Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"461" umożliwił dojazd mieszkańcom Granicznej i Półwiejskiej - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Strumiany | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | Wróblewo
"461" umożliwił dojazd mieszkańcom Granicznej i Półwiejskiej
08-10-2018 01:03   Janusz Ludwiczak
Od środy autobusy linii nr 461 kursują przez Graniczną i Półwiejską, umożliwiając dojazd w północno-zachodnią część Kostrzyna. O zmiany apelowali sami mieszkańcy. Jednak uważają oni, że trzy kursy na dzień to za mało.
– Przystanek na ul. Zbożowej jest nieprzemyślany, tam nie ma zabudowań. Proponuję, by wszystkie kursy linii 460 i 461 były kierowane przez ulicę Graniczną i Półwiejską – wskazuje Maciej Szeszula.

Równo miesiąc po uruchomieniu Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej od środy 3 października obowiązują zmienione rozkłady jazdy linii nr 461 (Kostrzyn - Jagodno) oraz linii nr 465 (Kostrzyn - Sokolniki Klonowskiego).

Równocześnie zmodyfikowana została trasa linii nr 461. Autobusy dojeżdżają teraz w północno-zachodnią część Kostrzyna, zahaczając o ulicę Graniczną i Półwiejską.

O modyfikację tras autobusów wnioskowali sami mieszkańcy.

– Proponuję zmianę trasy linii 460 i 461. Brak zabudowań na ulicy Zbożowej (pola uprawne) i usytuowanie tego przystanku jest dość nieprzemyślane ponieważ mieszkańcy północnej części ul. Pówiejskiej mają bardzo daleko. Proponuję minimalną zmianę trasy przez ulice Graniczną i zrobienie przystanku w połowie osiedla północnego ulicy Pówiejskiej. Znacznie skróciłoby to drogę na przystanek i każdy mieszkaniec tego rejonu byłby naprawdę zadowolony – pisał do nas w połowie września Maciej Szeszula na Kontaktową Platformę Czytelników KostrzynKONT@KT.

Zdaniem mieszkańców wszystkie kursy linii nr 461 oraz 460 powinny być kierowane przez Graniczną.

– Tylko trzy autobusy na dzień zostały puszczone przez Graniczną i Półwiejską. Przystanek na ul. Zbożowej jest nieprzemyślany, tam nie ma zabudowań. Proponuję, by wszystkie kursy linii 460 i 461 były kierowane przez ulicę Graniczną i Półwiejską – wskazuje Maciej Szeszula, mieszkaniec północno-zachodniej części Kostrzyna.

Rozkład jazdy linii nr 461: Kostrzyn - Jagodno


Rozkłady jazdy wszystkich autobusów oraz mapę kostrzyńskiej komunikacji, wraz z naniesionymi połączeniami można znaleźć w naszym serwisie: www.komunikacja.infokostrzyn.pl. Tam też będziemy na bieżąco informować o zmianach w kursowaniu.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników KOSTRZYN KONT@KT. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

lut

GUŁTOWY, hala sportowa, Szkoła Podstawowa, ul. Średzka 8
XI Halowy Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Kostrzyn

18

lut

18:00
SOKOLNIKI, świetlica
Wybory sołeckie - sołectwo Strumiany

19

lut

18:30
CZERLEJNO, Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa, ul. Kostrzyńska 4
Wybory sołeckie - sołectwo Czerlejno

20

lut

07:45
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wyjazdowe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18:00
WĘGIERSKIE, świetlica wiejska
Wybory sołeckie - sołectwo Węgierskie (+Ługowiny)

[ wszystkie ]

Sonda
Czy weźmiesz udział w wyborch sołeckich?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: