Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Pasażerowie z Czerlejna zdąża na pociąg" – zmieniono przystanek dla autobusu linii nr 462 - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
"Pasażerowie z Czerlejna zdąża na pociąg" – zmieniono przystanek dla autobusu linii nr 462
12-03-2019 15:14   Janusz Ludwiczak
Od wtorku zmieniła się lokalizacja przystanku początkowego dla autobusów linii nr 462, które do piątku włącznie w kierunku Czerlejna, Trzeku i Węgierskiego będą odjeżdżać z tymczasowego przystanku zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Wiosny Ludów i Żeromskiego.

Do piątku włącznie prowadzony będzie remont przejazdu w ciągu ulicy Grunwaldzkiej w Kostrzynie. W związku z tym objazdem kursują autobusy linii nr 462, 463 i 464.

Urząd Miejski w Kostrzynie od wtorku zmienił lokalizację przystanku autobusu w kierunku Węgierskiego. "462" zatrzymuje się teraz na tymczasowym przystanku przy skrzyżowaniu ulic Wiosny Ludów i Żeromskiego.

– Mamy małą zmianę w kursowaniu 462, wprowadzoną dzisiaj do piątku (na czas zamknięcia przejazdu kolejowego). Zmiana odjazdu autobusu linii 462 (Węgierskie). Przystanek tymczasowy zlokalizowany na ul. Wiosny Ludów / Żeromskiego. Pasażerowie z Czerlejna zdążą na pociąg z tego tymczasowego przystanku – poinformował popołudniu portal InfoKostrzyn.pl Marcin Matuszewski, specjalista ds. Transportu Publicznego z Urzędu Miejskiego w Kostrzynie.

Oznacza to, że autobusy linii nr 462 kursują teraz stałą trasą, czyli przez Czerlejno, Czerlejno i dalej ulicą Grunwaldzką, gdzie następnie skręcają w Wiosny Ludów, gdzie dojeżdżają do tymczasowego przystanku przy ul. Żeromskiego.

Tym samym "462" nie dojeżdża już do ul. Warszawskiej. Pasażerowie proszeni są o korzystanie z tymczasowego przystanku "Wiosny Ludów/Żeromskiego".

Zmiany nie dotyczą jedynie kursu o godz. 7:00 przez Kórnicką i Wróblewo. Autobus linii nr 462 odjeżdża bez zmian z przystanku przy ul. Warszawskiej (przy Parku Miejskim w kierunku Kórnickiej).


Fot: Marcin Matuszewski/Urząd Miejski w Kostrzynie

Linia 462: Kostrzyn - Trzek/Wydrzerzewice - Czerlejno {ROZKŁAD JAZDY}


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Zamknięto przejazd na Grunwaldzkiej. W przyszłym tygodniu remont przejazdu na Powstańców Wlkp.

ZOBACZ TAKŻE: Zmieniły się rozkłady jazdy autobusów Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie - www.kontakt.infokostrzyn.pl.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

lut

17:00
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
"Wenezuela - kraj utracony" - spotkanie z podróżniczką Renatą Matusiak

21

lut

11:00
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
"Niemiecka natura" - spotkanie z muzyką dla dzieci

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na hemofilię
w godz. 8:30-14:00

25

lut

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
"Zimbabwe i Malawi są OK?" - spotkanie z podróżnikiem, fotografem i miłośnikiem Afryki Robertem Gondekiem

27

lut

10:30
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
Przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Dziadek do orzechów”

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w centrum Kostrzyna powinna powstać strefa płatnego parkowania? ►więcej szczegółów

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: