Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

2,24 zł - za gaz, 5,28 zł - benzyna, 5,21 zł - olej napędowy. Sprawdzamy ceny paliw {RAPORT} - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
2,24 zł - za gaz, 5,28 zł - benzyna, 5,21 zł - olej napędowy. Sprawdzamy ceny paliw {RAPORT}
23-05-2019 18:02   Janusz Ludwiczak
Jak co tydzień sprawdzamy ceny na stacjach paliw w gminie. Kierowcy za litr gazu muszą zapłacić od 2,16 do 2,29 zł. Z kolei ceny benzyny wahają się od 5,23 do 5,36 zł.

Podobnie jak w ubiegłym tygodniu za benzynę trzeba zapłacić średnio 5 złotych i 28 groszy. Ceny 95-tki wahają się od 5,23 zł na obu stacjach w Kostrzynie do 5,36 zł na Shellu w Brzeźnie.

Kolejny tydzień nie zmieniła się średnia cena LPG (2,24 zł), jednak wahają się ceny gazu na poszczególnych stacjach. I tak na Hawie w Kostrzynie LPG podrożał o 7 groszy (z 2,09 zł do 2,16 zł), zaś na obu stacjach w Brzeźnie gaz jest tańszy o 3 grosze (odpowiednio na Lukoilu z 2,32 do 2,27 zł, a na Shellu z 2,32 do 2,29 zł).

Z kolei kierowcy jeżdżący autami z silnikiem diesla podobnie jak tydzień temu za każdy litr oleju napędowego zapłacą średnio 5 złotych i 21 groszy. Ceny ON wahają się od 5,17 do 5,24 zł.

W środę najdroższe paliwa była na stacji Shell w Brzeźnie, a w porównaniu do ubiegłego tygodnia najbardziej podrożały na Hawie w Kostrzynie.

Tak kształtowały się ceny paliw w środę (stan na 22 maja 2019):

Aktualne ceny paliw i jak kształtowały się w ostatnich tygodniach można sprawdzić w naszym serwisie na stronie: www.komunikacja.infokostrzyn.pl.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
16

gru

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18

gru

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Posiedzenie komisji oświaty, kultury i sportu Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

19

gru

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
XVII sesja (budżetowa) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

27

gru

18:00
CZERLEJNO, kościół NMP Wniebowziętej, ul. Kostrzyńska 1
Obchody 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego
- msza św. w kościele, przemarsz pod Obelisk Powstańców, odpalenie iluminacji świetlnej

31

gru

23:30
KOSTRZYN, Rynek
Sylwester - impreza z DJ i pokaz sztucznych ogni

[ wszystkie ]

Sonda
Ile planujesz w tym roku wydać na święta?

Do 300 złotych

Nie więcej niż 500 zł

Szacuję, że będzie to do 1 tys. zł

Między 1000 a 1500 zł

Powyżej 1500 zł


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: