Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"461" umożliwił dojazd mieszkańcom Granicznej i Półwiejskiej - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
"461" umożliwił dojazd mieszkańcom Granicznej i Półwiejskiej
08-10-2018 01:03   Janusz Ludwiczak
Od środy autobusy linii nr 461 kursują przez Graniczną i Półwiejską, umożliwiając dojazd w północno-zachodnią część Kostrzyna. O zmiany apelowali sami mieszkańcy. Jednak uważają oni, że trzy kursy na dzień to za mało.
– Przystanek na ul. Zbożowej jest nieprzemyślany, tam nie ma zabudowań. Proponuję, by wszystkie kursy linii 460 i 461 były kierowane przez ulicę Graniczną i Półwiejską – wskazuje Maciej Szeszula.

Równo miesiąc po uruchomieniu Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej od środy 3 października obowiązują zmienione rozkłady jazdy linii nr 461 (Kostrzyn - Jagodno) oraz linii nr 465 (Kostrzyn - Sokolniki Klonowskiego).

Równocześnie zmodyfikowana została trasa linii nr 461. Autobusy dojeżdżają teraz w północno-zachodnią część Kostrzyna, zahaczając o ulicę Graniczną i Półwiejską.

O modyfikację tras autobusów wnioskowali sami mieszkańcy.

– Proponuję zmianę trasy linii 460 i 461. Brak zabudowań na ulicy Zbożowej (pola uprawne) i usytuowanie tego przystanku jest dość nieprzemyślane ponieważ mieszkańcy północnej części ul. Pówiejskiej mają bardzo daleko. Proponuję minimalną zmianę trasy przez ulice Graniczną i zrobienie przystanku w połowie osiedla północnego ulicy Pówiejskiej. Znacznie skróciłoby to drogę na przystanek i każdy mieszkaniec tego rejonu byłby naprawdę zadowolony – pisał do nas w połowie września Maciej Szeszula na Kontaktową Platformę Czytelników KostrzynKONT@KT.

Zdaniem mieszkańców wszystkie kursy linii nr 461 oraz 460 powinny być kierowane przez Graniczną.

– Tylko trzy autobusy na dzień zostały puszczone przez Graniczną i Półwiejską. Przystanek na ul. Zbożowej jest nieprzemyślany, tam nie ma zabudowań. Proponuję, by wszystkie kursy linii 460 i 461 były kierowane przez ulicę Graniczną i Półwiejską – wskazuje Maciej Szeszula, mieszkaniec północno-zachodniej części Kostrzyna.

Rozkład jazdy linii nr 461: Kostrzyn - Jagodno


Rozkłady jazdy wszystkich autobusów oraz mapę kostrzyńskiej komunikacji, wraz z naniesionymi połączeniami można znaleźć w naszym serwisie: www.komunikacja.infokostrzyn.pl. Tam też będziemy na bieżąco informować o zmianach w kursowaniu.


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników KOSTRZYN KONT@KT. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

lip

18:00
IWNO, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, ul. Szkolna 11
Malinowe lato: Plażing z Szydercami, czyli wakacyjne przeboje i autorskie piosenki kabaretowe - Klub Szyderców Bis

26

lip

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na białaczkę
w godz. 8:30-14:30

30

lip

Czerlejnko
Malinowe lato: Spektakl "O świętomarcińskich rogalach" - Teatr Mozaika

31

lip

KOSTRZYN, przychodnia Sanus, ul. Braci Drzewieckich 1
Bezpłatne badania cytologiczne dla kobiet w wieku 25-59 lat
w godz. 9:00-17:00

06

sie

Kostrzyn
Malinowe lato: koncert zespołu Djibril

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz/spędziłeś(aś) swój urlop i wakacje?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

w domu - nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: