Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Blisko 200 osób pobiegło w Kurdeszowej (Za)Dyszce - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Blisko 200 osób pobiegło w Kurdeszowej (Za)Dyszce
04-07-2020 18:26   Janusz Ludwiczak
69 pań i 121 mężczyzn wzięło udział w ósmej edycji Kurdeszowej (Za)Dyszki, która w tym roku z powodu epidemii koronawirusa odbyła się zdalnie.

W tym roku zawody odbyły się w formie zdalnej, indywidualnej.

– Podjęliśmy umowę o przeprowadzeniu biegu w formie wirtualnej. W biegu mógł przebieg każdy na dystans 5 lub 10 kilometrów, ale w swoim otoczeniu, indywidualnie. 121 osób z uczestników stanowili mężczyźni, a 69 kobiety. 105 biegaczy wybrało dystans pięciu kilometrów, a 85 przebiegło dłuższą dziesięciokilometrową trasę. W biegu licznie uczestniczyli mieszkańcy naszej Gminy, którzy stanowili 45% wszystkich zawodników – podsumowuje Łukasz Szał z Wydziału Oświaty, Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Kostrzynie w Kostrzynie.

Udział w biegu był bezpłatny, nie było wymagane wpisowe. Każdy z biegaczy otrzymał pamiątkowy medal, który w tym roku związany jest z 200. rocznicą urodzin Ewarysta Estkowskiego – pedagoga urodzonego w Drzązgowie, którego podobiznę organizatorzy umieścili na rewersie medalu. Organizatorzy nagrodzili również biegaczy, którzy mieli najładniejsze maskotki.

Biegacze mogą wziąć udział w kolejnych zawodach – Słodkiej Mili, która miała odbyć się 21 marca w Sannikach

– 1 lipca wystartował kolejny bieg wirtualny w naszej gminie. Dystans i cel główny biegu pozostają bez zmian, trasę można wybrać samemu. Osoby dorosłe muszą przebiec minimum 1,6 km, a dzieci min. 200 metrów. Aby wystartować należy wnieść opłatę startową na cel charytatywną – min. 30,00 zł (dorośli), min. 15 zł (dzieci) na konto Fundacji Avalon: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, tytuł przelewu Orlikowski11919. Następnie trzeba przebiec wyznaczony dystans, a po zakończeniu biegu przesłać zdjęcie z numerem startowym uczestnika z trasy biegu, zrzut ekranu z trasy biegu z aplikacji mobilne i oświadczenie dotyczące biegu (osoby pełnoletnie) na e-mail: sport@kostrzyn.wlkp.pl – objaśnia Łukasz Szał z Urzędu Miejskiego w Kostrzynie.

Limit uczestników wirtualnej Słodkiej Mili przewidziany jest na 200 osób. Więcej szczegółów na stronie internetowej kostrzyńskiego urzedu gminy.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
08

sie

15:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Wełna Skoki

10

sie

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

15

sie

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Sparta Złotów

16

sie

11:00
BRZEŹNO, stadion ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - GKS Golęczewo
- rozpoczęcie sezonu 2020/2021

22

sie

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Sparta Szamotuły

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku planujesz spędzić wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

w domu - nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: