Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zamiast białych – niebieskie. Na stacjach pojawiło się nowe oznakowanie i gabloty informacyjne - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zamiast białych – niebieskie. Na stacjach pojawiło się nowe oznakowanie i gabloty informacyjne
19-05-2020 07:12   Janusz Ludwiczak
Na stacjach Gułtowy, Kostrzyn Wielkopolski i Paczkowo oraz 23 innych stacjach w Wielkopolsce zamontowane zostało nowe oznakowanie i gabloty informacyjne. Jak przekonują Polskie Linie Kolejowe lepsza informacja ma być bardziej czytelna i wygodniejsza dla pasażerów.

Inwestycja została zrealizowana przez spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe w sumie na 26 stacjach i przystankach kolejowych w całej Wielkopolsce.

– Na zmiany oznakowania przeznaczono przeszło pół miliona złotych. Komfort na peronach zwiększa się także dzięki modernizacji linii w ramach Krajowego Programu Kolejowego, m.in. na trasach z Poznania do Szczecina, Piły, Wrocławia – wyjaśnia Radosław Śledziński, rzecznik prasowy PKP Polskie Linie Kolejowe.

Na stacjach Gułtowy, Kostrzyn Wielkopolski i Paczkowo pojawiły się nowe gabloty informacyjne, w których dostępny jest aktualny rozkład jazdy oraz ważne i pomocne informacje w czasie podróży.

– Ponadto w blisko 20 miejscowościach na wielkopolskim odcinku trasy z Warszawy Zachodniej do Kunowic (w Poznaniu Junikowie, Paczkowie, Kostrzynie Wielkopolskim, Gułtowach, Nekli, Cieninie i Strzałkowie) wymieniono i uzupełniono oznakowanie. Pojawiły się niebieskie tablice z nazwami stacji i przystanków, z numerami peronów i torów oraz oznaczeniami kierunkowymi – zaznacza Radosław Śledziński z Polskich Linii Kolejowych.

Na poprawę oznakowania i montaż gablot informacyjnych na peronach Wielkopolski PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przeznaczyły 518 tys. zł z własnych środków.


Komentarze (4)

22-05-2020 22:27:42
PL
Do Kostrzyniak. Gmina Swarzędz nie wybuduje parkingu, z którego będą korzystać mieszkańcy (Siekierek) gminy Kostrzyn. To może trzeba zwrócić się do portalu "Powiat poznański" bo problem jest "międzygminny"? (Kostrzyniaków nie obchodzą problemy Siekieraków).
22-05-2020 16:29:44
Kostrzyniak
Do PL. Podaję, że Paczkowo należy do Gminy Swarzędz i tam należy kierować swoją petycję!
19-05-2020 21:07:59
PL
Kiedy zostanie zbudowany parking przy dworcu PKP w Paczkowie? Covid-19 trochę przyciszył problem (dużo mniej dojeżdżających) ale ciągle jest problem z pozostawieniem auta i dalszą jazdą do Poznania na pokładzie KW!
19-05-2020 07:37:28
Kostrzyn
Jeszcze powinny być informacyjne monitory takie jak w Poznaniu Gł.
Aktualności
Niezapominajka
07

lip

10:00
KOSTRZYN, Park Miejski, ul.Warszawska/Dworcowa/Ogrodowa
II Kostrzyński Bieg Kolorów dla dzieci

14

lip

10:00
SIEKIERKI - boisko, ul. Szkolna
Bieg kolorów

20

lip

13:00
Sanniki
200. rocznica urodzin gen. Ignacego Prądzyńskiego
- Składanie kwiatów pod tablicą pamiątkową w Sannikach

27

lip

IWNO, Stara Cegielnia
Dziki bieg w polu - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

30

lip

22:15
KOSTRZYN, Park Miejski, ul.Warszawska/Dworcowa/Ogrodowa
Kino plenerowe: "Miułość, ślub i inne nieszczęścia"
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę – za drogo

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: