Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"461" umożliwił dojazd mieszkańcom Granicznej i Półwiejskiej - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
"461" umożliwił dojazd mieszkańcom Granicznej i Półwiejskiej
08-10-2018 01:03   Janusz Ludwiczak
Od środy autobusy linii nr 461 kursują przez Graniczną i Półwiejską, umożliwiając dojazd w północno-zachodnią część Kostrzyna. O zmiany apelowali sami mieszkańcy. Jednak uważają oni, że trzy kursy na dzień to za mało.
– Przystanek na ul. Zbożowej jest nieprzemyślany, tam nie ma zabudowań. Proponuję, by wszystkie kursy linii 460 i 461 były kierowane przez ulicę Graniczną i Półwiejską – wskazuje Maciej Szeszula.

Równo miesiąc po uruchomieniu Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej od środy 3 października obowiązują zmienione rozkłady jazdy linii nr 461 (Kostrzyn - Jagodno) oraz linii nr 465 (Kostrzyn - Sokolniki Klonowskiego).

Równocześnie zmodyfikowana została trasa linii nr 461. Autobusy dojeżdżają teraz w północno-zachodnią część Kostrzyna, zahaczając o ulicę Graniczną i Półwiejską.

O modyfikację tras autobusów wnioskowali sami mieszkańcy.

– Proponuję zmianę trasy linii 460 i 461. Brak zabudowań na ulicy Zbożowej (pola uprawne) i usytuowanie tego przystanku jest dość nieprzemyślane ponieważ mieszkańcy północnej części ul. Pówiejskiej mają bardzo daleko. Proponuję minimalną zmianę trasy przez ulice Graniczną i zrobienie przystanku w połowie osiedla północnego ulicy Pówiejskiej. Znacznie skróciłoby to drogę na przystanek i każdy mieszkaniec tego rejonu byłby naprawdę zadowolony – pisał do nas w połowie września Maciej Szeszula na Kontaktową Platformę Czytelników KostrzynKONT@KT.

Zdaniem mieszkańców wszystkie kursy linii nr 461 oraz 460 powinny być kierowane przez Graniczną.

– Tylko trzy autobusy na dzień zostały puszczone przez Graniczną i Półwiejską. Przystanek na ul. Zbożowej jest nieprzemyślany, tam nie ma zabudowań. Proponuję, by wszystkie kursy linii 460 i 461 były kierowane przez ulicę Graniczną i Półwiejską – wskazuje Maciej Szeszula, mieszkaniec północno-zachodniej części Kostrzyna.

Rozkład jazdy linii nr 461: Kostrzyn - Jagodno


Rozkłady jazdy wszystkich autobusów oraz mapę kostrzyńskiej komunikacji, wraz z naniesionymi połączeniami można znaleźć w naszym serwisie: www.komunikacja.infokostrzyn.pl. Tam też będziemy na bieżąco informować o zmianach w kursowaniu.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników KOSTRZYN KONT@KT. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

kwi

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
VII sesja (zwyczajna) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

26

kwi

17:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
XI finał Konkursu piosenkarskiego dla dzieci i młodzieży "Zostań Gwiazdą"

27

kwi

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Sparta Złotów
22. kolejka (Klasa okręgowa "Liga Międzyokręgowa" Grupa 1)

28

kwi

15:00
GUŁTOWY, stadion ul. Kasztanowa 17
Derby gminy: GKS Gułtowy - Maratończyk Brzeźno
18. kolejka (Klasa B "PROTON" Grupa 1)

02

maj

do 05-05-2019
Iwno
"11. Memoriał Henryka Helaka" - Regionalne Zawody w Skokach o 47. Błękitną Wstęgę Wielkopolski

[ wszystkie ]

Sonda
Czy zamknięcie od maja na stałe przejazdów na Grunwaldzkiej i Powstańców Wlkp.będzie dla Ciebie dużym utrudnieniem? ►więcej

Zdecydowanie tak - to będą duże utrudnienia

Tak - ale poradzę sobie, jeśli będą dobrze zorganizowane objazdy

Nie - zawsze można skorzystać z innej drogi

Mnie to nie dotyczy, nie korzystam z tych przejazdów


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: