Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po wielomiesięcznej przerwie piłkarze rozegrali pierwsze mecze. W sierpniu wraca liga - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Po wielomiesięcznej przerwie piłkarze rozegrali pierwsze mecze. W sierpniu wraca liga
06-07-2020 00:07   Janusz Ludwiczak
Zawodnicy Maratończyka Brzeźno pokonali 8:0 Poznań FC. Po kilkumiesięcznej przerwie zgrali również kostrzyńscy Lechiści. 1 sierpnia rozegrane zostaną pierwsze mecze V ligi, a dwa tygodnie później rozpoczną się ligowe rozgrywki GKS Gułtowy i Maratończyka Brzeźno.

W niedzielne południe na boisko w Brzeźnie rozegrany został mecz sparingowy, w którym Maratończyk zmierzył się z Poznań FC. Zawody rozegrane zostały w systemie 3x3, czyli 3 mecze po 30 minut. Mecz zakończył się wynikiem 8:0 dla Brzeźnian.

Dwa tygodnie wcześniej sparing rozegrali piłkarze Lechii Kostrzyn, którzy zremisowali 1:1 z Kotwicą Kórnik.

Zawodnicy Lechii Kostrzyn, Maratończyka Brzeźno i GKS Gułtowy ostatnie mecze rozegrali przed przerwą zimową, w pierwszej połowie listopada. Ze względu na epidemię koronawirusa początkowo rozgrywki piłkarskie miały być zawieszone do 29 marca, potem termin ten przesunięto do 26 kwietnia. Ostatecznie prezesi wojewódzkich związków piłki nożnej podjęli decyzję o zakończeniu rozgrywek i tym samym zakończeniu sezonu 2019/2020.

Wiadomo już, że mecze ligowe wrócą w sierpniu wraz z początkiem nowego sezonu 2020/2021.