Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zagrali o puchar proboszcza - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zagrali o puchar proboszcza
21-05-2019 00:09   Janusz Ludwiczak
W niedzielę na boisku w Brzeźnie odbył się turniej piłki nożnej o puchar Parafii Proboszcza Parafii w Siedlcu.

W zawodach wzięły udział reprezentanci wszystkich sołectw z parafii: Brzeźno, Siedlec i Siedleczek oraz goście - reprezentacja Gminy Kostrzyn.

Najlepsza okazała się reprezentacja gospodarzy (Sołectwo Brzeźno), drugie miejsce zajął Siedleczek, a trzecie Siedlec.

Puchar w imieniu proboszcza wręczyła Jadwiga Sękowska, parafialna organistka. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

– Na pomysł zorganizowania wydarzeń sportowych w parafii św.Mikołaja w Siedlcu wpadł ksiądz proboszcz Sławek Ruks. Zaprosiliśmy na spotkanie sołtysów Siedlca, Brzeźna i Siedleczka oraz przedstawicielki koła gospodyń w Brzeźnie. Na przygotowanie rozgrywek piłki nożnej między drużynami było bardzo mało czasu. Drużyna z Brzeźna w ostatniej chwili przed meczem skompletowała skład. Zaskoczeniem dla nas wszystkich była duża frekwencja na rozgrywkach wiejskich. Do tego mnóstwo emocji sportowych, wspaniała atmosfera i poczęstunek dla wszystkich widzów – powiedziała Jadwiga Sękowska, współorganizatorka turnieju.

Tymczasem 2 czerwca w Siedleczku odbędzie się rajd pieszo – kijkowy o puchar sołtysów Brzeźna, Siedlca i Siedleczka. Zawody odbędą się w dwóch grupach: dla dzieci od 7 do 14 lat oraz dla dorosłych. Zapisy do 27 maja przyjmuje sołtys Siedleczka, Dorota Hamerska – tel. 602 435 231 (w godz. od 17:00 do 20:00).

Z kolei 16 czerwca 2019 o godz. 15:00 w Siedlcu odbędzie mecz siatkówki kobiet o puchar organistki Parafii Św. Mikołaja. Zapisy przyjmuje sołtys Siedlca, Agnieszka Piaskowska pod numerem telefonu 883 722 100 (w dni robocze od 17:00 do 20:00 do 10 czerwca).

– Wydarzenia sportowe w naszej parafii mają stanowić zewnętrzne przygotowanie do peregrynacji kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w Siedlcu – podsumowuje Jadwiga Sękowska.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
Niezapominajka
16

gru

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18

gru

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Posiedzenie komisji oświaty, kultury i sportu Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

19

gru

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
XVII sesja (budżetowa) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

27

gru

18:00
CZERLEJNO, kościół NMP Wniebowziętej, ul. Kostrzyńska 1
Obchody 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego
- msza św. w kościele, przemarsz pod Obelisk Powstańców, odpalenie iluminacji świetlnej

31

gru

23:30
KOSTRZYN, Rynek
Sylwester - impreza z DJ i pokaz sztucznych ogni

[ wszystkie ]

Sonda
Ile planujesz w tym roku wydać na święta?

Do 300 złotych

Nie więcej niż 500 zł

Szacuję, że będzie to do 1 tys. zł

Między 1000 a 1500 zł

Powyżej 1500 zł


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: