.10.2020 r. klas, w których nauczyciel prowadził lekcje tj. jedna klasa 2, jedna klasa 4 oraz jeden oddział łączony. Kwarantanna obowiązuje również domowników – zaznacza burmistrz Szymon Matysek.

Jak informowaliśmy wczoraj stwierdzono dwa przypadki zakażeń wśród pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Piasta w Kostrzynie. Zakażony jest też nauczyciel szkoły w Gułtowach oraz jeden z zawodników Lechii Kostrzyn. Nie odbędzie się sobotni mecz Lechistów z Płomieniem Połajewo.


Komentarze (6)

26-10-2020 01:28:37
weteran
Taką sytuacje da się opanować tylko trzymając ludzi za mordę. Pamiętacie filmy z Chin jak zabijali dechami mieszkania? Teraz mają tam względny spokój i wygrają władze nad światem, a zachód ze swoimi prawami człowieka i masami idiotów na ulicach zarżnie się gospodarczo (a ludzie i tak będą umierać w domach i na ulicach). Ci którzy teraz walczą na ulicach o rzekomą wolność doprowadzą do jej całkowitej zagłady. Tragedia. Płacze nad losem swoich wnuków, które jak zauważył "kropek" kocham z całego serca
25-10-2020 21:11:33
PL
Kropek pewnie bez maseczki... z bezstresowego wychowania...
25-10-2020 17:54:49
.
To niesamowite! W realu pewnie w miarę sympatyczni i uprzejmi goście, życzą sąsiadom udanego dnia, umawiają ze znajomymi na miłą pogawędkę przy kawie, z całego serca kochają wnuki i chcą im nieba uchylić, a w sieci by "pałami gonili chołotę", "mądrą inaczej zarazę" i kpią z demokracji i praworządności, wierząc jednocześnie że własne wnuku będą żyły w świecie szanującym ich wartości. Dwójmylenie? Schizofrenia?
25-10-2020 10:46:40
Jeszcze nie weteran
Popieram Weterana w 100%! Jednak dzisiaj jesteśmy w UE i NIE WOLNO TKNĄĆ Europejczyka. Taki spałowany i "mądry inaczej" zaraza pobiegnie do Brukseli i będzie krzyczał (wymachując konstytucją), że nie ma demokracji i łamana jest praworządność bo Premier w Polsce każe mu maseczkę nosić na ulicy!
25-10-2020 00:13:40
weteran
Ja zabezpieczałem Wrocław w 63 jak była ospa. Powinni pałami przegonić chołote z ulic i odechciałoby się ludziom chorować. Za miesiąc byłoby po tej całej epidemi
24-10-2020 00:38:12
Chory
Choroba o nieprzyjemnym przebiegu i uporczywych dusznosciach. Nieprzyjemna ale w 81 kiedys grypa rozlozyla mnie bardziej. Tak czy inaczej nie polecam i zalecam wzmozona ostroznosc. Zwlaszcz w sklepach, kosciele i na poczcie.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

11:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - GKS Dopiewo

12:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Unia II Swarzędz

25

wrz

19:00
GWIAZDOWO, świetlica wiejska
Zebranie wiejskie Sołectwa Jagodno
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

26

wrz

18:30
SKAŁOWO, bar
Zebranie wiejskie Sołectwa Skałowo
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

19:30
SIEKIERKI WIELKIE, świetlica wiejska
Zebranie wiejskie Sołectwa Siekierki
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

[ wszystkie ]

Sonda
Kogo poprzesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

lista 1 – Bezpartyjni Samorządowcy

lista 2 – Trzecia Droga

lista 3 – Nowa Lewica

lista 4 – Prawo i Sprawiedliwość

lista 5 – Konfederacja

lista 6 – Koalicja Obywatelska

nie wezmę udziału w wyborach


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: