Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Koniec gimnazjów, początek wakacji. Poseł PiS Bartłomiej Wróblewski na zakończeniu roku szkolnego - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Koniec gimnazjów, początek wakacji. Poseł PiS Bartłomiej Wróblewski na zakończeniu roku szkolnego
22-06-2019 18:46   Janusz Ludwiczak
Dla ponad 1,8 tysiąca kostrzyńskich uczniów rozpoczęły się wakacje. Równocześnie do historii przeszły gimnazja.

Aż 74 dni laby mają uczniowie, którzy w środę zakończyli rok szkolny 2018/2019. Do historii przeszły gimnazja. Zgodnie z założeniami reformy oświaty szkoła podstawowa będzie liczyć teraz nie sześć, a osiem klas. Z kolei przywrócone zostały czteroletnie licea oraz pięcioletnie technika.

W środę z gimnazjami pożegnało się dokładnie 182 uczniów z sześciu szkół gminy Kostrzyn (w Brzeźnie, Czerlejnie, Gułtowach, Iwnie, Siekierkach oraz Gimnazjum im. Rady Europy - SP2 w Kostrzynie). W uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Kostrzynie wziął również udział poseł PiS Barłomiej Wróblewski.

Z kolei w Szkole Podstawowej w Siekierkach pożegnano dyrektorów czterech placówek odchodzących na emeryturę. Za wieloletnią współpracę podziękowano: Małgorzacie Wiśniewskiej-Szarolecie – dyrektor Szkoły Podstawowej w Siekierkach Wielkich, Elżbiecie Piechockiej-Gołaś – dyrektorce Szkoły Podstawowej w Gułtowach, Zbigniewowi Bukowskiemu – dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Czerlejnie oraz Markowi Dobskiemu – dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 w Kostrzynie.


R E K L A M A

Komentarze (3)

25-06-2019 00:51:30
Kórniczanin-hehe
Widać znajome twarze kostrzyńskiego PIS-u w osobach samego Pana przewodniczącego Banaszaka. Cichociemni z pisowskiego nadania wiedzą gdzie i jak się ustawic. Wstyd i tyle.
24-06-2019 08:49:37
Ela
Co się stało, że pan dyrektor nie zaprasza posłanki z SLD?
22-06-2019 20:28:39
Anka
To ten sam poseł co nas wrobił w tę nieszczęsną umowę z PKP na tunel i odciął pół miasta dla dobra swoich PiSowskich kolesiów z PKP.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

sty

18:00
WĘGIERSKIE, świetlica wiejska
Wybory sołeckie

25

sty

09:00
GUŁTOWY, hala sportowa, Szkoła Podstawowa, ul. Średzka 8
XII Halowy Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Kostrzyn

17:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Koncert Pawła Gołeckiego z okazji Dnia Babci i Dziadka

[ wszystkie ]

Sonda
Czy przyjmiesz/przyjąłeś księdza z kolędą?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: