Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Witamy. Tu InfoKostrzyn.pl - gminny portal informacyjny. Kostrzyn w z@sięgu myszki - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Witamy. Tu InfoKostrzyn.pl - gminny portal informacyjny. Kostrzyn w z@sięgu myszki
27-08-2018 00:00   Janusz Ludwiczak
Uruchomiliśmy nowy, niezależny serwis, który będzie informować na bieżąco o tym co dzieje się w gminie Kostrzyn i okolicach. InfoKostrzyn.pl ma być niezbędnikiem każdego mieszkańca, w którym będzie można również sprawdzić rozkład jazdy pociągów i kostrzyńskiej komunikacji, ceny paliw na stacjach, zobaczyć harmonogram wywozu śmieci, godziny mszy św. czy sprawdzić dyżurujące apteki. Chcemy, by nasz portal był przydatny dla wszystkich Kostrzynian, dlatego będziemy zajmować się Państwami sprawami, stąd też do dyspozycji będzie Kontaktowa Platforma Czytelników KOSTRZYN KONT@KT.

27 sierpnia 2018 r. - startujemy! Pomysł powstania gminnego portalu informacyjnego pojawił się wiosną, prace nad uruchomieniem InfoKostrzyn.pl trwały od lipca. Po wielu godzinach pracy i niekiedy nieprzespanych nocy uruchamiamy InfoKostrzyn.pl - gminny portal informacyjny.

Nie będzie to kopia strony internetowej urzędu gminy. Pojawią się u nas treści rozbudowane, relacje z wydarzeń. Chcemy prezentować nie tylko co dzieje się w gminie, ale również poruszać własne tematy i spostrzeżenia. W portalu InfoKostrzyn.pl zamieszczać będziemy również ciekawe historie czy reportaże.

Chętnie zajmiemy się również Państwa sprawami. Zaginął kot lub pies? Ukradli samochód? W drodze powstały dziury i nie ma dojazdu? Do Państwa dyspozycji będzie Kontaktowa Platforma Czytelników KOSTRZYN KONT@KT.

InfoKostrzyn.pl ma być niezbędnikiem każdego mieszkańca, w którym będzie można również sprawdzić rozkład jazdy pociągów i kostrzyńskiej komunikacji, ceny paliw na stacjach, zobaczyć harmonogram wywozu śmieci, godziny mszy św. czy sprawdzić dyżurujące apteki.

Chcemy, by był to portal poświęcony nie tylko gminie Kostrzyn. Nie zapomnimy o sąsiadach – Pobiedziskach, Nekli i innych okolic.

Niebawem planujemy przeprowadzić konkursy z nagrodami, akcje i plebiscyty.

Zapraszamy do współpracy również Państwa i różnego rodzaju instytucje i firmy. Nasz e-mail: redakcja@infokostrzyn.pl jest do dyspozycji.

Dodajmy, że start portalu przed wyborami samorządowymi w trakcie kampanii to czysty przypadek. InfoKostrzyn.pl jest inicjatywą niezależną, prowadzoną przez pomysłodawcę i założyciela poznańskiego portalu dzielnicowego LAZARZ.PL, jednego z z najstarszych i największych poznańskich portali internetowych.

A więc zaczynamy...

O autorze

Janusz Ludwiczak (ur. 1985) – ukończył gospodarkę przestrzenną i technikum drogowe. Od najmłodszych lat lubi informować o tym co dzieje się wokół, czego dowodem jest otrzymanie w 2013 r. nagrody "Dziennikarskie Koziołki" Stowarzyszenia Dziennikarzy RP za stworzenie własnego portalu lazarz.pl. W podstawówce reaktywował po latach szkolną gazetkę. W technikum prowadził cotygodniowe audycje w Radiu Emaus poświęcone komunikacji miejskiej w Poznaniu. Pracował w "Głosie Wielkopolskim", był dziennikarzem regionalnym portalu Onet.pl, zajmował się uruchomieniem tygodnika "Gazeta Radio Września". Przez trzy lata przygotowywał materiały do miesięcznika "Inwestor", dotyczące szeroko rozumianej infrastruktury – zarówno w wydaniu papierowym jak i internetowym.
Od trzynastu lat redaguje poznański portal dzielnicowy LAZARZ.PL, który z małej strony internetowej przekształcił się w poważny serwis informacyjny, cieszący się dużym uznaniem społeczności lokalnej. Teraz zamierza poruszać sprawy dotyczące gminy Kostrzyn i jej mieszkańców tworząc portal InfoKostrzyn.pl.


Komentarze (3)

31-08-2018 09:45:55
REDAKCJA
Dziękuje bardzo. Jak macie Państwo jakąś sprawę zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.
29-08-2018 19:50:45
annamaria
Gratuluje i życzę powodzenia
28-08-2018 16:40:50
ania
Moje gratulacje i zycze wiele powodzenia ! :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

maj

11:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Pogrom Luboń

23

maj

14:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - KS Uchorowo

28

maj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

29

maj

10:00
Kostrzyn
Kurdeszowy Rajd Samochodowy

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn - Płomień Połajewo

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Biedronka

Dino

Netto

Tesco

Jana

Chata Polska

targowisko

sklep lokalny

poza gminą Kostrzyn (Poznań/Swarzędz/Środa/Pobiedziska/Nekla/Września)


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: