Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Panie, daleko jeszcze?" – sołtys Wiktorowa założyła klub biegowy - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
"Panie, daleko jeszcze?" – sołtys Wiktorowa założyła klub biegowy
22-09-2019 20:16   Janusz Ludwiczak
Powstał pod koniec sierpnia, a już zrzesza 14 osób, które chcą nie tylko aktywnie spędzać wolny czas, ale również dobrze się bawić, czego przykładem jest udział w "biegu w spódnicy", również panów. Mowa o klubie "Panie, daleko jeszcze?", który założyła Dorota Kaczmarek, sołtys Wiktorowa.

Klub "Panie, daleko jeszcze" powstał niespełna miesiąc temu, a już działa w nim 14 osób.

– Nasz klub powstał zupełnie spontanicznie. Podczas zapisów na Bieg Pieczonej Pyry pomyślałam sobie, że fajnie byłoby stworzyć klub, by wypełnić rubrykę "nazwa klubu". Po burzy mózgów powstała nazwa "Panie, daleko jeszcze?" Każdy początkujący biegacz zastanawia się, czy daleko jeszcze do mety i w ten sposób powstała nazwa, a żeby nie było to takie banalne, dodaliśmy jeszcze " Panie" – opowiada Dorota Kaczmarek, sołtys Wiktorowa i założycielka klubu biegowego "Panie, daleko jeszcze?"

Członkowie klubu biegowego "Panie, daleko jeszcze?" brali już udział w kilku zawodach, m.in. podczas Biegu Pieczonej Pyry, który odbył się w 8 września w Iwnie, a także w innych zawodach organizowanych również w Poznaniu, m.in. w biegu świetlnym Enea Light Run.

– Braliśmy również udział w wirtualnym "Biegu w Spódnicy", również panowie. Ideą naszego klubu jest zmobilizowanie osób do wyjścia z domu, do aktywnego spędzania czasu, ale i do dobrej zabawy. Nasi członkowie to osoby w wieku od dwudziestu kilku do prawie 50 lat. Wiek nie ma znaczenia. Każdy może do nas dołączyć...każdy, kto chce wyjść z domu i dobrze się bawić poprzez ruch – dodaje Dorota Kaczmarek.

Więcej informacji o klubie biegowym "Panie, daleko jeszcze?" można znaleźć na profilu społeczościowym.


R E K L A M A

Fot: Klub biegowy "Panie, daleko jeszcze?"

ZOBACZ TAKŻE: Bieg pieczonej pyry {◎ GALERIA ZDJĘĆ}

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Bezpłatne badanie słuchu dla osób po 40. roku życia
- Słuchobus, w godz. 9:00-14:00

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
"Zimbabwe i Malawi są OK?" - spotkanie z podróżnikiem, fotografem i miłośnikiem Afryki Robertem Gondekiem

27

lut

10:30
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
Przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Dziadek do orzechów”

28

lut

18:00
TRZEK, świetlica wiejska
Warsztaty budowania domków dla ptaków
Zapisy: tel. 608 215 384 lub e-mail: info@trzek.pl

21

mar

Sanniki
Wiosenna Słodka Mila - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w centrum Kostrzyna powinna powstać strefa płatnego parkowania? ►więcej szczegółów

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: