Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Basecik i Tadzik szukają domu - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Basecik i Tadzik szukają domu
09-02-2019 23:29   Janusz Ludwiczak
Skałowskie schronisko poszukuje nowego domu dla Baseta i Tadzika. Poszukiwani są również właściciele psów, które zostały znalezione w Gowarzewie, na os. Cegielskiego w Swarzędzu oraz w Koziegłowach.

W schronisku dla zwierząt w Skałowie przebywa 180 psów. Prezentujemy kilka z nich, które czekają na nowy dom i kochających właścicieli.

Baset – jest psem domowym, "ciepłolubnym". Najchętniej otula się w kocyku lub śpi przy kaloryferze. Zachowuje czystość w pomieszczeniu, potrafi chodzić na smyczy. Może zamieszkać w mieście, jednak ze względu na swoją budowę, nie powinien często chodzić po schodach. Baset toleruje obecność psów, ale w pobliżu opiekuna bywa "zazdrosny" o uwagę człowieka. Słabo słyszy, wymaga codziennego przemywania oczu. Piesek jest objęty programem wsparcia po adopcji. Schroniska zapewnia bezpłatną opiekę weterynaryjną.

Tadzik – przebywa w tej chwili w domu tymczasowym z uwagi na to, że źle znosi warunki schroniskowe. Mieszka w domu, zachowuje czystość i ładnie chodzi na smyczy, bardzo lubi spacery, toleruje obecność innych psów. Piesek jest łagodny w stosunku do ludzi, nauczony zostawania w domu. Jest bardzo zadbany i kochany, niestety z uwagi na sytuację rodzinną jego tymczasowej opiekunki poszukiwany jest pilnie stały dom dla Tadzika. Piesek jest objęty programem "Senior", zapewniona jest bezpłatna opieka weterynaryjna na terenie schroniska. Piesek posiada aktualne szczepienia.

Osoby zainteresowane poznaniem i adopcją jednego z psów proszone są o kontakt telefoniczny: 783 55 22 72.

Schronisko w Skałowie poszukuje również właścicieli psów, które zostały znalezione w Gowarzewie, na os. Cegielskiego w Swarzędzu oraz w Koziegłowach.

5 lutego przy ul. Trzeckiej w Gowarzewie został znaleziony piesek widoczny na zdjęciu obok. Zaopeikowała sie nim osoba, która go znalazła. Kontakt poprzez Schronisko: tel. 783 552 272.

6 lutego do schroniska w Skałowie trafił piesek, którego Straż Miejska znalazła na os. Cegielskiego 14 w Swarzędzu. Schronisko prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela psa. Tel. kontaktowy: 783 552 272.

Skałowskie schronisko prosi również o pomoc w odnalezieniu właścicieli dwóch suczek, które zostały przywiezione do schroniska przez Straż Gminną w Czerwonaku w dniach 1 i 5 lutego. Pieski zostały odnalezione na ul. Piłsudskiego w Koziegłowach. Kontakt tel. 783 552 272.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

lut

17:00
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
"Wenezuela - kraj utracony" - spotkanie z podróżniczką Renatą Matusiak

21

lut

11:00
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
"Niemiecka natura" - spotkanie z muzyką dla dzieci

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na hemofilię
w godz. 8:30-14:00

25

lut

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
"Zimbabwe i Malawi są OK?" - spotkanie z podróżnikiem, fotografem i miłośnikiem Afryki Robertem Gondekiem

27

lut

10:30
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
Przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Dziadek do orzechów”

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w centrum Kostrzyna powinna powstać strefa płatnego parkowania? ►więcej szczegółów

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: