Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od września będzie można dojechać autobusem z Gułtów do Środy Wielkopolskiej - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Od września będzie można dojechać autobusem z Gułtów do Środy Wielkopolskiej
19-07-2019 07:23   Janusz Ludwiczak
Dobra wiadomość dla mieszkańców Gułtów. Niebawem ma zostać podpisane porozumienie pomiędzy władzami Gminy Dominowo i Kostrzyn, dzięki któremu będzie można dojechać autobusem z Gułtów do Dominowa oraz Środy Wielkopolskiej.

Jak mówił podczas ostatniej sesji burmistrz Szymon Matysek prowadzone są rozmowy z wójtem Gminy Dominowo w sprawie uruchomienie połączenia autobusowego z Gułtów do Środy Wielkopolskiej.

– Odbyło się spotkanie Wójta Gminy Dominowo z Burmistrzem Kostrzyna, gdzie ustalono przedłużenie linii autobusowej z Nowojewa do Gułtów. Linia ta umożliwi dojazd z tej miejscowości przez Dominowo do Środy Wielkopolskiej. Na dzień dzisiejszy trwają prace nad nowym rozkładem jazdy, który zostanie podany do wiadomości w pierwszej połowie sierpnia. W najbliższym czasie zostanie podpisane porozumienie między samorządami – wyjaśnia portalowi InfoKostrzyn.pl Karolina Maciejewska z Urzędu Gminy w Dominowie.

Realizowany ma być jeden kurs ok. godz. 7 z Gułtów do Środy Wlkp. oraz dwa kursy powrotne ok. godz. 14 i ok. 16.

Dodajmy, że to nie jedyna możliwość dojazdu komunikacją publiczną z terenu gminy Kostrzyn do Środy Wielkopolskiej. Od września autobus średzkiej linii nr 11 dojeżdża do pętli Węgierskie, na który mogą przesiąść się pasażerowie kostrzyńskiego "462".

Władze Kostrzyna zapowiedziały również kontynuowanie rozmów z burmistrzem Gminy Pobiedziska w celu synchronizowania połączeń i tras linii obu gmin oraz uruchomienia przystanku dla linii nr 476 w Sannikach.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

wrz

15:00
GUŁTOWY, stadion ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - FAS KS Fałkowo

28

wrz

Siekierki Wielkie
Rowerowy raj sąsiedzki szlakiem drewnianych kościołów: Siekierki - Czerlejno - Gułtowy - Siekierki

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Huragan Pobiedziska

17:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Koncert „Danuta, mężczyźni i żart” (piosenki Danuty Rinn) w wykonaniu Rafała Piechoty i Beaty Lerach
Bezpłatne wejściówki do odbioru od 23.09. od godz. 8:00 w MGOK

29

wrz

14:00
BRZEŹNO, stadion ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Antares Zalasewo

[ wszystkie ]

Sonda
Ile kosztowała Cię szkolna wyprawka?

Przynajmniej 500 złotych

Od 500 do 800 złotych

Między 900 a 1000 zł

Powyżej 1000 zł

Na szczęście moje dzieci nie chodzą już do szkoły

Nie mam dzieci, sprawa mnie nie dotyczy


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: