Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zamiast białych – niebieskie. Na stacjach pojawiło się nowe oznakowanie i gabloty informacyjne - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zamiast białych – niebieskie. Na stacjach pojawiło się nowe oznakowanie i gabloty informacyjne
19-05-2020 07:12   Janusz Ludwiczak
Na stacjach Gułtowy, Kostrzyn Wielkopolski i Paczkowo oraz 23 innych stacjach w Wielkopolsce zamontowane zostało nowe oznakowanie i gabloty informacyjne. Jak przekonują Polskie Linie Kolejowe lepsza informacja ma być bardziej czytelna i wygodniejsza dla pasażerów.

Inwestycja została zrealizowana przez spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe w sumie na 26 stacjach i przystankach kolejowych w całej Wielkopolsce.

– Na zmiany oznakowania przeznaczono przeszło pół miliona złotych. Komfort na peronach zwiększa się także dzięki modernizacji linii w ramach Krajowego Programu Kolejowego, m.in. na trasach z Poznania do Szczecina, Piły, Wrocławia – wyjaśnia Radosław Śledziński, rzecznik prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe.

Na stacjach Gułtowy, Kostrzyn Wielkopolski i Paczkowo pojawiły się nowe gabloty informacyjne, w których dostępny jest aktualny rozkład jazdy oraz ważne i pomocne informacje w czasie podróży.

– Ponadto w blisko 20 miejscowościach na wielkopolskim odcinku trasy z Warszawy Zachodniej do Kunowic (w Poznaniu Junikowie, Paczkowie, Kostrzynie Wielkopolskim, Gułtowach, Nekli, Cieninie i Strzałkowie) wymieniono i uzupełniono oznakowanie. Pojawiły się niebieskie tablice z nazwami stacji i przystanków, z numerami peronów i torów oraz oznaczeniami kierunkowymi – zaznacza Radosław Śledziński z Polskich Linii Kolejowych.

Na poprawę oznakowania i montaż gablot informacyjnych na peronach Wielkopolski PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przeznaczyły 518 tys. zł z własnych środków.


Komentarze (4)

22-05-2020 22:27:42
PL
Do Kostrzyniak. Gmina Swarzędz nie wybuduje parkingu, z którego będą korzystać mieszkańcy (Siekierek) gminy Kostrzyn. To może trzeba zwrócić się do portalu "Powiat poznański" bo problem jest "międzygminny"? (Kostrzyniaków nie obchodzą problemy Siekieraków).
22-05-2020 16:29:44
Kostrzyniak
Do PL. Podaję, że Paczkowo należy do Gminy Swarzędz i tam należy kierować swoją petycję!
19-05-2020 21:07:59
PL
Kiedy zostanie zbudowany parking przy dworcu PKP w Paczkowie? Covid-19 trochę przyciszył problem (dużo mniej dojeżdżających) ale ciągle jest problem z pozostawieniem auta i dalszą jazdą do Poznania na pokładzie KW!
19-05-2020 07:37:28
Kostrzyn
Jeszcze powinny być informacyjne monitory takie jak w Poznaniu Gł.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

sty

Polska * Gmina Kostrzyn
30. finał WOŚP

Gułtowy
30. finał WOŚP

BRZEŹNO, sala Ochotniczej Straży Pożarnej
30. finał WOŚP

18:00
KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
Wielki Koncert Noworoczny, połączony z 30. finałem WOŚP
Wystąpią: AudioFeels i Ola Szwed

25

lut

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy Polski Ład wpłynął na Twoją pensję?

Tak, dostałem wyższą

Nic się nie zmieniło

Niestety moja wypłata jest teraz niższa


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: