Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Gułtowach rozegrano derby gminy. Maratończyk zremisował 2:2 z GKS-em {►FILM, ◎GALERIA ZDJĘĆ} - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
W Gułtowach rozegrano derby gminy. Maratończyk zremisował 2:2 z GKS-em {►FILM, ◎GALERIA ZDJĘĆ}
29-04-2019 01:46   Janusz Ludwiczak
W niedzielę na boisku przy ul. Kasztanowej w Gułtowach zmierzyły się ze sobą dwie gminne drużyny piłkarskie, grające w lidzie regionalnej, klasie B. Gospodarze (GKS Gułtowy) zremisowali 2:2 z sąsiadami - Maratończykiem Brzeźno.

Poprzednie derby gminy rozegrano w połowie września w Brzeźnie. Wtedy Maratończyk pokonał 3:1 GKS Gułtowy.

Tym razem mecz dwóch gminnych drużyn rozegrano w Gułtowach. Pierwszy gol, w 21 minucie dla Maratończyka Brzeźno strzelił Filip Kwiatkowski. W przedostatniej minucie pierwszej połowy GKS Gułtowy zyskał bramkę przez samobójczy strzał Aleksandra Hamerskiego. Tym samym pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Po przerwie, w 47 minucie bramkę strzelił Krystian Strzałkowski z GKS Gułtowy. Brzeźnianie nie pozostali dłużni i w 67 minucie kibice Maratończyka krzyczeli goool... dzięki Maciejowi Markiewiczowi.

W 67 minucie po otrzymanej czerwonej kartce boisko musiał opuścić Kacper Matuszak, od tego czasu Gułtowianie grali w osłabionym składzie. Pod koniec meczu, w 4 minucie dogrywki Krystian Dukarski najpierw otrzymał żółtą kartkę, a później czerwoną.

W sumie zawodnicy Maratończyka Brzeźno otrzymali 5 żółtych kartek i jedną czerwoną, a piłkarze GKS Gułtowy dostali 6 żółtych i 1 czerwoną kartkę.

Derby gminy zakończyły się wynikiem 2:2, tym samym zarówno Maratończyk Brzeźno, jak i GKS Gułtowy otrzymali po jednym punkcie na konto.

Sprawdźmy jeszcze jak zagrali Lechici. W sobotę 1922 Lechia Kostrzyn pokonała 2:1 na własnym boisku Spartę Złotów.

W środę, 1 maja, w Święto Pracy Maratończyk Brzeźno zagra o godz. 14:00 na własnym boisku z WKS Owieczki, zaś o godz. 16:00 GKS Gułtowy zmierzą się na wyjeździe w Poznaniu z Lotnikiem 1997. Z kolei Lechia Kostrzyn zagra tym razem w niedzielę o godz. 16:00 na własnym stadionie z Iskrą Szydłowo.

Wyniki meczów, najbliższe rozgrywki i tabele wszystkich trzech gminnych klubów piłkarskich (1922 Lechia Kostrzyn, Maratończyk Brzeźno i GKS Gułtowy) można sprawdzić w naszym serwisie na stronie: www.sport.infokostrzyn.pl.

Niedzielne derby gminy, mecz Maratończyk Brzeźno - GKS Gułtowy transmitowaliśmy specjalnie dla Państwa na żywo przez nasz profil. Poniżej filmowa relacja z pierwszej połowy: