Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W kwietniu skradziono trzy samochody, a także psa za 2 tys. zł - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
W kwietniu skradziono trzy samochody, a także psa za 2 tys. zł
17-05-2020 00:49   redakcja, Komisariat Policji w Kostrzynie
Kradzież trzech samochodów oraz psa rady Buldog Francuski o wartości 2 tys. zł, pijany kierowca, który jechał po ulicach Kostrzyna mając 2,2 promila alkoholu czy kobieta, która mając 2,5 promila alkoholu sprawowała opiekę nad dziećmi w wieku 2 i 8 lat – KRONIKA POLICYJNA.

Kradzież trzech aut
W nocy z 2 na 3 kwietnia w miejscowości Czerlejno dokonano kradzieży samochodu marki VW Golf 7. Straty oszacowano na 35 000 złotych.
Kolejny pojazd został skradziony w nocy 6 kwietnia z ul. Rzemieślniczej w Kostrzynie. Wartość Renault Mastera została oszacowana na 100 000 złotych.
Do kradzieży pojazdu doszło także w nocy z 6 na 7 kwietnia w Kostrzynie gdzie z ul. Konwaliowej skradziono Citroena C4 Cactus o wartości 72 tys. zł.

Nietrzeźwi kierujący
W marcu na terenie miasta i gminy Kostrzyn ujawnionych zostało 2 kierowców, którzy prowadzili pojazdy mechaniczne w stanie nietrzeźwości. W dniu 22 kwietnia na ul. Śląskiej w Kostrzynie zatrzymany został 29 letni mężczyzna, który prowadził Forda Galaxy w stanie nietrzeźwości wynoszącym 2,2 promila alkoholu we krwi.
Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany tego samego dnia, prowadził Nissana Qashqai w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,5 promila alkoholu we krwi.

Ukradł psa
W dniu 23 kwietnia z terenu posesji przy ul. Ignacewo w Kostrzynie skradziony został pies rasy Buldog Francuski. Starty oszacowano na 2000 złotych. W wyniku podjętych czynności ustalono osoby podejrzane o dokonanie kradzieży a zwierze zostało zwrócone pokrzywdzonym.

Sprawowała opiekę nad dziećmi w wieku 2 i 8 lat w stanie nietrzeźwości – miała prawie 2,5 promila
W dniu 10 kwietnia w policjanci zostali poinformowani, o kobiecie, która sprawowała opiekę pod wpływem alkoholu nad dwójką dzieci w wieku 2 i 8 lat . W trakcie interwencji ustalono, że kobieta znajduję się w stanie nietrzeźwości wynoszącym prawie 2,5 promila alkoholu we krwi. Kobieta odpowie przed Sądem za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia albo powstania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Włamanie do warsztatu
W nocy z 14 na 15 kwietnia w Siekierkach Wielkich doszło do włamania do pomieszczenia warsztatowego skąd skradzione zostały urządzenia elektryczne o wartości 4 000 złotych.

Policjanci kontrolują osoby objęte kwarantanną
Policjanci w całym kraju wspierają służby sanitarne w walce z koronawirusem. Przynajmniej raz na dobę a w konkretnych przypadkach częściej policjanci kontaktują się z osobami objętymi kwarantanną i sprawdzają czy nie potrzebują pomocy. Policjanci nie mają bezpośredniego kontaktu z osobami na kwarantannie, nie wchodzą do domów i mieszkań, kontaktują się z nimi telefonicznie, oraz z odległości potwierdzają ich obecność.

asp.szt. Piotr Kubicz
Zespół Kryminalny
Komisariat Policji w Kostrzynie


Komentarze (1)

17-05-2020 19:33:02
Red
W zeszłym roku nie było takiego samego przestępstwa ( kradzież rasowego psa)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

cze

14:00
TRZEK, Wydzierzewice
Festyn z okazji Dnia Dziecka
- animacje, warsztaty, dmuchańce, sportowe rozgrywki, mała gastronomia

15:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Wełnianka Kiszkowo

15

cze

19:00
KOSTRZYN, Parafia Błog.Jolanty, ul. Prymasa Wyszyńskiego 14a
Odpust parafialny. Wmurowanie kamienia węgielnego i poświęcenie domu parafialnego przez ks. abp Stanisława Gądeckiego

19

cze

14:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Noteć Czarnków

20

cze

17:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - GKS Tarnovia II Tarnowo Podgórne

[ wszystkie ]

Sonda
To juz półmetek kadencji - jak oceniasz kostrzyński samorząd?

6 - idealnie

5 - bardzo dobrze

4 - dobrze

3 - dostatecznie

2 - miernie

1 - niedostatecznie


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: